Forum » Sport

Rugby w Myślenicach

  • 15 sty 2010

    może byście się zebrali w kilkanaście osób i założyli amatorską drużynę Rugby - fajnie byłoby pójść na mecz i pokibicować :) trzeba coś wymyślić w tym sennym mieście !

    1 Cytuj
  • 15 sty 2010

    a mało dyscyplin masz do oglądania ?? ,te Twoje tematy i posty na forum są żałosne ,normalnie dziecinada ,zejdź na ziemi ,znajdź sobie jakieś zajęcie a nie szukaj ciągle dziury w całym .Może zebrałabyś koleżanki i zorganizowała w tym sennym mieście zawody typu "walki kobiet w kisielu"

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    ja bym zagrał w kręgle

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    Aniu jak chcesz to mogę zebrać kilkanaście osób i zorganizować zawody w sikaniu na odległość ,więc mam nadzieje ze też fajnie było by Ci przyjść i pokibicować .Masz racje miasto jest tak senne ze ktoś w końcu powinien działać .Bądźmy to My !! razem nam się uda rozruszać to miasto.

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    Aniu załóż jeszcze temat--> encierros &#8211; gonitwy byków i ludzi po ulicach Myślenic <-- w końcu mogło by coś takiego odbywać się w naszym mieście co znacznie by je ożywiło , najlepiej by te gonitwy odbywały się przynajmniej raz w tygodniu np , piatek-sobota...
    A co myślisz na przykład o rzeka nudystów w Myślenicach ,mogły by powstać specjalne miejsca dla ludzi chcących poczuć się wolnym i popluskać się na golasa...

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    nie mam nic do nudystów, no i właśnie tak z wami jest, wszyscy narzekają że brakuje tego i tego a żeby samemu coś wymyślić i zrobić to nie łaska, to siedźcie sobie we własnym gównie a rozrywki szukajcie gdzie indziej.

    1 Cytuj
  • 16 sty 2010

    Ania D . jesteś żałosna ! :/ a jak naprawdę ci się tak strasznie nudzi to sama załóż drużynę rugby !!! a jak nie to jedz sobie na jakąś dyskotekę i tam na pewno
    ktoś wymyśli ci jakieś zajęcie.

    1 Cytuj
  • 16 sty 2010

    Geba na klódke lofro!

    Nikt na tym forum nie chce cie juz sluchac. Odejdz stad i wracaj do ogladania Beverly Hills 90210. Tam masz rugby, pizzerie, fajne puby, przedszkola dla Vip-ow, kina samochodowe i reszte tego shitu.

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    [quote=AniaD.]nie mam nic do nudystów, no i właśnie tak z wami jest, wszyscy narzekają że brakuje tego i tego a żeby samemu coś wymyślić i zrobić to nie łaska, to siedźcie sobie we własnym gównie a rozrywki szukajcie gdzie indziej. [/quote]

    Hehe rozpier***** system lodziaro ,tak z nami jest ?? to Ty ino narzekasz narzekasz

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Była na au pair w usa i zachciewa jej się obsługi drużyny futbolowej :D

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    żal mi was

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    pewnie ze żal , my prostaki zwykłe "chłopy" Ty wielka dama ,wysoko wykwalifikowana po kilku fakultetach , że stałą pozycją wysokim honorarium .Urodziłaś się pewnie w tej samej prowincji co My ,lecz to Ty wybiłaś się swoją inteligencją i siłą woli. Droga Aniu to miasto <Myślenice> nie jest Cię warte ,masz wiele znakomitych pomysłów i doskonale umiesz kierować ludźmi mobilizując ich przy tym swymi wypowiedziami .Masz przeogromne doświadczenie ,jesteś obyta w świecie ,posiadasz wysoką kultur . Oj wielka Anna padłbym Ci do stup gdybym Cię spotkał ,obalić burmistrza Anna na wodza !!!! takich ludzi w tym mieście potrzeba !!

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Ja na jej miejscu gdybym z każdej strony zbierał takie opinie, to uciekłbym z forum czym prędzej. Ale podejrzewam że użytkownik AniaD. zadomowi się tutaj na dłużej i wyciśnie rekord 1000 postów w dwa miesiące.

    Swoją drogą to ktoś zna tą twarz która jest w avatarze?? Czy ktoś zna osobiście użytkowniczkę która powinna się nazywać "odejdź proszę i nic już nie pisz"?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 16 sty 2010

    Pacząc na poziom kultury wobec Pięknej Panienki Anii to nienajwyższy.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Rugby, hmm...pomysł można by rzec kosmiczny, ale nie głupi. Problem w tym, że ten sport obfituje w różnorakie kontuzje...w tej grze można się wyładować i zemścić się na ludziach, z którymi się nie sympatyzuje ]:>...u mnie w liceum wiele razy padała propozycja gry w rugby, lecz wiele osób bało się o swoje życie...tak więc nie ma co jeździć po Anii i wyzywać ją od najgorszych...te prostackie posty świadczą jedynie o was i o waszym małym rozumku

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Oj ROCKMAN już widać ze lecisz na jej d***, Tu nie chodzi o sam pomysł tylko sposób wypowiedź ,z którego łatwo wywnioskować że ta dziewczyna na tym forum szuka tylko zaczepki ...popatrz sam na to zdanie "wszyscy narzekają że brakuje tego i tego a żeby samemu coś wymyślić i zrobić to nie łaska, to siedźcie sobie we własnym gównie a rozrywki szukajcie gdzie indziej."
    jeśli byś śledził inne opinie tej o to użytkowniczki to sam byś doszedł do wniosku że chyba nikt w tym mieście nie narzeka tak jak ona. Po 2 dla pani Ani to chyba pasja srać na czyjąś robotę ,obrażać niemal wszystkie lokale w Mieście itp.Dla niej to jest śmieszne ona czuje się wielką damą z Ameryki i może ubliżać wszystkim ,a gdyby tak pomyślała i doceniła ciężką pracę innych ,trud i poświęcenie czasu w funkcjonowanie np takiego Papu to zwrócił bym jej honor.. Czasem ktoś coś robi dla nas ,by ludzie mogli w tym miejscu spędzić czas itp ,jak w życiu nie wszystko wychodzi perfekcyjnie ,nie zawsze da się osiągać same sukcesy a tym samym spełnić wszystkich wymagania. Po za tym widać ze pani Ania ma zero charakteru ,dla niej ludzie z zawodówki to margines społeczny..

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    [quote]Oj ROCKMAN już widać ze lecisz na jej d***, Tu nie chodzi o sam pomysł tylko sposób wypowiedź ,z którego łatwo wywnioskować że ta dziewczyna na tym forum szuka tylko zaczepki ...popatrz sam na to zdanie "wszyscy narzekają że brakuje tego i tego a żeby samemu coś wymyślić i zrobić to nie łaska, to siedźcie sobie we własnym gównie a rozrywki szukajcie gdzie indziej."
    jeśli byś śledził inne opinie tej o to użytkowniczki to sam byś doszedł do wniosku że chyba nikt w tym mieście nie narzeka tak jak ona. Po 2 dla pani Ani to chyba pasja srać na czyjąś robotę ,obrażać niemal wszystkie lokale w Mieście itp.Dla niej to jest śmieszne ona czuje się wielką damą z Ameryki i może ubliżać wszystkim ,a gdyby tak pomyślała i doceniła ciężką pracę innych ,trud i poświęcenie czasu w funkcjonowanie np takiego Papu to zwrócił bym jej honor.. Czasem ktoś coś robi dla nas ,by ludzie mogli w tym miejscu spędzić czas itp ,jak w życiu nie wszystko wychodzi perfekcyjnie ,nie zawsze da się osiągać same sukcesy a tym samym spełnić wszystkich wymagania. Po za tym widać ze pani Ania ma zero charakteru ,dla niej ludzie z zawodówki to margines społeczny..[/quote]

    jeśli nie chodzi o sam pomysł to o co?? jaki sposób wypowiedzi?? to chyba jest normalne że jeśli coś się,komuś podoba to, mówi to a jeśli nie podoba także, czyż nie??
    jesteś/cie strasznie przewrażliwieni na swoim punkcie, jak się mówi prosto z mostu to co się myśli, może powinnam słodzić wszystkim po kolei i mówić jak do dziecka: &#039;oj kisia-misia, msiaczku-pysiaczku, powiedz mamusia&#039; ??
    i nie wiem co rozumiesz przez stwierdzenie że pasuje mi strać na czyjąś robotę??
    i nie wiem gdzie wyczytałeś że obrażam wszystkie lokale w M-ce..ale chyba na tym Twój/wasz problem polega, że czytacie to co chcecie a nie to co jest napisane..
    i nie jestem wielką damą z Ameryki i nie byłam tam jako opiekunka - jak ktoś zasugerował - bo wcale nie byłam i nie zamierzam bić się o zieloną kartę z tłumami którzy myślą że pojadą do usa a pieniądze z nieba im spadną.
    i uwierz mi że docenią ciężką pracę innych co nie znaczy że nie można poprawić niektórych rzeczy, czego a czego, ale braki charakteru zarzucić mi nie można.

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    i dodam jeszcze że nic nie mam do osób po zawodówce - tamta moja wypowiedz to było uproszczenia, sama mam faceta z wykształceniem zawodowym i powiem że przewyższa niejednego &#039;inteligenta&#039;.
    a jeśli chodzi o poczucie estetyki to każdy ma własne, komuś mogą nie przeszkadzać powyrywane i zarośnięte ławki na Zarabiu lub wymieniony chodnik tylko do połowy wiaduktu w kierunku Zarabia, ruiny po dworcu pks lub wiele innych, mnie to razi w oczy i tyle.
    i sama bym chętnie coś zrobiła, tylko po szkole i studiach drogi znajomych się rozeszły, dziewczyny mają małe dzieci i po prostu nie mam możliwości, a chętnie bym pograła sobie np: w drużynie siatkówki.

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    bosko - nie każdy chce zostać matka polką w wieku 20 lat.. mam nadzieje że da Ci to dużo do myślenia ;P

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    jan bosko dokładnie się z Tobą zgadzam ,idealnie podsumowanie

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    Kłamiesz dziecko! Piszesz "po szkole i studiach drogi znajomych się rozeszły" a za chwilę "nie każdy chce zostać matka polką w wieku 20 lat". STUDIA SIĘ KOŃCZY W WIEKU 24 LAT WIĘC RACZEJ NIE JESTEŚ PO STUDIACH :)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 17 sty 2010

    Poziom Panów zahowania dla Panienki Anii jest na dnie. Jak można w te słowa do Panienki? Chyba tu muwimy o jakichś niewydarzonych Panach, gdzie bez cienia szarmancji i obycia. Wszystko to pokolenie "róbta co chceta". Panienko Aniu niech Panienka pozwoli ja Panią przytule.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 18 sty 2010

    [quote]Kłamiesz dziecko! Piszesz "po szkole i studiach drogi znajomych się rozeszły" a za chwilę "nie każdy chce zostać matka polką w wieku 20 lat". STUDIA SIĘ KOŃCZY W WIEKU 24 LAT WIĘC RACZEJ NIE JESTEŚ PO STUDIACH :)[/quote
    Sherlockiem Holmesem to Ty nie będziesz, po pierwsze można mieć dziecko w takcie studiów (nie wiem czy wiesz o tym??) po drugie mówiąc 20, 30 czy 60 ma się na myśli przybliżony wiek.

    Cytuj

Odpowiedz