Forum » Sport

Judo Myślenice

  • 11 lut 2012

    Witam!
    Mam pytanie czy uczęszcza ktoś z was tutaj na Judo do Myślenic?
    Potrzebuję parę informacji:
    Jak często są treningi, w które dni, ile kosztuje m-sc taka zabawa i czy treningi odbywają się tylko na sali sportów walki na zarabiu?
    Pozdrawiam i liczę na pomoc

    4 2 Cytuj
  • 13 lut 2012

    Towarzystwo sportowe "Sokół" prowadzi sekcje Judo dla różnych kategorii wiekowych. Mój syn uczęszcza do sekcji młodzików, treningi odbywają się 3 razy w tygodniu 18.30 do 20.30 w hali sportowej na Zarabiu, opłata miesięczna 50,00. Pierwsze treningi gratis. Na stronie "Sokoła" znajdziesz wszystkie informacje. Polecam super trenerzy i atmosfera.

    9 Cytuj
  • 14 sie 2012

    Czy jest w myślenicach lub okolicy jakaś sekcja BJJ?

    Cytuj
  • 14 sie 2012

    Nie ma ... kilka lat temu była....

    1 Cytuj
  • 15 sie 2012

    to zapytam dalej a jeśli taekwondo to jest coś tutaj w okolicy?

    ew. mam pytanie co do zapasów czy na Dalinie obejmuje jakiś określony wiek czy każdy może spróbować swoich sił niezależnie na wiek dodam że mam 25 lat.

    Cytuj
  • 15 sie 2012

    Słyszałem, że na Zarabiu jest sekcja judo dla starszych i trenują w niej nawet ludzie po 40-tce. Nie wiem czy to prawda, mam nadzieje, że tak bo sam o tym myślę a mam 28 i nie chce rdzewieć jak większość moich starszych kolegów:)

    5 Cytuj
  • 15 sie 2012

    a ktoś wie gdzie to judo jest

    3 Cytuj
  • 25 sie 2012

    jakie mamy sporty walki w myslenicach i w okolicy?

    Cytuj
  • 2 paź 2014

    Witajcie! :)
    Sekcja "Sokół", poza zajęciami dla dzieci i młodzieży, prowadzi także treningi JUDO dla dorosłych tzw. dla wszystkich. Najmłodsi zawodnicy (jest ich kilku) mają nie wiecej niz 18 lat, najstarsi są w granicach 40tki a nawet ponad, także spora rozpiętość wiekowa - duzi i mali,kobiety i mężczyźni, matki i ojcowie, ludzie pracujący i studiujący, początkujący w judo i bardziej zaawansowani , czyli wszyscy :)
    Treningi odbywają się w pn. i pt od godz. 20:30 do 22:00 na sali sportów walki na Hali Sportowej na Zarabiu.
    Koszt miesięczny to 60 zł.
    Trener - najlepszy!!!
    Ekipa - jak rodzina :)
    Atmosfera? Przyjdź i ją poczuj...gwarantuję,że wrócisz na kolejny trening, i kolejny, i kolejny :)
    Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć, zabierz dres, (kolegę/koleżanę, bo im nas wiecej tym lepiej :) ) i wpadaj w pn albo pt na trening, ale prosto na matę, żeby poczuć to od razu na własnej skórze :)

    ZAPRASZAMY! :)

    8 1 Cytuj

Odpowiedz