Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 2 lip 2016

    BMW Audi-jedne taczki lecz za kierownicą Ten Sam Burak;-) Nie pracuje tylko siedze w domu i robią na Mnie takie Miernoty jak ty.

    1 6 Cytuj
  • 2 lip 2016
    ksgrzes napisał/a:

    BMW Audi-jedne taczki lecz za kierownicą Ten Sam Burak;-) Nie pracuje tylko siedze w domu i robią na Mnie takie Miernoty jak ty.

    Nie chwaliłeś się że długopisy składasz w domu, ee to nie poszalejesz dzisiaj na dniach myślenic :D dostać baty od kelnerów z macedonii BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA jaka siaraaaaa, jaki wstyyyyyd hahahahahaha jaki świat byłby nudny bez takich pokrak jak srakowia :D :D :D :D :D

    3 2 Cytuj
  • 19 lip 2016
    1 3 Cytuj
  • 4 sie 2016

    Hej Pieski!! Pamiętacie?
    Najpierw był Jeden a Potem Dwóch i założyli Chorzowski Ruch........ale z was Pajace!!!

    7 Cytuj
  • 4 sie 2016

    Pasiasta panienko wyjdz ze swej wiochy i powiedz to chłopakom z chorzowa ;D dostałbyś takie baty że by cie 2 lata składali pajacu ;) zresztą to nie my dostajemy po ryjach od naszych zgód ;D ;D hahahahahaha Pejsy nachwytały w ryło od amatorów z macedoni !!! BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    5 5 Cytuj
  • 5 sie 2016

    Marek Citko was wyzwoli!!!! Citko Zwisłe Zbaw!! Mam pytanie! kiedy gracie derby? Z górkami lub z dalinem?

    3 2 Cytuj
  • 5 sie 2016

    http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,jakub-m-podejrzany-o-pranie-brudnych-pieniedzy,artykul,707122,1,727.html
    I już się Kończy a Dobrze się nie Zaczeło!!!!!! HAAAAHHHHHAAAAAAA!!!!! Buraki z wystającą Słomą z Gumiaków!!!

    3 6 Cytuj
  • 5 sie 2016

    laseczko w paski ty i twój kompleks WISŁY :D nic nie wiesz bo tępak jesteś, nie wiesz kto na prawdę kasę wykłada, meresina to słup (bednie pismaki pisały i niech piszą dalej) jeżeli wiesz co to znaczy ;D ale co ty wiesz kibicu załosnego podklubu ze ślepym filipakiem znającym się na piłce niczy ty laseczko w paski :D zawsze nad wami Pejsy, ZAWSZE NAD WAMI :D śmierdzący kałem klubie krakowio z kurnika przy kałuży ;)

    Ps. skończyłeś już onanizować się nad transferem kapustki ? buahahahahaha

    ps2. BATY OD AMATORÓW Z MACEDONI !!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA pejso klub nawet od januszy bęcki dostaje HAHAHAHAHAHAHAHA

    7 2 Cytuj
  • 5 sie 2016

    Jednak Idiotów się Sadzi.......Dziś w meczu z Cracovią piłkarze Zwisły myślenice na znak Jedności z Właścicielem( figurantem bo Przecież tak Naprawde Zwisłe kupił ABRAMOWICZ) mają wyjść w opaskach na oczach!!

    1 6 Cytuj
  • 5 sie 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    laseczko w paski ty i twój kompleks WISŁY :D nic nie wiesz bo tępak jesteś, nie wiesz kto na prawdę kasę wykłada, meresina to słup (bednie pismaki pisały i niech piszą dalej) jeżeli wiesz co to znaczy ;D ale co ty wiesz kibicu załosnego podklubu ze ślepym filipakiem znającym się na piłce niczy ty laseczko w paski :D zawsze nad wami Pejsy, ZAWSZE NAD WAMI :D śmierdzący kałem klubie krakowio z kurnika przy kałuży ;)

    Ps. skończyłeś już onanizować się nad transferem kapustki ? buahahahahaha

    ps2. BATY OD AMATORÓW Z MACEDONI !!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA pejso klub nawet od januszy bęcki dostaje HAHAHAHAHAHAHAHA

    I co piesku jak tam po pierwszej połowie, dalej buahahahaa ?

    6 7 Cytuj
  • 5 sie 2016

    No jasne nic się nie zmieni i każdy pamięta jak was amatorzy zlali w macedoni buahahahahahah pejsie, ja wiem że będziecie się rok czasu onanizować i po jajkach z grzesiem lizać jak się wam rąbnie wygrać ten mecz :D w końcu raz na ruski rok podklub krakowia nie dostanie w ryło od wielkiej WISŁY :) nic i tak nie zmieni tego że zlali was AMATORZY Z MACEDONI BUAHAHAHAHAHA AMATORZY Z MACEDONII HAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHA "Od k****** od k****** od k****** jesteś taka zajechana, zajechany masz ryj, zajechany masz r** nawet cyce masz k**** zajechane !" pamietajcie laski w paski ;D ZAWSZE NAD WAMI !

    9 3 Cytuj
  • 5 sie 2016

    Spuszczanie grzesia na monitor bo dupovi sie ufarciło za 3....2....1....

    Ps. Z amatorami z macedoni !!!! hahahahahahahaha

    7 3 Cytuj
  • 6 sie 2016

    kIBEL jak tam twoi nowi koledzy z Chorzowa ,Torunia??? hahahahahabbbbbbuuuuahahaha

    2 5 Cytuj
  • 6 sie 2016

    ile ta wisla dostała od cracovi bo zal to było oglądać

    3 2 Cytuj
  • 6 sie 2016
    Bartol26 napisał/a:

    kIBEL jak tam twoi nowi koledzy z Chorzowa ,Torunia??? hahahahahabbbbbbuuuuahahaha

    A bardzo dobrze, dzięki że pytasz ale jaki to ma związek z ośmieszeniem przez was polskiej piłki po batach od kelnerów z jakiejś macedońskiej wsi ? :D hahahahahahaha

    Najlepsze jest to że przyjechało paru chłopaków z chorzowa i łodzi a wasze laski w paski klęczały przed nimi jak dzi*** oddając swoje szmaty byleby ich tylko nie bili HAHAHAHAHAHAHA to są kibice HAHAHAHAHAHAHAHAHA Kozacy na stadionie poza nim kanałami uciekają a jak podejdzie do nich koleś to szmaty ściagąją zamiast walczyć o barwy (w waszym przypadku słowo barwy to nadużycie, szmaty- jest ok) hahahahahaha podklub = podkibice ;D już niedługo poczytasz jak szmaty wam ściagali na błoniach i wokoło kurnika ;D o to cała dupovia ! HAHAHAHAHA

    PS. grzesiowi chyba żyłka pękła od tego taśtania mariana do monitora hahahahaha

    4 2 Cytuj
  • 6 sie 2016

    No ośmieszyli nas w europie tak jak twoja wisła z karabachem i z tego też się smiejesz?
    Trzymaliście się za ręce z ruchem i elaną? zero honoru u was. Bratacie się z kibicami co gwizdają na Polski hymn .... przestań się osmieszać wiecej. AHA zpomniał bym WIERNOSĆ mówi ci to coś??/

    2 3 Cytuj
  • 6 sie 2016

    Wasze zgody leją was po ryju jak popiją, zresztą nie od dzisiaj wiadomo że dupovia to banda meneli i ćpunów która jak robi się gorąca to szpagatami wiatruje do mpk lub do psiarni (ile razy tak było :D). Wczoraj pokazaliście jak was kilku gości lało i szmaty wam ściągało na błoniach jacy wyszczekani jesteście poza stadionem. HAHAHAHAHAHAHA Januszostwo z macedoni zlało was na boisku a chłopaki z WSH, DHW i PF zlali was poza stadionem ;D przerąbane to jest wiecznie dostawać po ryju...dlatego taka napinka w necie bo od monitora w ryj nie dostaniecie :D

    Ps. Czemu po Myślenicach nie chodzisz w ceracie ? wygraliście wczoraj, po mega słabej grze Wisły, dlaczego nie chodzisz dumny w ceracie po ulicach miasta ? :D Boisz się oklepu czy wstyd za baty od amatorów z macedoni (HAHAHAHAHA) ?dobrze wiesz że nawet na naszej wiosce byś dostał oklep ;D koryto bysinki albo kanały dla was być może okażą się bezpieczne ;)

    4 2 Cytuj
  • 6 sie 2016

    Kiedy będzie ta zgoda Lecha i lechi i nasza z łks-em bo czekam i cicho o tym a pisałeś. Nie pisałeś o elanie a jednak .Coś słabo czytasz kibice.net. haahaha
    Tak tak lali nas na błoniach buahaahah. Szkoda że nie piszesz o twoich 2 ziomkach co zabłądzili pod stadionem i stało sie z nimi co się stało... ups...jak mi przykro.. ;)
    Nie chodzę bo nie jestem z Myślenic a po twojej wsi tym bardziej bo strach mi nie pozwala ;)

    WIERNOŚĆ! Wymazałeś dziary? czy zmieniłeś na smierdzieli? aaaaahahaha padam jak widze waszę nowe zgody.... Czekam na nowe. Jesteśćie przeżutami jakch mało w PL
    wisełka i ruch pedałków dwóch . Grafy wam niszcza w miescie a teraz zgoda. Zajebiscie się czujesz z tego powodu ale udajesz ze jest fajnie..... Żal mi cie naprawde poważnie. O wstydzie nie wspomne.
    Aha napisz jeszcze coś o macedoni i nie zapomniej o karabachu i innych wynalazkach ;) trzymaj sie tam mocno klawiatury bo obstawiam zę masz ok 16 lat max 17. Dajesz

    1 2 Cytuj
  • 6 sie 2016

    Padłeś jak te frajery w pasiakach co nachwytały w ryło wczoraj na błoniach ;D niektórzy nawet nie dostali bo w pośpiechu szmaty zrzucali z siebie i szaliczki oddawali ;D dupovia kraków = banda meneli ;D tacy frajerzy podobno z tego chorzowa i łodzi a lali was jak jak chcieli i to podobno w "waszym" mieście buahahahahaha hahahahahahahahahahahaha już o amatorach z macedonii nie wspomne hahahaha a razem z grzesiem po jajach lizaliście się że będziecie mieć puchary BUAHAHAHAHAHAHA mocie puchary hahahahahahahaha jak można temu ścierwu pasiastemu kibicowac :D banda meneli i konfidentów którzy prują się na psach jak wasze szmaty wczoraj na januszach hahahaha Pewnie od rana pasiasta brać na mogilskiej w kolejce stoi co by zeznania dawać ze się wczoraj w ryło dostało ;D hahahaha banda meneli i konfidentów DU PO VIA ;D

    Ps. tak tak wymyślij bajeczki bo jak grześ nic na swoją obrone nie macie ;D "MOCIE" Puchary hahahahahahahahahahahahahahahaha

    PS. Najlepsze było to że Wislacy jeszcze jaja moczyli w morzach i oceanach na wakacjach a krakowia zdążyła już wpier*** wyłapać w macedonii buahahashahahahaha

    ZAWSZE NAD WAMI !

    3 1 Cytuj
  • 6 sie 2016

    https://www.youtube.com/watch?v=dTqcNiWjJns

    Cała Polska was się boi, musztardowo majonezowi gangsterzy z krakowi BUAHAHAHAHAHAHAH UMARŁEM HHAHAHAHAHAHAHAHA

    2 1 Cytuj
  • 6 sie 2016

    Pamietasz karabach ?
    Za młody jesteś w sumie żeby to pamiętać to masz ziomuś. Sorry MOSZ ja ty to mówisz wieśniaczku:
    https://www.youtube.com/watch?v=AORmPOo8Qto

    2 2 Cytuj
  • 6 sie 2016

    Bartol ściągnij tego śpika z nosa i nie denerwuj się już hahahaha podczepie :D jak ty to masz w zwyczaju dzieciuchu jak ci żyłka pęka ? wtedy jedziesz po "starych" frajerze z podkrakowskiej wsi :D banda meneli i konfidentów dupovia krakow !

    Każdy normalny piłkarz jaja moczył na wakacjach a te ścierwa już wyłapały wpier** od macedońskich amatorów HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    2 2 Cytuj
  • 6 sie 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    https://www.youtube.com/watch?v=dTqcNiWjJns

    Cała Polska was się boi, musztardowo majonezowi gangsterzy z krakowi BUAHAHAHAHAHAHAH UMARŁEM HHAHAHAHAHAHAHAHA

    heh to te przesławne gangusy z "dupe gangu" ? oj to chyba nie ma żartów, na pewno rekiny są przerażone na śmierć !. Kraków przeprasza za krakowie ! Polsko wybacz !

    3 2 Cytuj
  • 6 sie 2016

    oglądałeś już czy nie masz odwagi?
    twojej starej nie znam i nie mam zamiaru poznawać...
    Tak mieszkam na wsi całkiem blisko krakowa

    Bach bach karabach... My w pucharach a wy walka o utrzymanie hahahah. Ej sam miałem beke z odpadnięcia i nawet pisałem o tym tutaj zanim zaczeli grać że odpadniemy szybko jak wisła z poprzednich lat. Pamiętasz wczorajszy wynik?
    WIERNOŚĆ pojęcie którego wy nie znacie.
    Napisz jeszcze o spikach itp bo naprawdę idzie ci to dobrze mistrzu ;) dajesz

    masz tujeszcze cos od serca : https://www.youtube.com/watch?v=9Qa9X7tpzyQ

    2 Cytuj

Odpowiedz