Forum » Sport

Skatepark- box z dziurą.

 • 28 cze 2009

  Witam. Pytanie raczej do ludzi korzystających ze skateparku. :) Pomyślałem sobie czy nie fajnie by było wyciąć i położyć jakąś płyte pilśniową na ten box, żeby "załatać" tą dziurę? Na pewno więcej osób korzystałoby z niego, nie było by problemu- kiedy wyskoczy się za daleko, do dziury :P Co o tym myślicie?

  Pozdrawiam, Dawoozo. :)

  Cytuj
 • Kacper Jaśkowiec 28 cze 2009

  Powiem Ci, że nie jest to głupi pomysł... Na rolki jest to zaje***** sprawa, możesz ładować stalle na tym konkretne i kręcić się. Ale w końcu jesteśmy kumplami i musimy sobie pomagać, dogadywać się wspólnie jakoś. Można tak zrobić, ale trzeba to naprawdę uzgodnić ze wszystkimi korzystającymi, by nie było później niepotrzebnych kłótni ; )) (Pasowałoby coś do środka wsadzić, by to z czasem się nie zniszczyło i box nie byłby już do użytku. Jest też jeden minus, TechRamps mógłby się tym zainteresować i odebrać nam gwarancję na skatepark.

  Cytuj
 • 28 cze 2009

  właśnie... trzeba by było do nich napisać i np wysłać petycje podpisaną przez dajmy na to 50 osób i że sobie to sami zrobimy :P będziemy myśleć- niech więcej osób się wypowie.

  Cytuj
 • Kacper Jaśkowiec 29 cze 2009

  Oby oby :) !
  Widzimy się jutro, obczaimy ten temat na sp.

  Cytuj
 • 29 cze 2009

  zdjecie
  http://img200.imageshack.us/i/boxsolution.png/

  Pomyślałem że możnaby było zrobić taka rzecz :) Nie tracąc przy tym gwaracji. Zrobilibyśmy drugiego "boxa" pasującego do tego oryginalnego, możnaby go było swobodnie wykładać i wkładać w razie potrzeby :D Co Wy na to?

  Cytuj
 • 26 lis 2009

  eno spoko zaje fotki mam jak trzymam rece w gebie spoko<wow>

  Cytuj

Odpowiedz