Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 25 mar 2012

    [quote=gość: motofan] I na KJS można nieźle wydzwonić?
    Patrząc na wyścig zbrojeń w najniższej lidze można przypuszczać że takich sytuacji będzie więcej,czasami kasa przewyższa umiejetności.
    http://www.youtube.com/watch?v=ynm1kanrVOM&feature=player_embedded #! [/quote]

    oj tam oj tam tatuś kupi nowe

    1 2 Cytuj
  • 25 mar 2012

    [quote=gość: motofan]I na KJS można nieźle wydzwonić?[/quote]

    cóż....życie, lepiej tu niż na drodze w sobotni wieczór

    1 4 Cytuj
  • 25 mar 2012

    A czy to przypadkiem nie tatusia treningówka?
    A tatuś to kierowca rajdowy?
    Być może się mylę.

    1 3 Cytuj
  • 25 mar 2012

    [quote=gość: motofan] A czy to przypadkiem nie tatusia treningówka?
    A tatuś to kierowca rajdowy?
    Być może się mylę. [/quote]
    Chyba tak, tatuś jechał Rajd Szwecji

    1 Cytuj
  • 25 mar 2012

    I bardzo dobrze ze to była tak jak piszecie: "tatusia treningówka" ... bo strach pomyśleć, gdyby trafiło na jakiegoś szrota, składanego z 10 innych samochodów, bez klatki, gdzie najważniejsza to ilość źrebaków pod maską ...

    5 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Witam mam pytanie - czy może ktoś wie czy MSM organizuje jakiś kjs bo na stronie nie ma żadnej wzmianki - a w zeszłym roku takie ciekawe imprezy robili pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Najbliższ impreza z tego co wiem dopiero 20 kwietnia w Raciechowicach. Info 517465232

    3 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Puszczanie początkujących zawodników na fragmenty tras odcinków RSMP może doprowadzić wreszcie do tragedii.Ale widać Śląski lubi balansować na linie,akurat na tych odcinkach poważne wypadki mieli zawodnicy w czasie rajdów bedących rundą RSMP i RPP.Strach pomyśleć co by się stało gdyby jak to napisał qwe nie była to tatusia treningówka tylko cywilny samochód.
    Tak na marginesie to jaka była i jest średnia dopuszczalna prędkość na takich imprezach????????

    2 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    To samo ujęcie z innej kamery
    http://www.youtube.com/watch?v=8RiraXvK9gU

    2 Cytuj
  • 26 mar 2012

    wg nowych regulaminow srednia predkosc na takiej probie nie moze przekroczyc 70km/h

    1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    [quote=gość: wystraszony] Puszczanie początkujących zawodników na fragmenty tras odcinków RSMP może doprowadzić wreszcie do tragedii.Ale widać Śląski lubi balansować na linie,akurat na tych odcinkach poważne wypadki mieli zawodnicy w czasie rajdów bedących rundą RSMP i RPP.Strach pomyśleć co by się stało gdyby jak to napisał qwe nie była to tatusia treningówka tylko cywilny samochód.
    Tak na marginesie to jaka była i jest średnia dopuszczalna prędkość na takich imprezach???????? [/quote]

    pisać każdy umie !! co do odcinka był szybki i ja tu nie widzę winy organizatora tylko i wyłącznie wina kierowcy po prostu za szybko a to że auto taty to co komu do tego żal wam że on ma a wy nie !! wypadki są wpisane w ten sport na wet jak by trasa była wolniejsza to też do tego mogło dojść zamiast pisać i obwiniać to zapraszam na następne imprezy zobaczymy jak wam pójdzie z kamery widać inaczej niż z środka auta ten sport !!

    3 1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Czytaj rajdowcu ze zrozumieniem,całe szczęście że była to tatusia treningówka z klatką bo dzięki temu chłopak żyje.Po to są przepisy ograniczające prędkość na KJS aby tacy miszczowie jak podejrzewam Ty nie pozabijali się na drzewach.
    Nie ma winy organizatora-niech ci będzie,ale jeżeli wszystko było OK to dlaczego przerwano imprezę???
    Jak umiesz liczyć to oblicz średnią prędkość najlepszego zawodnika i okaże się czy wszystko było OK.
    Z zaproszenia nie skorzystam,tata nie da treningówki ,mówi że szkoda na ściganie się ze szrotowozami.

    1 3 Cytuj
  • 27 mar 2012

    niezależnie od wszystkiego procedura bezpieczeństwa wymaga przerwania odcinka. Po usunięciu, o wznowieniu decyduje szef zabezpieczenia i dyr.rajdu na podstawie analizy. W przypadku takiej plamy oleju zneutralizowanej (tylko dla środowiska) posypką zdziwiłbym się gdyby ten OS poszedł dalej. Decyzja -moim zdaniem- jak najbardziej poprawna i jedyna słuszna w tych okolicznościach.
    Wglądu w czasy nie mam ale z charakterystyki drogi jestem przekonany, że średnia odcinka w normie a nawet sporo poniżej. Raczej organizatorowi nie można nic zarzucić z analizy filmowej tego zdarzenia, jedyne co to nie zataśmowane wyjazdy z posesji.
    Najzwyklejsze zdarzenie rajdowe, procedura zadziałała, reakcje prawidłowe.

    1 6 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Viv policz średnią a potem pogadamy.
    Gdyby robił to MM to grzmiałbyś ile się da ale że robił to inny AK to według Ciebie jest OK.
    Viv co wpis tracisz u mnie na wiarygodności.

    3 2 Cytuj
  • 27 mar 2012

    [quote=gość: wystraszony] Viv policz średnią a potem pogadamy.
    Gdyby robił to MM to grzmiałbyś ile się da ale że robił to inny AK to według Ciebie jest OK.
    Viv co wpis tracisz u mnie na wiarygodności. [/quote]

    średnia była liczona i raptem o nie całe 10km było szybciej !!!! a przerwano między innymi imprezę po rozmowie z zawodnikami a 1 ODCINKA NIE MOGLI PUŚCIĆ DO KIEDY NIE MIELI INFO Z SZPITALA !! TO JAK NIE BYŁEŚ TO ZAPYTAJ SIE TYCH CO BYLI POTEM PISZ !!

    3 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    jaki był najszybszy czas?

    6 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Vivaldi powtórzę jeszcze raz-gdyby imprezę organizował Motosport Myślenice nie zostawił byś na nich suchej nitki i czepiałbyś się każdej pierdoły a że organizatorem był Śląski to będziesz ich bronił do końca.Jeżeli średnia przekraczała dopuszczalne 70 km/h to ile wynosiła maksymalna w niektórych miejscach????Gdy w to drzewo uderzyłby "cywilny" samochód a nie "treningówka taty" to raczej kierowcy nie wyszliby z tego auta?
    .Czasami organizatorzy takich imprez u jednych zawodników doczepiają sie do mało istotnych rzeczy w aucie a innych dopuszczają ewidentnym "złomem" ale do czasu.
    Fakt wszystkiego nie da się zabezpieczyć i przewidzieć w 100% ale trochę obiektywizmu nie zaszkodzi

    4 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    napisz raz jeszcze jeśli możesz ;-) ....albo odpowiedz na pytanie jaki był najszybszy czas, bo mało kogo obchodzi Vmax chwilowe.

    7 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Tu właśnie wychodzi Twój obiektywizm,nie pisałbym o tym wydarzeniu ale chciałem Cię sprowokować.
    Oczywiście według takiego eksperta jak ty mało obchodzi vmax chwilowe to zrób odcinek gdzie samochody jadą miedzy szykanami z prędkością spacerową a potem idą na odcięciu między drzewami (teoretycznie wszystko sie zgadza ale w praktyce?)
    srednia wychodzi OK.Viv bedziesz bronił straconej pozycji aby przypodobać się.....

    3 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    o czym ty do mnie rozmawiasz? Napisz jeszcze raz... i nie pisz słów które nie rozumiesz np "obiektywizm" i nie odpowiedziałeś jaki był najszybszy czas

    a na tym odcięciu to na którym biegu , bo nie napisane i ciężko się połapać ... ;-)
    szkoda klepania róbta w MSM jakis odcinek, bo nuuuudy ....... może być nawet bez odcięcia :-)

    11 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Organizujemy dla Subaru Polska imprezę 3 dniową 8-9 i 10 czerwiec. Generalnie piknik rodzinny ale z podimprezami : rajd dwudniowy dniowy i off road jednodniowy. Gdyby ktoś chciał wziąć udział w dość prestiżowej imprezie jako załoga lub obsługa rajdów to zapraszam. Dni pracy oczywiście płatne. Docelowo skończy się pewnie na ogółem 200załogach i 600osobach z Subaru Polska.
    Nocleg, jedzenie i "picie" :-))) jest.

    Więcej tu : http://www.zlot.subaru.pl/

    6 Cytuj
  • 30 mar 2012

    [quote=Vivaldi] Organizujemy dla Subaru Polska imprezę 3 dniową 8-9 i 10 czerwiec. Generalnie piknik rodzinny ale z podimprezami : rajd dwudniowy dniowy i off road jednodniowy. Gdyby ktoś chciał wziąć udział w dość prestiżowej imprezie jako załoga lub obsługa rajdów to zapraszam. Dni pracy oczywiście płatne. Docelowo skończy się pewnie na ogółem 200załogach i 600osobach z Subaru Polska.
    Nocleg, jedzenie i "picie" :-))) jest.

    Więcej tu : http://www.zlot.subaru.pl/ [/quote]

    vivaldi organizuje,--- będzie świetnie.

    3 3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    jakaś bezpodstawna nutka ironii ??? :-))))
    cały czas się coś robi a przesz piknik to byle kto zrobi :-)
    w każdym razie zapraszam, tylko nie wiem czy nie za daleko nie będzie ;-/

    6 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Oceńcie sami ,trochę myślenickich rejestracji widać
    http://www.youtube.com/watch?v=b22L7mNXKPI&feature=related

    2 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    wiekszośc na szerokim letnim kapciu a czy nie lepiej spisała by się dobra zimówka ?
    a tak w sprawie opon, to niech ktoś się wypowie z doświadczeniem czy rozsadnie jest tak ciąć po miękkim zbierając syf który przez następne dwa zakręty się nie może oczyścić ? Jednak starałbym się jechać po czystym, przynajmniej w niektórych miejscach.

    Tomek miał jakąś nerwową reakcję, ale dobrze niech ćwiczy charakter :-))) po to właśnie są podjeżdżawki

    1 5 Cytuj

Odpowiedz