Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 4 paź 2011

    3 dyszki taniej dla klubowiczów? Śmiech! To po co być klubowiczem i opłacać składki? Powinno być co najmniej przez pół. Może to by zachęciło ludzi do bycia, lub pozostania w klubie.

    3 3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Wiesz "hmm" przelicz sobie , 30 zł oszczędności na jednej imprezie. W ciągu roku masz cztery rajdowe. Gdzie jest sens sam oceń.

    1 3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    no faktycznie krocie można zaoszczędzić na 4 imprezach hahaha. Po ile macie składki po5 zł, a wpisowe ile 30? Jak nie liczyć po roku wychodzi tak samo dla klubowicza jak i nie. I gdzie jest sens, sam oceń.... rozśmieszyłeś mnie :)

    2 3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Załóż sobie klub i organizuj tanie imprezy,pokaż im bo może nie mają doświadczenia:)

    4 2 Cytuj
  • 5 paź 2011

    [quote=gość: och......] Jeszcze rok a wpisowe będzie jak na rajd polski ludzie was chyba bóg opuścił zastanówcie się troszkę.. [/quote]
    nie wiem skónd jesteś i gdzie do tej pory jeździsz ale za ile zorganizowałbyś rajd ? Problem jest taki , że zawsze znajdzie się "jakiś mądry" do rozgrzeszania i rozliczania .... tak jak nas kiedyś ktoś .... z nieistniejącego jeszcze wtedy MSM.

    [quote=gość: hmm] no faktycznie krocie można zaoszczędzić na 4 imprezach hahaha. Po ile macie składki po5 zł, a wpisowe ile 30? Jak nie liczyć po roku wychodzi tak samo dla klubowicza jak i nie. I gdzie jest sens, sam oceń.... rozśmieszyłeś mnie :)[/quote]
    dziwnymi kategoriami myślisz. Na poziomie kubu MSM wszyscy członkowie raczej dopłacają do takiego stowarzyszenia materialnie lub czynnikami pozafinansowymi (sponsoring, praca, własne paliwo, prywatny czas, papier na protokoły, kartrige, spinacz, taśma, oznaczenie, safety, nawet woda dla safety na cały dzień etc - to najmniejsze koszty a jak chcesz robić bardzo po regulaminie to i delegata - znasz jego koszty ? ). Patrząc ekonomicznie masz wybór pomiędzy wieloma imprezami w Małopolsce, ale tam trzeba dojechac i pewnie znów Cię kieszeń zaboli.

    1 1 Cytuj
  • 5 paź 2011

    Viv dobrze wiesz ile wynoszą koszty zorganizowania przeciętnej imprezy ale inni szukają dziury w całym.Sam wielokrotnie krytykowałem MM ale teraz gdy widzę że coś robią nie mogę wbijać im "noża w plecy".Masz u mnie plus.
    Nigdy nie mów nigdy.,

    3 Cytuj
  • 5 paź 2011

    i dlatego do dzisiaj cycek mnie boli za którąś stówkę włożoną przed/do klubu a przyklei się cholera wie skąd jakiś Oluś i powie Ci , że pół roku wcześniej zanim klub powstał ukradłeś bańkę oleju której nie było :-))))))) oficjalne poparcie prezesa i z człowieka znikąd robi się decydenta rajdowego ;-))))

    Sam klub wiadomo super ale nie z tymi ludźmi - przepraszam, nie ze wszystkimi , ponieważ chłopaki to co teraz robią to nie wszędzie się zdarza. 3 OSy z kartą i objazdówkami to już nie byle podjeżdżawka którą organizuje się w kilka godzin. Kuba, Tomek i wielu innych po prostu szacun. Zastanawiam się tylko czy chłopaki "różańcową grupę adoracyjną" odcięli, zaszantażowali czy po prostu prezes zmądrzał i dał działać tym którzy się znają - np.Kubie.

    3 2 Cytuj
  • 6 paź 2011

    Super. Na pewno będę. Krytykować jest łatwo. Najpierw należy zrobić coś samemu aby móc cokolwiek powiedzieć. Pozdrawiam organizatorów.

    5 Cytuj
  • 6 paź 2011

    dokładnie. Mam jeszcze jedno pytanko kiedy ukaże się jakiś regulamin czy cóś ??? :P
    pozdrawiam :D

    5 Cytuj
  • 7 paź 2011

    Dzięki :D już jest

    3 Cytuj
  • 7 paź 2011

    nie wiem kto pisał i dodatki wstawiał w regulamin ale jest na prawdę imponujący. Baza regulaminu mi jakoś znajoma ale i tak świetnie dograny z tymi wstawkami. Robi wrażenie, że kijem gruch nie obijacie.
    Czy Pan Prezes się już nie wykłóca, że nic takiego nie jest potrzebne lub , że grupy trzeba oznaczać A,B,C :-)) ? Skąd ta zmiana ? Czyj to wpływ był ? Ktokolwiek mu to wytłumaczył chylę czoła.

    2 3 Cytuj
  • 7 paź 2011

    widze ze chlopaki sie postarali ! brawo :) wkoncu jest to impreza zoorganizowana tak jak potrzeba !
    Brawo chłopaki :)

    Teraz nic nie pozostaje tylko zapisać sie i startowac ;) dozobaczenia na starcie :)

    5 Cytuj
  • 12 paź 2011

    WITAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! potrzebuję rady!!! zastanawiam się nad kupnem renault megan II 1.9 dci 120km. kto ma taki samochód? i co może o nim napisać? mam renault clio II i zamierzam znowu zakupić francuza.

    3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    http://mmotosport.pl/index.php/2011/10/iii-el-pucharu-motosport-myslenice-wisniowa-23-10-2011/

    Na stronie aktualizowane na biezaco zgloszenia oraz onboardy z 1 i 2 odcinka.

    6 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=gość: frywolny] WITAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! potrzebuję rady!!! zastanawiam się nad kupnem renault megan II 1.9 dci 120km. kto ma taki samochód? i co może o nim napisać? mam renault clio II i zamierzam znowu zakupić francuza. [/quote]
    wszystko kwestia stanu technicznego. Czasy są takie , że marka się prawie nie liczy tylko jej stan.

    3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Kuba taka propozycja : jak my robiliśmy logowałem się na stronki Sułkowic, Dobczyc czy innych i wrzucałem linka oraz zaproszenie. Może warto, wtedy działało, tak aby do tych max 65 dojechać ;-)
    Wtedy szału nie było, teraz jest tak ciekawie przygotowana oferta , że jest co bez wstydu pokazać.

    1 1 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Lista coraz ciekawsza i bardzo dobry pomysł z tymi onboardami ;)

    wybiera się ktoś kibicować naszym w Koszycach?

    1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Lista jak zwykle na bogato, biorąc pod uwagę że to jest TYLKO 2 liga czeska to wielki opad szczeny :) Niestety zupelnie inna mentalnosc zaczynajac od organizatorow a na kibicach kończąc, najlepsze w tym wszystkim jest to że tam ludzie jeżdżą czym się da, nie musi to być wcale topowy sprzęt choć i tych nie brakuję :)

    No i pierwszy start Tomka na obczyźnie, jak mu zresztą mówiłem gdy wróci z Vsetina to nie będzie chciał już u nas startować :) powodzonka.

    2 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Ktoś wam dziewczynki zrobił fajny kawał bo tomuś się nigdzie nie wybrał pląta się po mieście nowym audi och..

    8 Cytuj
  • 15 paź 2011

    No a czemu miałby się wybrać skoro rajd dopiero za tydzień?

    8 Cytuj
  • 15 paź 2011

    och... - chyba Ci nie poszlo ... hahahaha :D

    7 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Ale się porobiło w Koszycach,tak czy siak ,brawo BB chociaż fajnie byłoby gdyby Francuz był kolejny raz mistrzem Polski a Polak mistrzem Słowacji.Patrząc z dystansu to Mistrzostwa Polski to taka rajdowa II liga a mistrzostwa Słowacji odpowiednik KJS.
    I pewnie poczekamy jeszcze kilka tygodni na ostateczną decyzję kto został mistrzem Polski?

    2 Cytuj
  • 15 paź 2011

    [quote=gość: och...] Ktoś wam dziewczynki zrobił fajny kawał bo tomuś się nigdzie nie wybrał pląta się po mieście nowym audi och.. [/quote]

    jestes dla mnie mistrzem :)

    Pozdr Tomek

    6 Cytuj
  • 16 paź 2011
    1 Cytuj

Odpowiedz