Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 16 gru 2013
    MARO17 napisał/a:

    która siłownia jest otwarta od godziny 7 rano? Ewentualnie 8?

    4fit od 7:00 pon-pt

    2 Cytuj
  • 16 gru 2013

    4fit jest teraz od 8 rano , dawniej był od 7.

    1 Cytuj
  • Marek 16 gru 2013

    no cóż szkoda fajnie by było sobie iść na 7 przed pracą

    Cytuj
  • 18 gru 2013

    Witam, do niedawna ćwiczyłem w domu na własnym sprzęcie, ale po paru latach trzeba troszkę zmienić otoczenie więc postanowiłem wybrać się na siłownie..nie lubię tłoku, lubie się koncentrowac na tym co robię, ćwiczyć w spokoju...w której z myśelnickich siłowni w godz 9-11, i/lub 15-17 można spokojnie poćwiczyć, gdzie nikt nie będzie czekał na sprzęt czy patrzył człowiekowi na ręce?

    6 1 Cytuj
  • marcin 20 gru 2013

    najlepsza alternatywa B-King gym&fit na Kazimierza Wielkiego 58

    6 9 Cytuj
  • 21 gru 2013

    Dlaczego zamiast minusować odpowiedź dziku byku nie odniesiecie się do niej, albo nie zaproponujecie czego innego? Dlaczego dostał minusy? Co jest złego w B-Kingu? Poważnie pytam...Co proponujecie?

    8 4 Cytuj
  • marcin 22 gru 2013

    Za B-Kingiem przemawiają następujące plusy:
    -między 9-11 lub 15-17 mniejszy ruch, szczególnie rano
    -dużo miejsca co zapewni komfort ćwiczącemu
    -jest na czym poćwiczyć, sporo maszyn, wolnych ciężarów, maszyny typu hammer na wolne ciężary,
    -fajna atmosfera
    A co do tego co jest złego w b-kingu i dlaczego minusy, proste to minusy konkurencji

    9 2 Cytuj
  • 23 gru 2013

    Jesteście obaj żałośni i to bardzo! ,
    w M-cach są raptem 3 siłownie ( 3! , nie 10, nie 20, tylko 3) ,
    każdy normalny idzie do jednej , drugiej , trzeciej , gdzie mu najbardziej pasuje -tam zostaje.
    Proste?

    9 4 Cytuj
  • 23 gru 2013

    Żałosny jesteś ty skoro przeszkadza ci że ktoś zadaje proste pytanie na forum i liczy na poradę.To od czego jest forum? Ja nie chcę zwiedzać siłowni, łazić od jednej do drugiej tylko z pomocą ludzi którzy ćwiczą wybrać tą która będzie spełniała moje skromne kryteria. Jaka jest różnica czy są 3 siłownie czy 20? Zadałbym to samo pytanie tylko pewnie odpowiedzi byłoby więcej Jeśli ktoś regularnie ćwiczy na siłowni,będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie, ja musiałbym na każdą iść i sprawdzać...to znaczy że jestem nienormalny? Nie mam na razie większych wymagań jeśli chodzi o sprzęt, kolor ławek itp...chę po prostu wiedzieć w której z tych 3 jest w podanych przeze mnie godzinach najmniej ludzi...chodźby i po to, żeby nie trafić na takiego flustrata jak ty oceniającego np.jak żałośny ktoś jest bo źle wykonuje jakieś ćwiczenie albo nie weźmie na klatkę tyle co ty...proste?

    5 5 Cytuj
  • 24 gru 2013

    szUsty Wesołych Świąt :P,
    nic na klatę nie biorę , mam tam piersi ;)

    2 Cytuj
  • 24 gru 2013

    Wesołych Świąt :) Kobieta też może :P

    3 Cytuj
  • 3 lut 2014

    Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o B-king?? Czy rzeczywiście przychodzą na siłownię tam tylko sami Panowie, czy Panie też uczęszczają?? Jaka atmosfera i jak przyjmowani są nowi ludzie??

    3 1 Cytuj
  • marcin 4 lut 2014

    Do B-Kinga Panie i dziewczyny też przychodzą, atmosfera jest ok ćwiczący stali klubowicze jak i nowi naprawdę nie narzekają, każdy z każdym się wita nawet jak go nie zna. Więcej nie będę chwalił B-Kinga bo na pewno dostanę kupę minusów, ale przyjdź i zobaczysz czy Ci się spodoba.

    9 7 Cytuj
  • 4 lut 2014
    dziku byku napisał/a:

    Do B-Kinga Panie i dziewczyny też przychodzą, atmosfera jest ok ćwiczący stali klubowicze jak i nowi naprawdę nie narzekają, każdy z każdym się wita nawet jak go nie zna. Więcej nie będę chwalił B-Kinga bo na pewno dostanę kupę minusów, ale przyjdź i zobaczysz czy Ci się spodoba.

    dziękuje za informacje. Mysle ze skorzystam tylko musze znalezc kogoś kto pójdzie ze mna bo samej to tak trochę nie za bardzo.

    6 2 Cytuj
  • 4 mar 2014

    Witajcie.Proszę o poradę,gdzie najlepiej w Myslenicach zapisać się na fitness

    Cytuj
  • 24 mar 2014

    Czy ktoś wie coś na temat siłowni nad pralnią na osiedlu? Czy warto? Jakie ceny/sprzęty/ludzie itp?

    1 Cytuj
  • 3 lut 2015

    Witam , wiecie może , czy są gdzieś w Myślenicach zajęcia pilatesu, fitnessu ,ale w godzinach od 8-13 ?. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 16 lut 2015

    gdzenie można ćwiczyć przed 7 rano albo po 22 czy coś działa w tachich godzinach

    Cytuj
  • 21 sie 2015

    Jeśli dużo ćwiczymy ważne jest by oprócz dobrej siłowni, skomponować odpowiednią dietę dla siebie. Szczególnie ważne jest biało, które przy dużym wysiłku należy uzupełniać w postaci odżywk Tylko dzięki temu możemy pracować odpowiednio nad swoimi mięśniami!

    4 Cytuj
  • ania 29 sie 2015

    czy jest w Myślenicach jakaś mądra głowa, praktyk, najlepiej z siłowni, który ułoży mi dietę redukcyjną? Muszę zrzucić kilkanaście kilogramów. Zmienić coś w swoim życiu.

    2 Cytuj
  • Marti 13 lis 2015
    anula napisał/a:

    czy jest w Myślenicach jakaś mądra głowa, praktyk, najlepiej z siłowni, który ułoży mi dietę redukcyjną? Muszę zrzucić kilkanaście kilogramów. Zmienić coś w swoim życiu.

    anula i co znalazłaś kogoś do pomocy? bo ja też właśnie poszukuję kogoś kto pomoże mądrze przy diecie i ćwiczeniach :)

    Cytuj
  • 15 lis 2015

    W b-kingu jest trener personalny, układa diete i plan treningowy :) I godzina kosztuje tylko 20złotych

    2 1 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Gdy mieszkałem w Krakowie to chodziłem na treningi do Saturn Fitness bo to siłownia na naprawdę niezłym poziomie a teraz szukam jej odpowiednika w Myślenicach i niestety muszę stwierdzić że nie ma tu takiej samej a nawet ciężko porównywać poziom siłowni :/

    1 Cytuj
  • 15 gru 2015

    ja polecam fitmanie jakby ktos chcial uczeszczac to bardzo fajne gym :) Jan ko Saturn Fitness tez jest mi znany , ale szczerze mowiac nie duzo odbiega od firmanii pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 3 sty 2016

    Czy ktoś poleci fitness w Myślenicach?

    Cytuj

Odpowiedz