Forum » Sport

Nordic Walking

  • 19 kwi 2013

    Hejo!
    Czy ktoś z Was uprawia Nordic Walking? Czy myślicie że ten sport ma szanse się rozwinąć w Polsce i zyskać na popularności?

    pozdrawiam
    Instruktorka

    4 1 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    Nordic Walking powoli zyskuje na popularności i w Myślenicach. Coraz częściej można spotkać (najczęściej późnym wieczorem) osoby uprawiające ten sport.

    5 2 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    No późnym wieczorem bo to obciach chodzić z kijkami po ulicy. A po za tym sport? Chyba dla emerytów i rencistów bo nie wiedzę innej możliwości.

    1 7 Cytuj
  • 21 kwi 2013

    ja np. uprawiam, chociaż nie jestem emerytką ani rencistką

    3 2 Cytuj
  • 24 kwi 2013

    Misz93 widzę, że chyba mało wiesz o Nordic Walking. Specjalnie dla Ciebie i dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką załączam link do fajnej stronki poświęconej tej tematyce http://www.pfnw.eu/index.php?page=onw

    Cytuj
  • 24 kwi 2013

    Nie wiem czy wiecie ale w niektórych regionach Polski NW jest bardziej popularne niż u nas. Mam tu na myśli takie woj. jak podkarpackie, dolnośląskie czy zachodniopomorskie. Sama często bywam na Podkarpaciu i w porównaniu do naszych stron to u nas NW dopiero raczkuje, a tam niczym wyjątkowym jest spotkać grupki ludzi spacerujących z kijkami.
    Nie wiem czy wiecie że jest rozgrywany puchar Polski Nordic Walking oraz Pucgar Świata!!! Więc to chyba sport nie tylko dla "emerytów i rencistów" ale SPORT prze duże S. ;)

    Cytuj

Odpowiedz