Forum » Sport

PPV i mecze polaków

  • 3 wrz 2012

    co sądzicie o nie pokazywaniu naszych bądz co bądz kopaczy w otwartej tv? dla mnie to trochę żenujące że wielkie pieniądze płaci się komentatorom którzy powinni być na emeryturce lub puszcza się bezsensowne nowe seriale i programy z politykami w roli głównej!!! za takie coś trzeba płacić abonament?

    2 1 Cytuj
  • mirek@ 4 wrz 2012

    i oni chca jeszcze abonament, a za glupi mecz musimy placic na ppv 20 zl! dla mnie to skandal zeby meczu reprezentacji nie dalo sie obejrzec na publicznej stacji

    6 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    Nic innego jak tylko „Zbojkotować” to całe polskie kopanie piłki, jak widzę prezeska LATO i całe to PZPN to aż mnie „krew zalewa”. O kopaczach już nawet nie wspominam. Chyba mi brakuje słów by opisać to wszystko. Powinniśmy zorganizować ogólny BOJKOT tego małego „burdelku”.

    6 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 5 wrz 2012
    kuro napisał/a:

    Nic innego jak tylko „Zbojkotować” to całe polskie kopanie piłki, jak widzę prezeska LATO i całe to PZPN to aż mnie „krew zalewa”. O kopaczach już nawet nie wspominam. Chyba mi brakuje słów by opisać to wszystko. Powinniśmy zorganizować ogólny BOJKOT tego małego „burdelku”.

    moze komus zalezc na tym zeby prezes lato popelnil taka gafe i nie doszlo do transmisji meczu reprezentacji, to ulatwi jego usuniecie ze stanowiska

    1 1 Cytuj
  • paulinka 5 wrz 2012

    co to jest ppv?

    1 1 Cytuj
  • 5 wrz 2012
    paulinka_mce napisał/a:

    co to jest ppv?

    http://www.google.pl/search?q=ppv&sugexp=chrome,mod=2&sourceid=chrome&ie=UTF-8

    W TVP brakuje pieniędzy tak jak wszędzie więc może zdecydowali że lepiej pośmiać się oglądając Ranczo niż kląć patrząc jak te ofiary dostają bęcki

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2012
    paulinka_mce napisał/a:

    co to jest ppv?

    ppv to nic innego jak masz kasę to płać i oglądaj co chcesz

    Cytuj
  • 5 wrz 2012

    Jakby się dłużej zastanowić nad tym ppv to z drugiej strony nie takie złe rozwiązanie! grubasy w pzpn-ie i ci kopacze zobaczą jakie zainteresowanie jest w narodzie ich pokazami!! mamy erę wolnego internetu i na szczescie podpatrzę grę biało-czerwonych w kontekście zbliżającego się meczu z Anglią ( na który się raczej wybieram choć by zobaczyć narodowy! a co?)

    1 1 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    to b.dobry kierunek tak trzymać:) im gorsza reprezentacja i cały pzpn tym ppv powinno być droższe a jeszcze parę związków powinno dołączyc do tej ideii może to ich otrząśnie i zobaczą ilu ludzi jest zainteresowanych tymi pseudo gwiazdorami
    życzę 0-owej oglądalności

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    W tej chwili to oni powinni nam zapłacić za oglądanie tych cieniasów :)

    4 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    Ja nawet za darmo bym tej żenady nie oglądał. I nie będę :/

    4 Cytuj
  • 6 wrz 2012
    Piotr Tyr napisał/a:

    Ja nawet za darmo bym tej żenady nie oglądał. I nie będę :/

    a może jednak oglądniesz? tu masz za darmo!! http://sportowe-transmisje-tv.blogspot.com/

    Cytuj
  • 6 wrz 2012

    teraz idzie U21 Rosja - Polska

    Cytuj
  • 6 wrz 2012

    0-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 11 wrz 2012

    dzisiaj powtórka z rozrywki czyli Polacy w ppv, na szczęście jest 1PR i nie zawodne głosy Janisza i Zimocha

    1 1 Cytuj
  • mirek@ 14 wrz 2012

    tez slucham zimocha, na tej calej zamieszaninie wokol reprezentacji najlepiej wyjdzie wlasnie zimoch

    Cytuj

Odpowiedz