Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 4 cze 2011

    body space to jedna wielka kicha,przynajmniej w californi,nie mają pojęcia,jak indywidualnie podejść do klienta.Każdy ma inne ciało,ciśnienie krwi itp,jedna koleżanka zasłabła podczas ćwiczenia

    3 3 Cytuj
  • 19 cze 2011

    body space działa jezeli ustawimy odpowiedni program dostosowany indywidualnie, ta maszyna likwiduje celulit ,kcal tez ale w mniejszym stopniu, w californii nie ustawiają zadnego programu!! dla mnie to jest wyrzucanie pieniedzy w błoto, jest jeszcze jeden punkt w myslenicach gdzie jest body space i tam ustawiaja kazdemu program i z tego co slyszalam panie sa zadowolone ale gdzie on jest to nie wiem,nie znam dobrze myslenic, moze ktos z was wie??

    4 4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Czy siłownia przy BP ma swoja strone www? Nie moge nigdzie znaleźć.... A moze ktos wie ile kosztują tam wejsciówki i czy mają instruktorów i czy ewentualnie wchodzi w gre jakis trening personalny itp?

    Cytuj
  • 24 cze 2011

    koledzy gdzie najtańszy karnet ?

    Cytuj
  • 25 cze 2011

    chyba wszędzie mniej więcej są te same ceny,w b-kingu 10 wejśc kosztuje 60 zeta a miesięczny 75 lub 70 dla studentów,znam tylko te ceny bo tam chodzę,nie wiem jak na bp i na zarabiu,ale pewnie podobnie

    4 1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Witam - mieszkam w Żerkowie koło Jarocina ( http://www.facebook.com/grzegorz.jamroz ) i wybieram się na dwa tygodnie do ciotki do Winiar. Orientuje się może ktoś czy jest jeszcze ta siłownia w Dobczycach?? Może ktoś poleci dobrą siłownie blisko Winiar??!! POZDRAWIAM

    2 3 Cytuj
  • 15 lip 2011

    drogi moderatorze,zastanawiam się ,dlaczego tak skutecznie usuwasz moje wpisy...?
    pozdrawiam-znachor

    4 Cytuj
  • 3 paź 2011

    ja też niedawno przeprowadziłam się z Krakowa w okolice Myślenic i chciałabym zacząć chodzić na fitness. Gdzie jest najlepiej?

    1 2 Cytuj
  • 4 paź 2011

    bardzo sympatycznie jest na siłowni na stacji BP, jest tam też od niedawna aerobik - polecam

    3 4 Cytuj
  • 6 paź 2011

    panowie z Californi....dziękuję wam za super cenę dla uczni.... 7 zł ! to niebywała okazja !
    dobrze,że mam tak mało godzin WF-u , bo został bym bankrutem

    5 3 Cytuj
  • 6 paź 2011

    a ja polecam zumbe w szkole tanca samba. Nie drogo, duza sala wieksza niz w californi, choc w californi lepszy parkiet. Polecam szkole tanca z reka na sercu, ula

    2 5 Cytuj
  • 14 paź 2011

    prowadząca ?

    3 2 Cytuj
  • 20 paź 2011

    prowadząca jest w fitmanii z tego co wiem po kursie ZUMBY z uprawnieniami

    3 4 Cytuj
  • 21 paź 2011

    zalatuje mi tu reklamą :-)) nieładnie

    3 2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Polecam fitmanię chodzę tam już pół roku dowiedziałam się o nich przypadkiem coś słabo się promują,mały klubik, fajny klimat a przede wszystkim wykwalifikowana kadra!!!

    4 3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Ponte to jakość wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy i od tańca i od gimnastyki :)

    1 2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Czy może ktoś napisać coś o pani prowadzącej fitness na Bp ?

    5 2 Cytuj
  • 25 paź 2011

    jak w ponte salse prowadzi wykwalifikowany instruktor to ja jestem świety ;)

    2 3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    [quote=gość: Ulaaa] a ja polecam zumbe w szkole tanca samba. Nie drogo, duza sala wieksza niz w californi, choc w californi lepszy parkiet. Polecam szkole tanca z reka na sercu, ula [/quote]
    [quote=gość: Ulaaa] a ja polecam zumbe w szkole tanca samba. Nie drogo, duza sala wieksza niz w californi, choc w californi lepszy parkiet. Polecam szkole tanca z reka na sercu, ula [/quote]
    zdecydowanie odradzam!!

    2 3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    [quote=gość: Fan] gość: Ulaaa napisał/a: a ja polecam zumbe w szkole tanca samba. Nie drogo, duza sala wieksza niz w californi, choc w californi lepszy parkiet. Polecam szkole tanca z reka na sercu, ula
    gość: Ulaaa napisał/a: a ja polecam zumbe w szkole tanca samba. Nie drogo, duza sala wieksza niz w californi, choc w californi lepszy parkiet. Polecam szkole tanca z reka na sercu, ula
    zdecydowanie odradzam!! [/quote]

    ojj chyba konkurencja się odzywa ;) Każdy ma swoje zdanie, ja chodze do samby na zumbe i salse i jest super. Zwłaszcza na salsie, super instruktorka jest:) a do californi uczęszczam na aerobik i tez w miare polecam, ale zalezy u której dziewczyny. pozdrawiam konkurnecje.

    1 2 Cytuj
  • 25 paź 2011

    z tego co wiem chłopak który prowadzi salsę w ponte prowadzi ją też w sokole i w californii,więc chyba coś coś potrafi,...jezy,czy jak ci tam... pewnie masz prawo jazdy,a są tacy,którzy go nie mają,a jeżdżą dużo lepiej niż ty...mam nadzieję że zrozumiesz

    3 3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    święci chodzą po ziemi... promować ruch i aktywność - warto i trzeba - ja osobiście polecam Pilates - fantastyczny ... podkreślam wyłącznie z profesjonalną instruktorką bo to gimnastyka która czyni cuda ... tak więc święci mile widziani :)

    5 1 Cytuj
  • 26 paź 2011

    [quote=gość: Zainteresowana] Czy może ktoś napisać coś o pani prowadzącej fitness na Bp ? [/quote]

    prowadząca bardzo sympatyczna, trening intensywny zdecydowanie dla wytrwałych

    4 5 Cytuj
  • 28 paź 2011

    Jeśli ktoś szuka profesjonalnych instruktorów to niech się przejdzie do fitmanii i wtedy prówna sobie jakość prowadzonych zajęć, ja tam chodzę już drugi rok i cały czas mnie czymś nowym zaskakują nie stoją w miejscu i poszerzają ofertę o nowe trendy w fitnesie.

    4 4 Cytuj
  • 28 paź 2011

    O tak !! Fitmania jest super. Świetny klimat, super obsługa i przesympatyczne, znające się na swojej pracy instruktorki !! Step rewelacja, rowerki wycisk nie z tej ziemi, a zumba I KLASA. Polecam !!

    4 5 Cytuj

Odpowiedz