Forum » Sport

Tenis Stołowy

  • 4 mar 2012

    Na treningi uczęszczają zawodnicy w każdej kategorii wiekowej, od najmłodszych lat aż do emerytów wiec jeśli masz ochotę zapraszamy wstęp wolny :)

    Cytuj
  • 7 cze 2012

    mam 34 lata i chciałem zagrać w tenisa stołowego kiedy można to zrobić

    Cytuj
  • 8 cze 2012

    Zapraszamy do Gimnazjum nr. 3 na Zarabiu na treningi klubu UKS Zarabie, które odbywają się o godz 16 - 18 w poniedziałki, wtorki, środy i piątki. Wstęp wolny niezależnie od wieku i umiejętności.

    Cytuj
  • 9 cze 2012

    Dzięki wielkie za odp w takim razie przyjadę w poniedziałek na 16 spodenki buty , chciałem poćwiczyć kiedyś grałem ale już dużo zapomniałem .

    2 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Mam pytanie czy jutro też jest trening i wchodzi się drzwiami wejściowymi od szkoły?

    Cytuj
  • 24 cze 2012

    Treningi będą do 29 czerwca gdyż jest już koniec sezonu i czas na przerwę. W poniedziałki wtorki srody i piątki zajęcia odbywają sie, wejśce drzwiami od szkoły muzycznej (z tyłu)

    1 Cytuj
  • 8 sie 2012

    bendom we wakacja mówi filp małecki 1 liga

    1 Cytuj
  • 13 paź 2013

    Czy w tym roku można sobie pograć w tennisa gdzieś na terenie myślenic?

    1 Cytuj
  • 13 paź 2013

    Oczywiście, w klubie UKS Zarabie Myślenice zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i piątki o godz 16.00 - 18.00 w Gimnazjum nr. 3 (wejście od szkoły muzycznej) wstęp wolny

    1 Cytuj
  • 29 maj 2016

    a nie wie ktoś czy po godz 18 można gdzieś potrenować w myślenicach

    1 1 Cytuj
  • 13 paź 2016

    Witam.
    Czy w sezonie 2016/2017 treningi odbywalja sie w tych samych godzinach i wstep rowniez wolny?
    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 1 gru 2019

    Cześć.
    Czy jest może jakaś grupa ludzi, która gra wieczorami w tenisa stołowego?

    Cytuj
  • 25 sie 2020

    Tenis stołowy to super sport. Wymaga niesamowitej precyzji.

    1 1 Cytuj
  • 8 wrz 2020

    Witam posiadam własny stół i gram w tenisa od dłuższego czasu z przerwami czy ktoś aktualnie gdzies trenuje / gra ?

    Cytuj

Odpowiedz