Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 2 kwi 2016

    Cześć wszystkim chciałbym zapytać jaką siłownię dla początkujących polecacie w Myślenicach. Czytałem wiele opinii ale nie mogę się zdecydować pomożecie ??

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2016

    Jaką siłownie dla początkujących polecacie ??

    3 Cytuj
  • 6 kwi 2016

    Cześć wszystkim moglibyście mi polecić siłownie dla początkujących w Myślenicach , bardzo mi na tym zależy. Nie mogę się zdecydować pomożecie ??

    2 Cytuj
  • baron nk klasa 7 kwi 2016

    na sienkiewicza niedaleko starego placu targowego przed sklepem motoryzacyjnym znajdziesz latwo milego dnia

    1 7 Cytuj
  • 14 maj 2016

    a ja lubię 4 fit

    11 4 Cytuj
  • 22 cze 2018

    Czy ktoś ma więdzę, gdzie w Myślenicach honorują kartę MultiSport?
    Chodzi generalnie o miejsca relaksu w stylu: kluby fitness, szkoły tańca, sztuki walki, ewentualnie basen (?)

    4 Cytuj
  • Drabinki Gimnastyczne 8 maj 2019

    Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.

    3 Cytuj
  • 1 lut 2021

    Wie ktoś może czy gdzieś w Myślenicach jest otwarta obecnie jakaś siłownia, oczywiście dla osób będących "sportowcami z licencją"?

    3 2 Cytuj
  • 1 lut 2021

    Wszystko zamknięte, lepiej ćwicz jak mówił pan minister, dwa ciężarki i na świeże powietrze.

    8 Cytuj
  • 14 kwi 2021

    Spalaj tłuszcz podczas snu !

    http://gestyy.com/ey9UzF

    2 Cytuj

Odpowiedz