Forum » Sport

TKKF Myślenice

  • 6 kwi 2013

    Witam wszystkich sympatyków siatkówki. Chciałem odnieść się do obecnej ligi TKKF siatkówki, a dokładniej do regulaminu. Jest wiele osób, które przez regulamin nie mogą wsiąść udziału w takich rozgrywkach. Chodzi tutaj dokładniej o wymóg wiekowy drużyny. Nie lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie wymogu wiekowego dla osób chętnych do gry w lidze TKKF? Chodzi mi o to, że najmłodszy zawodnik może mieć np. 16 lat. Dziewczyny w zespole to ciekawy pomysł. Wpływa to na pewną innowacje w rozgrywkach. Druga kwestią jest absencja dla byłych zawodników lig profesjonalnych. Wystarczyłaby taka zasada jak w lidze Krakowskiej, że w danym sezonie gracz aby mógł być zgłoszony do rozgrywek TKKF nie może występować w lidze profesjonalnej. Taki punkt w regulaminie TKKF Kraków dobrze się spisuje i inne drużyny nie mają z tym problemu. Gracz nigdy nie zapomni i nie zatraci swoich umiejętności. Wprowadzenie takich zmian pomogłoby w jeszcze większej popularyzacji siatkówki w Myślenicach. Zgłosiłoby się więcej zespołów i byłaby przez to większa rywalizacja. Niewątpliwie Nasza miejscowa liga mogłaby dorównać w przyszłości innym rozgrywką okolicznych miejscowościach. Bardzo proszę o komentarze i opinie. Warto pomyśleć nad nowym regulaminem przed kolejnym sezonem.

    3 6 Cytuj
  • szu teższu 3 cze 2013

    po pierwszejest to liga amatorska dla normalnych ludzi nie chodzi tutaj o rywalizację z krakowem czy innymi miejscowościami bo ta gra traktowana jest jako zabawa :) co do wieku to raczej szans nie ma bo z tego co słyszałem jest opcja podniesienia jeszcze bariery wiekowej do jednego zawodnika poniżej 35 lat :) co do młodych graczy zawsze mogą sami zorganizować taką ligę i zobaczyć z czym się to je .Poprostu nikt nie chce żeby mecze jakie się teraz rozgrywa straciły taki charakter jaki teraz mają pozdrawiam

    2 2 Cytuj

Odpowiedz