Forum » Sport

Boks

  • ROBERT KUBICA 15 lis 2009

    Czy w myślenicach są jakieś inne kluby bokserskie oprucz http://www.fight-club.info.pl/ bo tam jest drogo

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    100 zł za 6 treningów w tygodniu to chyba nie jest drogo....:-)))

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    jest Boks połacz0ny z muay thai i kickboxingiem w L.O na Kościuszki - z tego co się orientuje to 2 treningi w tygodniu po godzinie 60 lub 80 zł - to w sumie wychodzi dużo drożej niż w tym pierwszym...

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    Boże ludzie... 100zl to dużo?
    Prosta kalkulacja 6x 1,5h = 9h do tego 2x 1,5h boksu = 12h tygodniowo
    4 tygodnie w miesiącu wychodzi 4 x 12 = 48h
    100:48 ~ 2zł / godzina

    Gdzie jest taniej? Pokaże mi ktoś ;>

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    Ten pseudo klub www.fight-club.info.pl to tragedia
    goście nie znają się na niczym

    1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    Ale przecież w Myślenicach są kluby bokserskie.Może nie są oficjalne ale istnieją i czasem rywalizują ze sobą na różnych organizowanych lub nie -pojedynkach.Największą arena propagujacą i wspierająca tego typu działania jest Arena pod wezwaniem sw.Vegi.Tam niczym gladiatorzy w koloseum rywalizują ze sobą nasze lokalne gwiazdy boksu.Przy aplauzie publiczności.Tam jest wszystko.Sekundanci,roznegliżowane kobiety ,i masa postronnych komentatorów jak i kibiców.KS Parasolki tez czasem wybija się na tym polu.A paleta naszych gwiazd jest naprawde porażajaca.Mamy zawodników z osiedla,centrum jak i indywidualnych bokserów samozwańców pod tak zastraszającymi pseudonimami jak:Bury Seba czy Strażak Renek.Jednak najwieksze nadzieje na jeszcze wieksze rozsławienie naszego miasta w tej dziedzinie pokładam w juniorach zupełnie przewrotnie nazywanych,,Pierdkami,,

    1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    szacaunek dla Ciebie , popieram Twoją wypowiedz i zgadzam się z nią gdzieś w 95% ale nie martw się to i tak jest bardzo dużo . Wymieniłeś naprawdę sporą grupę utalentowanych sportowców , talentów w tym mieście nie brakuje ,im nie potrzebne są żadne kluby boskerskie , treningi itp oni nie muszą wydawać na to kasy ,uczyć się technik bo oni po prostu są wielcy sami w sobie. Popatrzmy na Braci O. z bloku 24 mistrzowie w swojej kategorii a przed "Pająkiem" to chyba uciekają wszyscy .Można by o tym pisać i pisać , w każdym bądź razie matki mogą być z nich dumne ...

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Ślepy z osiedla ma na rece wydziargane JP czyli Jestem Pierdek <lol2>

    Cytuj
  • Kacper Jaśkowiec 14 kwi 2010

    Jeżeli chodzi o tego powyżej, to nie ja pisałem - ktoś się podał za mnie!

    Cytuj

Odpowiedz