Forum » Sport

STS czy Toto-mix ktury bukmaher lepszy w Myślenicach

  • 4 maj 2011

    ja obstawiam i w totomixie i w stsie, ale traktuje to jako dobrą zabawę, a w święta i w niedz tam nawet nie zaglądam

    1 Cytuj
  • 27 maj 2011

    nie wiecie moze czy jutro bedzie mozna obstawic final ? dzisial bylam i awaria...nic nie zalatwilam a chcialabym obstawic

    Cytuj
  • 27 lip 2011

    nie wiem jak w sts ale w toto jest już dostępna oferta na polską ekstraklase!!!!!!!

    2 Cytuj
  • 27 lip 2011

    w sts też jest :D

    3 Cytuj
  • 31 lip 2011

    bywam w toto mixie jest tam bardzo mila i sympatyczna pani maja wyzsze kursy nawet kawy mozna sie napic w milym towarzystwie.zachecam do odwiedzenia toto warto nawet dla pani ktora tam siedzi.

    1 Cytuj
  • 31 lip 2011

    zreszta jest tam rowniez komis z telefonami komorkowymi ktory ta ladna pani rowniez obsluguje dwa w jednym.POLECAM

    2 Cytuj
  • 17 gru 2011

    A co myślicie o tej nowej z stsu?co się stało z tymi dwiema paniami co tam już pracowły?

    2 Cytuj
  • 27 gru 2011

    wszystkie panie z sts są bardzo fajne, ta nowa pewnie też.

    4 Cytuj
  • 5 sty 2012

    PODOBNO TOTOMIX PO RAZ KOLEJNY UPADA- PRAWDA TO? MOGLIBY SIE POSTARAĆ O JAKIŚ LEPSZY LOKAL - TYLE KASY TAM ZOSTAWIAMY - POWINNO BYĆ ICH STAĆ NA COŚ LEPSZEGO.

    1 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    do gracza:
    Zgadzam się co do twojej opini. Ja obstawiam czasem w toto a czasem w stsie, no cóż stsik też ma maleńki lokalik - za to kilka razy obstawiałem w krakowskich stsach i tam są 2-3 razy większe lokale. Czyżby sts zubożał aby przy tak dużym ruchu jaki jest u nas w Myślenicach - nie stac ich było na coś większego - w zimie i lecie nie ma tam nawet czym oddychać.

    1 Cytuj
  • 7 sty 2012

    CO w końcu z tym totomixem - podobno miał o przejąć kto inny ?

    Cytuj
  • 9 lut 2012

    pytanko odnośnie sts-a! czy można założyć w punkcie sts konto internetowe?? przez internet wiem że można ale za dużo cackania się z tym!! proszę o info

    Cytuj
  • 9 lut 2012

    w totomixie zlikwidowali konta internetowe i niemożna grać on-line!!! a w sts-ie można grać on-line?

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    Na stronie sts reklamują się że złożyli wniosek o urządzanie zakladów w internecie, tyle czasu już minęło a tu dalej żadnej decyzji w tej sprawie.

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    tak totomix też ogłasza że można grać ale trzeba czekać na podpis ministra w warszawie!! więc pozostaje na razie tryb stacjonarny!!! myśle że przed euro zdążą bo kasa wtedy się posypie!!!!

    1 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    i co z tymi zakładami przez net-a?

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: maniak] i co z tymi zakładami przez net-a? [/quote]
    no właśni co?

    Cytuj
  • 23 kwi 2012

    totomix chyba się zwinął nie widać reklamy!!!

    Cytuj
  • 6 cze 2012

    czy ktoś zakładał konto w sts-ie przez internet? czy to jest pewne?

    Cytuj
  • 3 lip 2012

    z własnego doświadczenia polecam Bet-at-home bardzo dużo możliwości obstawiania wyników chociażby spotkań piłkarskich.

    Cytuj
  • 3 lip 2012

    gryf- bet-at-home ma najniższe kursy z wszystkich buków internetowych ...

    1 Cytuj

Odpowiedz