Forum » Sport

Czy w Myślenicach dodalibyście jakieś kluby sportowe?

  • 22 sty 2010

    taaa. i jeszcze koszykowki, hokeja na trawie, bobslejów, łucznictwa i setek innych. ale macie jazdy...

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Wg. mnie powinna byc jeszcze siatkowka mężczyzn i pilka ręczna.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    ja również uważam że bardzo brakuje siatkówki mężczyzn, byłoby przynajmniej co pooglądać na nowej hali a nie taką zabawę jak prezentują kobiety

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Najbardziej to brakuje sekcji siatkarskiej dla chłopaków. Na pewno było by wielu chętnych:)

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lut 2010

    Pytanie zasadnicze:
    Piłka ręczna ma wieloletnią tradycję w Myślenicach. ŚP Franciszek Szlachetka w dwójce mocno ją propagował. Potem jego syn Tadeusz? i p. Dziurdzia. W zespole szkół również.
    Piłka ręczna nie ma bytu na boisku na powietrzu. Czy hala, która jest już na "Zarabiu" odpowiada standardom np II giej ligi?.
    To jest warunek sine qua non, by szkolenie w szkołach młodzieży miało przynieść rozwój tej dyscypliny w mieście. Bo gdzie po szkole mogliby chłopcy i dziewczęta, panie, panowie grać dalej?
    Tematu nie wyczerpałem. Jeszcze potrzeba kasy by sekcja mogła istnieć.
    P. nożna w mieście jakoś się ma. Lecz inne dyscypliny już środków maja dużo mniej, albo wcale!

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    wszyscy lubią grac w siatkówkę i na pewno było by dyzo chętnych jakby bul jakiś klub w którym można było by sobie zagrać. my np wynajmujemy z kolegami i koleżankami hale na zarabiu by sobie pograć. z miejsca moge zalatwic z 20 osob które by chodziły na siatke i nie żebym się teraz chwalił ale graja całkiem na przyzwoitym poziomie:)

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    Zgadzam się z Feniksem:) mamy piękną halę na Zarabiu chętnych do gry na pewno by nie brakowało do gry:)

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Na to ja powiem, że przydałaby się sekcja tenisowa. W ogóle by było łatwiej o sparing partnerów, a technika nie ulatywałaby przez chłodne miesiące z głowy :P

    Cytuj
  • Przemek 24 lut 2010

    ja chcialbym zeby powstal jakis automobilklub:) a tak na serio to moze reaktywacja klubu kartingowego tylko ze z rozszerzona działalnoscia o rajdy, drift itp.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    [quote=obajt]ja chcialbym zeby powstal jakis automobilklub:) a tak na serio to moze reaktywacja klubu kartingowego tylko ze z rozszerzona działalnoscia o rajdy, drift itp.[/quote]

    i w tym temacie są realne szanse :)

    Cytuj
  • Bartłomiej 24 lut 2010

    I miejmy nadzieję, że te szanse się ziszczą. Automobilklub myślenicki to brzmiałoby dumnie.

    Cytuj
  • lalala 25 lut 2010

    Civic / obajt - i reszta :) damy rade :):)

    Cytuj
  • 2 maj 2010

    to kto jest chętny na napisanie pisma do burmistrza czy tam gdzieś o tą siatkę mężczyzn? ja się chętnie podpiszę tak jak sporo osób ;]

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Nowa informacja dla wszystkich miłośników sportów: mianowicie Uks Zarabie Myślenice (tenisiści stołowi) awansowali do 2 ligi!!;) Jest to wielki sukces ponieważ awans wywalczyli bez pomocy trenera Bogdana Czyżyckiego:)
    Jest to jeden z dwóch drugoligowych drużyn w naszym mieście.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    ja to zawsze lubiłem pograć w ping-ponga :) Amatorsko oczywiście. W Myślenicach mamy taki klub, sekcję? Czy to tylko przy szkole działa?

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Kolego Civic klub istnieje od 5-6 lat.Zaczynalismy od 4 ligi a teraz jest lepiej jak sam widzisz:)
    Trenujemy w gimnazjum nr.3 przeważnie co 2 tydzień odbywał sie mecz ligowy o ktorym pan S.Cichoń wiele razy ogłaszał w GM.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    jakoś nie obiło mi się to o oko w GM :) Ale czy to klub tylko dla uczniów, czy dla dorosłych też?

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    a co z piłką ręczną w Myślenicach ??

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    Dla wszystkich kto chce ten przychodzi i gra:)
    Jutro 25.09.2010 (sobota) odbędzie sie mecz 2 ligi mężczyzn tenisa stołowego pomiedzy UKS Zarabie Myślenice (beniaminek) vs GMKS Strzelec Frysztak w gimnazjum nr. 3 w Myślenicach o godz 11 zapraszamy kibiców-wstęp wolny.
    Myśleniczanie będą grali liderem który w poprzednim sezonie przegrał w barażach o 1 lige.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Masz racje w myślenicach powinna byc koszykówka bo gdzie maja trenowac osoby np. z gminy sułkowice no gdzie? a więc prosze o utworzenie treningów w myslenicach.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Mam pytanie czy ktoś byłby chętny na dość oryginalny sport jakim jest football amerykański?
    zainteresowanych proszę o kontakt szaq@interia.eu

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    rusza w myślenicach amatorska liga futsalu! wiecej informacji na: www.futsalsportplus.pl

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Od 6 miesięcy działa w Myślenicach sekcja KAPAP Academy. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki od 19.30 do 21.00. KAPAP Academy jak sama nazwa wskazuje to nie tylko trening walki wręcz i sprawności fizycznej, ale również zbiór wiedzy na temat bezpieczeństwa indywidualnego i publicznego

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Kto prowadzi te zajęcia z KAPAP?

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    piłka nożna dla dziewczyn w MYŚLENICACH to byłoby coś pięknego
    jak to zalatwić żeby istniał taki klub ?

    Cytuj

Odpowiedz