Forum » Sport

Piłkarze Dalinu Myślenice

  • 11 maj 2008

    No nie udało się z prostego powodu jakim był brak czasu, zdążyliśmy tylko przed meczem wstąpi do prezesa i niestety nie mogliśmy zostac... :|

    Cytuj
  • 15 maj 2009

    W sobotę (16 maja) o godz. 17.00 Dalin Myślenice zagra z Unią Tarnów - przyjadą kibice gości - przyjdźmy i pokażmy, że też wspieramy naszych piłkarzy. Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz.

    Cytuj
  • 15 maj 2009

    Wszyscy na DALIN !!!

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    orientuje sie ktos co do cholery dzieje sie w tym Dalinie?
    chlopaki odchodza, kłocą sie kasy nie ma....
    dramat....
    no ale jesli tacy ludzi zasiadaja w zarzadznie nie ma sie co temu dziwic...
    a szczegolnie taki jeden pan ktory emanuje wprost ogładą, intelektem i przede wszystkim kulturą...

    Cytuj
  • 12 wrz 2009

    MOże warto odświerzyć temat. Dalin to najstarszy klub w mieście, w porównaniu do innych może pochwalić się sukcesami a podczas meczów jest marazm. Popatrzmy na takiego Orła - zrobili sobie flage, mają szaliki, dopingują swoich piłkarzy - a grają oni duzo niżej niż Dalin.

    Cytuj
  • 6 paź 2009

    Skandalem jest zeby klub trzecioligowy nie miał swojej strony internetowej..
    Żenujące to jest, zresztą jak i całe funkcjonowanie tego klubu...
    Fajnie ze zawodnicy pokazują ambicję i robią super wyniki mimo iż cały czas są im rzucane kłody pod nogi przez pseudozarząd...
    Dopuki tacy ludzię bedą sprawować władzę w Klubie to nigdy dobrze tutaj nie bedzie.....

    Cytuj
  • 6 paź 2009

    skandalem też jest cena biletu ,wynosząca 8 zł ,to też z pewnością zniechęca ludzi do przychodzenia na mecz

    Cytuj
  • 6 paź 2009

    Zdaniem niektórych gości wysoko postawionych dzięki oczywiście mieszkańcom Myślenic, dalszy byt piłkarski Dalinu jest bez sensu bo jak mówią "na mecze Dalinu chodzi mniej ludzi jak na Orła".No na meczach Orła jest na co popatrzeć,tam jest piłka na poziomie brazylijskim a poziom i wyniki są super zadowalające więc ludzie tam tłumnie walą .A po meczu równie tłumnie walą ale z gwinta - i tlko po to tam się spędzają .DALIN NAJSTARSZYM KLUBEM MYŚLENICKIEJ ZIEMI Z PONAD 70-LETNIĄ TRADYCJĄ ,CZY MY WIERNI DALINOWCY POZWOLIMY NA JEGO UNICESTWICENIE??????????????????????????????

    Cytuj
  • 6 paź 2009

    I właśnie to jest Wasz problem! Jesteście zakompleksieni tym, że Orzeł pomimo dużo niższej ligi, dużo słabszej gry, drużyny itp jest lepiej zorganizowany i piłkarze, zarząd i kibice tworzą kolektyw zwany Orłem Myślenice. Dla Was jak ktoś idzie na Orła tzn że idzie tam pic, chlac i nie wiadomo co jeszcze, a piszecie i mowicie tak tylko dlatego, że zadrościcie atmosfery i zajebistości tego klubu. Nic mnie tak nie wkurza jak właśnie takie pisanie o Orle, na którym pewnie w życiu nie byłeś. Przeczytał wynik w myślenickiej i zgrywa kozaka, a to jest Twój osobisty problem i powiem więcej - takich gburów jak ty nawet nie chcemy u siebie widziec. Dzieki, ze nie przyjdziesz, łaski nie zrobisz.

    Z fartem.

    PS. I tak w ogóle, to jest jeszcze jedna zależnośc - nikt z Orła nawet nie mówi źle o Dalinie - wiekszosc kibicuje temu klubowi, pilkarze swietnie sie znają i nie ma z tym problemow. Problemy maja za to ludzie jak ten wyzej, jak to jest, ze ktos zamiast na Dalin - Hetman poszedl na Orzeł - Hejnał hahahah no i na Orle bylo blisko 200 osob a na Dalinie pewnie liczac zawodnikow bylo z 50 :D

    Cytuj
  • 7 paź 2009

    Nie pisałem tego z myślą o obrażaniu kogo kolwiek ,tylko z troski o mój klub Dalin ,to jest stwierdzenie faktów,gratuluję ilorazu .Ale logo nicka mówi samo za siebie w myśl przysłowia że chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy.

    PS.jestem na każdym meczu Orła i na każdym jest żenada (oprócz tego harytytawnego)

    Cytuj
  • 7 paź 2009

    [quote]Zdaniem niektórych gości wysoko postawionych dzięki oczywiście mieszkańcom Myślenic, dalszy byt piłkarski Dalinu jest bez sensu bo jak mówią "na mecze Dalinu chodzi mniej ludzi jak na Orła".No na meczach Orła jest na co popatrzeć,tam jest piłka na poziomie brazylijskim a poziom i wyniki są super zadowalające więc ludzie tam tłumnie walą .A po meczu równie tłumnie walą ale z gwinta - i tlko po to tam się spędzają .DALIN NAJSTARSZYM KLUBEM MYŚLENICKIEJ ZIEMI Z PONAD 70-LETNIĄ TRADYCJĄ ,CZY MY WIERNI DALINOWCY POZWOLIMY NA JEGO UNICESTWICENIE??????????????????????????????[/quote] - ale powiedz co My, wierni Kibice Biało-Zielonych możemy zrobić? Tu trzeba zmienić zarządzających klubem. Tylko kto ma moc to uczynić? Bo raczej nie My. Owszem, możemy protestować, apelować, pisać petycje itp. itd ale co to da? Czy ze zdaniem Kibiców w Myślenicach ktoś się w ogóle liczy?

    Cytuj
  • 7 paź 2009

    [quote]Nie pisałem tego z myślą o obrażaniu kogo kolwiek ,tylko z troski o mój klub Dalin ,to jest stwierdzenie faktów,gratuluję ilorazu .Ale logo nicka mówi samo za siebie w myśl przysłowia że chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy.

    PS.jestem na każdym meczu Orła i na każdym jest żenada (oprócz tego harytytawnego)[/quote]
    charytatywny przez ch, kogokolwiek piszemy razem i przed 'ale' stawiamy przecinek - przynajmniej takie zasady są u mnie na wsi - może u Was w mieście jest inaczej. Poza tym również gratuluję ilorazu.

    No i z drugiej strony dziw bierze, że zamiast na Dalin chodzisz na każdy mecz Orła! I gratuluję też, że swojego klubu bronisz napierdzielając na inny, który nic Ci nie zrobił oprócz tego, że jest lepiej zorganizowany :/ paranoja.

    Cytuj
  • 29 paź 2009

    Hej chłopie ze wsi ,teraz jest pora zbierania buraków a nie dyskusje na kompie.

    Cytuj
  • adzygmunt 29 paź 2009

    Hej "Chopy i Dalinianie", dyskusja przypomina chwalenie się dziecka, "w moim wiaderku jest więcej ziarenek piasku"; jest jałow...
    Lepiej umówcie się na jałow...cówkę. "Wespół, w zespół" dacie radę obmyślić dobry plan dla obu klubów!
    http://www.tekstowo.pl/index.php/tekst/Kabaret_starszych_pan%F3w/Je%BFeli_kocha%E6

    Cytuj

Odpowiedz