Forum » Sport

Siatkówka - gracz szuka zespołu

  • 5 sty 2013

    Cześć,
    szukam drużyny/zespołu/ekipy, do której mogłabym dołączyć na stałe lub jednorazowo (np. uzupełnić skład jak jedna ze "stałych" osób zachoruje). Interesuje mnie siatkówka na amatorskim ale dobrym poziomie (przede wszystkim funkcjonujące przyjęcie, rozegranie i atak podczas gry;), najchętniej w Myślenicach ale może być też w okolicy. Jestem dyspozycyjna w tygodniu wieczorami (z wyjątkiem środy) oraz przez cały dzień w weekend. Jeśli ktoś chciałby uzupełnić sobie skład (mogę zabrać ze sobą jeszcze do dwóch osób w razie większych braków kadrowych:) to bardzo proszę o wiadomość prywatną.

    Cytuj
  • szu teższu 28 sty 2013

    cześć znalazłaś już coś jak nie to napisz do mnie :) pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 sty 2013

    Hej, ja tez jestem chetna. Moze trzeba zrobic sklad i wynajac sale na Zarabiu w Myslenicach :)

    Cytuj
  • 28 sty 2013

    Szu20 - napisałam na prv

    Pachmurka - próbowałam to rozwiązać w ten sposób ale siatkówka to niestety sport, gdzie te 8-10 osób wypada zebrać, żeby granie miało sens. Teoretycznie dysponuję tak długą listą osób zainteresowanych graniem, ale niestety w praktyce zazwyczaj okazywało się (najczęściej dzień przed), że przynajmniej połowa nie może jednak pojawić się w uzgodnionym wcześniej terminie. Oczywiście pomysł jako taki nie jest zły ale chwilowo nie podejmuję się ponownego organizowania takiej imprezy. Jeśli jednak chciałabyś się jednak tym (zebranie osób, załatwienie hali itd.) zająć osobiście to chętnie dołączę do gry.

    Cytuj

Odpowiedz