Forum » Sport

Chętni pokopać w piłę

  • 17 mar 2016

    Witam,
    Szukam chętnych do co tygodniowych (wstępne założenie) spotkań w celu pogrania w piłkę/
    Chętni pisać.

    1 Cytuj
  • 17 mar 2016

    jestem chętny do grania w piłkę

    Cytuj
  • 17 mar 2016

    To jest już nas dwóch.Czekamy na pozostałych... I może już w ten weekend byśmy już coś zagrali

    Cytuj
  • 18 mar 2016

    kiedy i gdzie pole czy hala

    Cytuj
  • 19 mar 2016

    Mysle ze pogoda już nam dopisuje i można wyjsc na pole. A co do terminu to do ustalenia by wszystkim pasowało i nie kolidowało z innymi obowiazkami.
    A orientuje sie ktos jak sprawa z dostepem do istniejacych boisk na terenie myslenic?

    Cytuj
  • qwerty 15122 26 mar 2016

    Tez chetnie zagram

    Cytuj
  • qwerty 15122 26 mar 2016

    Ja bym chętnie pograł na hali

    Cytuj
  • 31 mar 2016

    Dalej jest nas zbyt małe grono by stworzyc 2 druzyny. Może ktoś ma znajomych chętnych się troszkę rozruszać ?

    Cytuj
  • 31 mar 2016

    W Osieczanach przy szkole grają w piątek o 19.00 może się dogadacie ?? We czwartek chyba też.

    Cytuj
  • Michał Jam 25 kwi 2016

    Ja bym pograł ale maks w "6" czyli na boisku typu Orlik :) wie ktoś może jak jest z orlikami w Myślenicach, czy są gdzieś otwarte i czy jest jakiś kontakt do ich animatorów, bo na necie znalazłem tylko na ul. Pardyaka ale nie mogę znaleźć kontaktu do osoby za niego odpowiedzialnego... jestem z Jawornika i to w dodatku nabytek :P także nie orientuje się dokładnie w boiskach w Myślenicach a raz w tygodniu z 1h bym pobiegał za piłką w jakąś bardziej zorganizowaną grę :) ewentualnie może jakaś Amatorska Liga jest i ktoś szuka zawodnika (albo raczej kogoś kto kilka lat nie grał ale dawniej kilka razy w tygodniu się zdarzało)

    Cytuj
  • 27 kwi 2016

    Podbijam pytanie...

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2016

    odświeżę kotleta..
    można gdzieś w Myślenicach po pracy pograć w piłkę?

    2 Cytuj
  • Moriss Moriss 25 paź 2016

    Ktoś chętny dzisiaj na orlik 20.30? Potrzeba 4 osoby. Pisać na prv.

    2 Cytuj
  • 27 paź 2016

    Ja byłbym chętny:/ gdybym tylko wcześniej zauważył wpis hrrr...

    Cytuj
  • 1 gru 2016

    Okres zimowy sie zaczal ,moze cos ktos wie o jakims graniuna hali? Lub chce zagrac?

    Cytuj

Odpowiedz