Forum » Sport

Rower - Gdzie kupić?

  • 20 paź 2016

    W dobrym sklepie rowerowym. Ja to myślę teraz już o przechowywaniu rowera

    3 Cytuj
  • 10 sty 2017

    Póki co jakoś nie mogę się przekonać do tego by ćwiczyć na dworze :) Mam sprzęt w domu, który zresztą niedawno zakupiłam i ćwiczę podczas oglądania serialu :) dla mnie to najlepsze połączenie!

    1 1 Cytuj
  • 23 sie 2017

    Tylko w przypadku Krossa dopłaca się za markę. Mi się udało kupić Lazaro na allegro z osprzętem Shimano dużo taniej.

    2 2 Cytuj
  • 30 sie 2017

    Są różne rodzaje osprzętu Shimano. W rowerze liczy się też rama, koła i wiele innych parametrów. Ja mam Krossa i jestem zadowolona.

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2018

    Empik też patrzcie - raczej w salonach tego nie ma, ale online - już tak.
    Patrzyłam wybrane modele rowerów - niektóre mają taniej nawet o ponad stówkę niż inne sklepy, więc radzę sobie po prostu sprawdzić ten rower, który was interesuje.
    Inaczej możecie łatwo przepłacić, a to bez sensu. Z tego co ja widzę, to teraz wcale nie jest takie oczywiste, gdzie można kupić dany przedmiot najtaniej ;-)

    1 Cytuj
  • 28 lis 2018

    A jaki to ma być rower dla Ciebie? Szosowy/górki?

    3 Cytuj
  • 28 lis 2018

    Karra nie widzisz czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? temat jest już nieaktualny od 6 lat .!!!!!!!

    Cytuj
  • 10 lut 2019

    A czy ktoś uprawia kolarstwo górskie? Oczywiście amatorsko. Jaki rower będzie najlepiej nadawał się na tego rodzaju warunki.

    Cytuj

Odpowiedz