Forum » Sport

Wisła Kraków

 • Jacek Jaworek 14 cze 2022

  Po wczorajszej konferencji.....wiemy że Nic Nie Wiemy.....Opcja Marsjańska Polskiego Elona Muska i Obrażony Kubuś że się z Niego śmiali jak przemawiał.... Masakra. 2 godziny Pato-streamingu....

  4 1 Cytuj
 • 22 cze 2022

  W sobotę 25 czerwca o godz. 11:30 Wisła Kraków w meczu sparingowym zmierzy się ze Stalą Mielec. Wstęp wolny, baza treningowa na Zarabiu w Myślenicach.

  5 4 Cytuj
 • 4 lip 2022

  W środę 6 lipca o godz. 17.00 Wisła zagra z izraelskim Hapoelem Beer Sheva swój czwarty mecz kontrolny. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w bazie treningowej.

  5 3 Cytuj
 • 27 lip

  5 sierpnia odbędzie się pożegnanie Jakuba Błaszczykowskiego, który kończy karierę. Zapraszam serdecznie wszystkich kibiców Wisły z Myślenic i okolic na mecz ze Stalą Rzeszów, ponieważ Kuba zasługuje na pełny stadion. Bilety można już kupować, do zobaczenia!

  3 3 Cytuj
 • 27 lip
  KibicOrla napisał/a:

  5 sierpnia odbędzie się pożegnanie Jakuba Błaszczykowskiego, który kończy karierę. Zapraszam serdecznie wszystkich kibiców Wisły z Myślenic i okolic na mecz ze Stalą Rzeszów, ponieważ Kuba zasługuje na pełny stadion. Bilety można już kupować, do zobaczenia!

  od "biletera"?

  3 Cytuj
 • 27 lip

  Bardzo dobry klub!

  1 2 Cytuj
 • 28 lip
  kotletorPL napisał/a:

  Bardzo dobry klub!

  kto ? chyba Górki Myślenice ... bo Wisła obecnie to dno ...

  4 2 Cytuj
 • 29 lip

  Wisła skisła - to fakt!

  3 2 Cytuj
 • 31 lip

  Już jest 20 tysięcy sprzedanych biletów na sobotni mecz- brawo! Pożegnajmy godnie Kubę Błaszczykowskiego!

  5 1 Cytuj
 • 31 lip

  cytat:
  "Bileter Błaszczykowski

  Nasz kapitan po porażce z Pepikami powiedział dziennikarzom, że piłkarze nie mogli skupić się na grze, bo głowy zajmowały im problemy z biletami dla ich rodzin. Pan Błaszczykowski oskarżył działaczy związku, a konkretnie mnie, że nie dopilnowaliśmy, aby wejściówki na stadion we Wrocławiu dotarły do zawodników dostatecznie wcześnie, by ci zdążyli rozdać je najbliższym. To nie fakt, że nasi wolniej biegali, źle kryli i strzelali gorzej od rywali, sprawił, że Czesi wykopali nas z Euro, a brak dopingu cioci Joli i wuja Stasia, którzy nie dostali biletów. I znów w Polskę poszedł przekaz, że nieudacznicy z PZPN oderwali naszych dzielnych wojowników od ich obowiązków, pozbawili piłkarzy wsparcia rodzin, a bilety przeznaczone dla drużyny pewnie z zyskiem opchnęli. Trzeba przyznać, że zrzucenie winy za własną nieudolność na PZPN było inteligentnym zagraniem kolegi Błaszczykowskiego."

  2 3 Cytuj
 • 1 sie

  22 tysiące sprzedanych biletów, a mecz dopiero w sobotę. Niektórzy w Ekstraklasie o takim wyniku mogą jedynie pomarzyć... Wisła to jest kibicowska potęga!

  Nawet w pierwszej lidze, ja Wisełki się nie wstydzę!

  5 4 Cytuj
 • 2 sie

  Ponad 25 tysięcy kibiców przyjdzie pożegnać wielkiego piłkarza i człowieka, legendę reprezentacji Polski i Wisły Kraków!

  3 1 Cytuj
 • 5 sie

  w radju usłyszałem, że gwardyjskie towarzystwo w którym grają głównie hiszpanie zremisowało zero do zera ze stalą rzeszów. a czy biletów nie braknęło ?

  3 1 Cytuj
 • Jacek Jaworek 8 sie

  Puszcza wygrała 💪🤜🤛 Niema miejsca dla was w ESA.

  2 1 Cytuj
 • 28 sie

  https://www.msn.com/pl-pl/sport/other/pi%C5%82karz-ekstraklasy-pobity-przez-kiboli-to-mia%C5%82a-by%C4%87-zemsta-diagnozy-s%C4%85-fatalne/ar-AA1fRWJi?ocid=entnewsntp&cvid=ad852fe7f2e7488bb5a6bbbf88f78226&ei=21

  Kewin Komar został pobity przez grupę pseudokibiców Wisły Kraków i czeka go dłuższa przerwa. O sprawie jako pierwszy poinformował Szymon Jadczak z „Wirtualnej Polski”.
  Do sytuacji doszło podczas festynu w Nowym Wiśniczu. Po sobotnim meczu Puszczy z ŁKS-em piłkarz pojechał do podkrakowskiej miejscowości, by odebrać matkę swojej dziewczyny i następnie wrócić do Bochni, gdzie mieszka. W Wiśniczu odbywał się festyn organizowany przez OSP, na którym bawili się kibole z bojówki Wisły Kraków o nazwie „Młoda Ferajna”. Na miejscu festynu bramkarz Puszczy został rozpoznany przez kiboli. Następnie otoczony i zaczęto mu grozić.
  Na groźbach się jednak nie skończyło. Bramkarz został pobity, a strażacy mieli pomóc bramkarzowi uciec przed napastnikami. Następnie 20-latek trafił na SOR w Bochni, gdzie spotkał jednego z napastników, który przy próbie obrony przez bramkarza otrzymał od niego cios. Ten groził Kewinowi Komarowi i przestrzegał, że ma nie zgłaszać sprawy na policję. Ale to jeszcze nie koniec sprawy. Młody bramkarz po powrocie do Bochni zastał pod domem kilkunastu kiboli z maczetami, po czym wezwał służby.

  Dziś bramkarz Puszczy pojawił się na badaniach z uszkodzoną ręką. Według naszych informacji ma złamany kciuk i kontuzja jest na tyle poważna, że ma już nie zagrać do końca rundy, ale Komara czekają jeszcze kolejne badania. W tej sytuacji klub z Niepołomic rozpoczyna poszukiwania nowego golkipera ze statusem młodzieżowca. Jedną z rozpatrywanych opcji jest Gabriel Kobylak, ale klub jest na wczesnym etapie poszukiwań.

  2 Cytuj

Odpowiedz