Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • lalala 16 lut 2011

    1 eliminacja 13 marca w Krakowie
    PUCHAR WRT RALLY OES – MOTUL KRAKÓW startuje już 13 marca 2011 roku na wszystkim dobrze znanym i prestiżowym Eurostarze czy też maxi szrocie w Krakowie przy ulicy Centralnej.

    Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy, wkrótce zamieścimy regulamin oraz wszystkie inne informacje.

    Do zobaczenia!

    http://www.poludniowy.eu/

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    No i historia koło zatacza....wygląda na to, że Heidfeld będzie za sterami

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    wrzucę zaczepnie, bo cisza jaka ;)

    http://zacharow.info/sell/2011-02-12-Kalwaria/

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    chyba nasi :)

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    nasi i nie chyba ;)

    chyba AK Polski organizował ale na zdjęciu masz Krzyśka z którym upalałeś w Nowym Mieście.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    to on upalał ze mną, a że jego Subarą to szczegół :) A teraz tarmosimy zimówki i czekamy do lata, żeby było na czym jeździć, a o prostowaniu błotników nie wspomnę, bo nawet najlepszy artysta kleksa się nie wstydzi :P

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    cóż....ja tam nic nie prostowałem, kołpaczek się tylko był obdrapał konkretnie ;-)

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    BMW=ZASAN!!HAHA

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    [quote=Vivaldi] mała Finlandia

    http://rajdy.autoklub.pl/news/wypowiedzi-po-dniu-1,34523 [/quote]

    Chyba Szwecja :)

    A rajd jak rajd... układ sił był do przewidzenia. Miejmy nadzieje ze od Elmotu do rywalizacji dołączy Lesio to coś tam się może będzie działo. Chuchała drugiego dnia całkiem nieźle sobie poczyniał, wyraźnie szybszy od "2ligi" RSMP a biorac pod uwage znikome doswiadczenie to dobrze to rokuje na przyszlosc.

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    [quote=gość: Misiek66]Najblizszy KJS 26.02.2011r.[/quote]

    i co z tym KJS?

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    gdzie ten kjs? bo jakoś nigdzie o nim nie pisze a motosport zaczyna od marca więc czekam na odp kto go organizuje?

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    czy wie ktoś dzie w wieliczce jest ul.solidarności ???

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    KJS z 26.02 2011 był na prima aprilis tylko za wcześniej podany, komuś się daty pomyliły .

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    [quote=Vivaldi] Pamięta ktoś "Bubla" ma żywo ? http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/pamieci-mariana-bublewicza,1596370 [/quote]
    Ja miałem okazje go znać. Kilkakrotnie wraz z Zenekim korzystaliśmy z uprzejmości pana Mariana tzn jego serwisu. Bardzo sympatyczny był to Gość. Pamiętam równiez ów feralny rajd.

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    ja wtedy jak to się mówi "łapałem równowagę na nocniku" ale już się kręciłem po OSach w Zawadzie i Sieprawiu. Ten świat wtedy był taaaak odległy i prestiżowy. Teraz o wiele łatwiej zacząć i się utrzymać. Bubla z pozycji kibica oczywiście pamiętam.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Na szczęście zdementowana plotka.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Raczej niestety! Ten przestarzały technologicznie model , sztucznie podtrzymywany przy życiu kolejnymi liftingami dawno powinien dokończyć żywota. EVOlucja jest nieubłagana i nieudane gatunki wymierają. Podobnie jak Subaru w budzie sedana podobnie obecny Lancer EVO-ileśtam jest raczej już tylko ulubieńcem wiejskich szpanerów.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    :)

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Miczurin i tu się mylisz gdybyś wsiadł do któregokolwiek z nich czy to Evo czy STI to byś wiedział dlaczego te samochody jeszcze istnieją i będą istnieć. Prawdą jest to że każde następne ewolucje będą bardziej ucywilizowane, komfortowe i nadążające za aktualnymi trendami ale zawsze pozostanie w nich to coś co przykuwa uwagę innych. Znam wielu posiadaczy Evo i nie uważam aby byli wieśniakami raczej inne marki i modele mają ściąg tych że osobników.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    zgadza się, zazwyczaj prześmiewcami jest ten który nigdy nie miał, miał nie będzie albo nawet nie siedział w EVO czy STI. Moim zdaniem Ci którzy znają się na motoryzacji czy rajdach dzielą się na tych którzy mają EVO/STI lub chcieliby mieć ;)

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Kto jedzie do Wieliczki i kiedy ?

    Ponoć MSM coś tam ma popracować w końcu (po ostatnim moim poście o współpracy z AK ;-) ruszyli odrabiać morale po ostatnim rajdzie krakowskim??? ) oglądnąłbym tą robotę chętnie. Będą ?

    Aaaaaa tak przy okazji ......faktycznie badań nie potrzeba ale aby licencja sędziowska była ważna, a sędzia był w pełni chroniony potrzeba NNW Sport - jakby nie było wiadomym, więc poza opłatą licenc.trza dopisać jeszcze "na ubezpieczenie NNW". Ubezpieczenie klubowe nie ma w tym przypadku pokrycia.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Marios miczurina nie stać na wieśniackie bmw a co dopiero evo nawet stare jak barbakan evo3 jest poza gościa zasięgiem.

    Cytuj

Odpowiedz