Forum » Sport

SZALIKI SPORTOWE

  • 13 lut 2012

    wiecie gdzie można w Myślenicach kupować szaliki sportowe chodzi mi o kluby z ekstraklasy

    2 11 Cytuj
  • 13 lut 2012

    [quote=krzychux9] wiecie gdzie można w Myślenicach kupować szaliki sportowe chodzi mi o kluby z ekstraklasy [/quote]

    A chodzi o Polski klub czy Izraelski ?

    6 7 Cytuj
  • Finezyjny Gość 13 lut 2012

    [quote=krzychux9] wiecie gdzie można w Myślenicach kupować szaliki sportowe chodzi mi o kluby z ekstraklasy [/quote]
    Na Szpicu możesz zapytać.

    4 5 Cytuj
  • 13 lut 2012

    [quote=gość: aaaaaa] krzychux9 napisał/a: wiecie gdzie można w Myślenicach kupować szaliki sportowe chodzi mi o kluby z ekstraklasy

    A chodzi o Polski klub czy Izraelski ? [/quote]

    Podobno Cracovia to klub żydowski, a Wisła izraelski, bo w Wiśle nie grają Żydzi tylko Izraelczycy :D

    4 10 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Ja kupiłem swój szalik w Big Starze i sobie chwalę, to może tam popytaj

    3 5 Cytuj
  • 14 lut 2012

    mam parę na zbyciu jak coś pisz beret783@o2.pl

    8 Cytuj
  • 14 lut 2012

    wiosna idzie po kiego ci szalik?

    1 5 Cytuj
  • 14 lut 2012

    neon przeczytaj zanim zaczniesz pisać bzdety http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi jesteś pewnie za zwisłą i nie akceptujesz rzeczywistości!!!!

    1 6 Cytuj
  • 14 lut 2012

    dzięki wazza ale w którym miejscu jest ten big star?

    1 6 Cytuj
  • 14 lut 2012

    [quote=krzychux9] dzięki wazza ale w którym miejscu jest ten big star? [/quote]

    Jak masz hale na zarabiu to naprzeciwko :D

    3 6 Cytuj
  • 14 lut 2012

    na rynku

    1 4 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Idz na mecz i tam sie kulturalnie wymien z druzyna oraz przyjaciółmi byle nie z sektora X bo mogą nie być zainteresowani wymianą szalików, ew będą chcieli byś dopłacił w postaci komórki ew obejrzą czy twój portfel jest ze skóry, nie mówiać już o liftingu skóry na twarzy który dodają gratis

    3 6 Cytuj
  • 15 lut 2012

    OK dzięki

    1 2 Cytuj
  • 19 lut 2012

    niestety w myslenicach wszysko to jest wiele drozsze niz np w krakowie

    1 2 Cytuj
  • 22 lut 2012

    [quote=krzychux9]

    Mamusia cie kocha?

    1 3 Cytuj

Odpowiedz