Forum » Sport

Piłkarze Dalinu Myślenice

  • 21 kwi 2008

    Piłkarze Dalinu Myślenice bardzo dobrze sobie radzą w rozgrywkach IV ligi a na trybunach cisza! Coś z tym trzeba zrobic... Zaraz po zakończeniu sezonu siatkówki pełną parą rusza "budowa" SKDM (Stowarzyszenie Kibiców Dalinu Myślenice) narazie działaliśmy tylko umownie... Ale doping na piłce nożnej będziemy próbowa rozkręci jak najszybciej. Oto zaproszenie na mecz z Garbarnią Kraków 10 maja:

    http://www.youtube.com/watch?v=0_tLzdljDo0

    Cytuj
  • 22 kwi 2008

    Trochę patetycznie ta zapowiedź wybrzmiewa ;) - ale spoko fajnie, że komuś się chcę coś w ogóle robić.

    Cytuj
  • 2 maj 2008

    Czy wierni kibice Dalinu Myslenice wybieraja sie do Gorlic na sobotni mecz??

    Cytuj
  • 2 maj 2008

    Hitman!
    Obserwuję Twoje zaangażowanie dla Dalinu na tym i drugim myślenickim forum i muszę Ci pogratulować. Gdyby więcej było takich fanów Dalin grałby w pierwszej lidze (albo w LM :) ). Mam nadzieję że nie stracisz entuzjazmu.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 2 maj 2008

    mnie by bardziej interesowal wypad do tarnowa bedzie mecz sezonu

    Cytuj
  • 2 maj 2008

    Mecz sezonu to bedzie jutro w Gorlicach bo glinik gra pod jaskółki i napewno nie odpuszcza tego meczu...Dalin Przegra bo ich kibice nie pomoga im,no moze ze przyjada...ale zapraszamy do Gorlic

    Cytuj
  • 3 maj 2008

    dzięki Cyrk, ale nie wystarczę ja i kilku kumpli potrzebne jest zaangażowanie większej liczby osób... :) Może jak zarejestrujemy SKDM... ;)

    Cytuj
  • 3 maj 2008

    Jakbyś chciał służymy w SEDNIE pomocą, w promocji.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 4 maj 2008

    Ooo :) Bardzo miło :) No to już mogę obieca, że skorzystamy z tej pomocy ;) Ale najpierw musimy skończy oficjalną stronę Dalinu i zarejestrowac SKDM :)

    Cytuj
  • 4 maj 2008

    nasz portal również bardzo chętnie podejmie współpracę, jeśli taka strona powstanie. Czekamy na efekty i zyczymy powodzenia

    Cytuj
  • 4 maj 2008

    Szczerze powiedziawszy to strona już powstała ale teraz jest w trakcie uzupełniania.. :)

    Cytuj
  • 5 maj 2008

    bardzo dobry pomysl z tym dopingiem jestem za trzeba pomoc chlopakom w awansie

    Cytuj
  • 5 maj 2008

    jezeli jest jakas szansa to chcialbym wstapic do skdm jak za rejestrujecie zawsze moge pomoz jesli bedziecie potrzebowali pozdrawiam i powodzenia

    Cytuj
  • 5 maj 2008

    Oczywiście będą zapisy do SKDM'u na pewno poinformujemy kiedy się rozpoczną ;)

    Cytuj
  • 5 maj 2008

    Hitman
    Jakbyś chciał jakiś artykulik promujący takie Stowarzyszenie z informacją o zapisach to weź pod uwagę że SEDNO to miesięcznik i może się ukazać z opóźnieniem w stosunku do wydarzenia więc informuj nas wcześniej.
    pozdro

    Cytuj
  • 5 maj 2008

    Jak coś, to ja też piszę się na członkostwo :D (mam nawet taki oldschoolowy szalik Dalinu chyba sprzed 10 lat, gdy Dalin grał jeszcze w III lidze)

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 5 maj 2008

    ok to czekam na wiadomosci

    Cytuj
  • 5 maj 2008

    Witam wszystkich
    to bardzo dobry pomysl z SKDM - popieram w 100 %

    Sam wybierma sie na mecz w sobote 10 maja mam nadzieje ze bedzie nas o wiele wiecej
    kibicuje Dalinowi i mojemu kuzynowi Mariuszowi Kesek
    pozdro dla wszystkich kibicow

    Cytuj
  • 6 maj 2008

    Bardzo cieszy nas zainteresowanie pomysłem i postaramy się jak najszybciej rozpocząc działania na rzecz SKDM... ;)

    Cytuj
  • 9 maj 2008

    W którym miejscu będzie prowadzony doping? (jesli bedzie :P) W tym samym miejscu, gdzie z Niecieczą (srodek trybuny)?

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 9 maj 2008

    Jeśli będzie to w tym samym miejscu co ostatnio, czyli na środku trybuny... ;)

    Cytuj
  • 10 maj 2008

    Dalin po słabym meczu w swoim wykonaniu przegrał z Garbarnią 0:2. :(

    Hitman, gdzie był zapowiadany doping ?

    Cytuj
  • Piotr Małysz 10 maj 2008

    Przecież było dwóch zagorzałych kibiców z szalikami..:pp

    Cytuj
  • 10 maj 2008

    Doping był ale na innym stadionie;) W Krakowie. Gdyby nie to, też bym był na Dalinie dziś;)

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 11 maj 2008

    tu jest szef fan klubu http://www.miasto-info.pl/galeria/pic/686 :) przyznac sie ktory to z was?

    Cytuj

Odpowiedz