Forum » Sport

CHARYTATYWNY MECZ NA BOISKU ORŁA MYŚLENICE !!

  • 26 sie 2009

    30 sierpnia od godziny 16:30 na boisku Orła Myślenice odbędzie się impreza oraz mecz, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc dla 4-letniego Mateuszka. Mateusz ma wrodzoną wadę serca, potrzebuje pomocy. Wstęp na obiekt Orła kosztowac będzie 7 złotych. Przyjdzcie i pomóżcie!! Przewidzianych zostało dużo atrakcji.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Na pewno warto przyjsc, jak ktos chce dowiedziec sie wiecej na temat akcji -> www.lksorzel.prv.pl

    Pzdr.

    Cytuj
  • 27 sie 2009

    Jako ludzie o dobrych sercach powinnismy pomoc i ja mysle,ze nawet jak ktos jest uprzedzony do pilki noznej, dolnego przedmieścia, orła myslenice, lecha kaczynskiego, murzynow czy tam innych ukraincow, to i tak powinno go byc stac na dolozenie cegiałki do ratowania zdrowia 4-letniego chlopczyka. Mysle, ze na 7 złotych to kazdy sie może szarpnąć, a pomoc dla kogos takiego jest bezcenna.

    Cytuj
  • 27 sie 2009

    Michał, zgadzam się z Tobą w 100% ! Ponadto jeżeli ktoś z Was patrzył na stronę podaną przez Kibica przeczytał, że odbędzie się także licytacja, występ Cheerleaderek... naprawde nie musiscie oglądac meczu !

    Cytuj
  • 29 sie 2009

    Świetna inicjatywa!!!
    Oby tylko nie padało...

    Cytuj
  • 30 sie 2009

    na szczęście jak widac pogoda jest ładna. Zapraszamy na Orła od godziny 16:30 ! :)

    Cytuj
  • 30 sie 2009

    Z ostatniej chwili: Orzeł pokonał Tempo 4:0! Mecz stał na całkiem dobrym poziomie. Wynik mógł być znacznie wyższy gdyby zawodnicy Orła wykorzystali wszystkie okazje. Najlepszą miał kapitan zespołu, Kamil Ostrowski. Wykonywał rzut karny ale po jego strzale piłka przeleciała nad poprzeczką. W końcówce meczu zrobiło się nieco nerwowo i bramkarz drużyny gości zobaczył czerwoną kartkę. Niewiele brakowało by wczesniej inny z zawodników Tempa obejrzał czerwony kartonik. Bez piłki, rękoma zaatakował piłkarza Orła ale sędzia okazał sie łaskawy i pokazał jednynie zółtą kartkę. W myśl przepisów powinien był jednak wykluczyć tego zawodnika z gry. Tak czy inaczej, Orzeł Myślenice odniósł zasłużone zwycięstwo i do swojego dorobku może dopisać 3 punkty! Na trybunach, przez cały czas panowała wspaniała atmosfera. Mnóstwo ludzi, gorący doping wiernych fanów i dobra zabawa. Oby więcek takich akcji! Również na stadionie Myślenickiego Dalinu!

    Cytuj
  • 31 sie 2009

    Przede wszystkim należy podziękować pomysłodawcy tej akcji Panu Kamilowi Ostrowskiemu oraz 600 osobowej publiczności która wsparła Mateuszka. :)

    Cytuj
  • 31 sie 2009

    Byłem, całkiem fajna impreza, sporo znajomych, tylko tych dziewczyn z pomponami nie widziałem:-)
    Warto było się wybrać, mam nadzieje że ta moja mała cegiełka w jakims stopniu pomoże.

    Cytuj
  • 31 sie 2009

    Niestety ale cheerleaderki nie daly rady. To juz bylo od nas niezalezne.

    Cytuj
  • 31 sie 2009

    Jakoś to przeżyłem:-) (Nie wiem jak się wstawia emotki)

    Cytuj
  • adzygmunt 31 sie 2009

    Ja też byłem. Oczekiwałem weselszego meczu!
    Tutaj powinienem wstawić emotikon ale podobnie jak cygnus nie umiem, ratunku!

    Cytuj
  • 31 sie 2009

    Byłeś, nie widziałem nigdzie lwa?

    Cytuj
  • adzygmunt 3 wrz 2009

    Lew leży i wypatruje, niekoniecznie jest dla wszystkich widoczny. Prawie jak z tymi "suszarkami". Jedni ich widzą a inni płacząc płacą!!!

    Cytuj

Odpowiedz