Forum » Sport

Turnieje futsalu pow.myślenickim

  • 22 gru 2012

    Witam chciałbym uzyskać jakieś onformacje na temat turnieji piłki nożnej halowej w pow.myslenickim z góry dziękuje:D:D

    3 3 Cytuj
  • 12 sty 2013

    Rowniez jestem zainteresowany tym tematem.Chetnie z moja ekipa wystartowalibysmy w takim evencie.Swoja droga malo jest takich turniejow w naszej gminie procz rozgrywek juniorskich i klas nizej wiekowo.Jesli ktos ma jakies info na ten temat proszę o wpis.:)

    1 Cytuj
  • 13 sty 2013

    halowa liga w wisniowej, dobczycka liga futsalu, swiatnicka liga fusalu, firmowa liga futsalu w krakowie, kiedys w sulkowicach byly rozgrywki niewiem czy nadal beda. co roku orzel myslenice organizuje na zarabiu rozgrywki charytarywne niewiem czy beda w tym roku... trzeba szukac...

    1 Cytuj
  • 13 sty 2013

    liga halowa mnie nie interesuje raczej tureniej 2 dniowy lub 4 nie wiecej:D

    Cytuj
  • Myślenice 13 sty 2013

    Będzie w lutym kolejna edycja turnieju charytatywnego w hali na Zarabiu.

    5 Cytuj
  • 13 sty 2013

    a wpisowe ile bedzie wynosiło?

    Cytuj
  • qwerty 15122 21 kwi 2013

    Co sądzicie o tym aby założyć ligę amatorska futsalu?

    2 Cytuj
  • 22 kwi 2013

    Jestem jak najbardziej za! Myślę że zgłosiło by sie wiele drużyn chociaż było by to pewnie zależne od wysokości wpisowego ;)

    3 Cytuj
  • qwerty 15122 22 kwi 2013

    Jakie są ceny wynajmu hal w naszym powiecie ?

    Cytuj
  • 23 kwi 2013

    Zdecydowanie jestem za !!!

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 23 kwi 2013

    byle nie tak jak kiedys ze kosztowalo to kosmiczne pieniadze... http://miasto-info.pl/myslenice/2608,futsal-zespol-no-name-wygral-amatorska-lige-futsalu.html lepiej zrobic taka sama lige jak ta amatorska siatkowki gdzie nie placi sie kosmicznych kwot za udzial

    3 1 Cytuj
  • qwerty 15122 23 kwi 2013

    Wiecie można by grac na różnych halach bo np na zarabiu jest drogo około 200 zł za godz a np na osiedlu jest duża hala czy w stróży i napewno dużo taniej by wyszło za wynajmowanie hali .

    2 Cytuj
  • 1 cze 2013

    Myśle że w stróży było by najlepiej

    Cytuj

Odpowiedz