Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 19 wrz 2012

    II RUNDA PUCHARU Motosport Myślenice
    o PUCHAR Burmistrza Miasta Myślenice
    23.09.2012r
    Kto się wybiera?

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 19 wrz 2012

    Można podać godzinę i miejsce?

    1 2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 19 wrz 2012
    adzygmunt napisał/a:

    Można podać godzinę i miejsce?

    zajrzyj czasem do kalendarza
    http://wydarzenia.miasto-info.pl/2307,rallysprint-myslenice-o-puchar-burmistrza-miasta.html

    4 3 Cytuj
  • adzygmunt 19 wrz 2012

    Dzięki Bartek.
    Zastanawiam się dlaczego autor tego postu twawok nie dodał czasu i miejsca. To łatwiej niż odsyłać do kalendarza forum.Może chciał świadomie wywołać efekt dyskusji, zapytań o ... Tym samym dotrzeć na szerszej płaszczyźnie z informacją. Co przyznasz mu się udało!
    Mnie uczono, lecz to dawne czasy, że podstawą dobrej informacji jest - tutaj długa lista, a na końcu podanie terminu tzn data, godzina, miejsce.

    3 4 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    Przepraszam. Z pośpiechu zapomniałem dodać linku do kalendarza.

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 19 wrz 2012

    Zostało uściślenie miejsca, oglądnę z przyjemnością tylko gdzie?, bo że w Myślenicach to wiem!

    2 2 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    Koło Coopera

    1 2 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    Nie czytałem ostatniego regulaminu z ostatniej imprezy ale w obecnym jest cała masa bardzo dobrych punktów. m.in. gratulacje, za "wstęp" do nauki procedury bezpieczeństwa. Dobra robota! Niechybnie ktoś wprowadził spory progres w MSM, każdy na każdym poziomie kto bierze udział w imprezie cały czas uczy się poprawności ze sztuką rajdową. Jak dla mnie szacun. Dwa lata temu podstawą był argument z palca "tak ludzie robią więc tak będzie" teraz zagościły świetne nawyki i dobry regulamin.

    2 5 Cytuj
  • 20 wrz 2012

    Pytanie, czy można jechać z kaskiem od motoru i co z rozpiską trasy? jak się wybiorę to będzie mój pierwszy raz i chciałbym wiedzieć

    Cytuj
  • 20 wrz 2012

    możesz startować w kasku od motoru, a co do opisania trasy to w dniu zawodów możesz opisać samochodem albo pieszo jak już wolisz.. powodzenia

    1 Cytuj
  • 21 wrz 2012
    michalsko1 napisał/a:

    Koło Coopera

    a można dokładniej gdzie ??

    Cytuj
  • 22 wrz 2012
    kris123151 napisał/a:

    michalsko1 napisał/a:Koło Coopera
    a można dokładniej gdzie ??

    przy Polplaście ;)

    regulamin uzupełniający, komunikat zmian regulaminu - ma to ręce, nogi i jest profesjonalnie poprowadzone a nie zmiany z palcem pisane, jak dla mnie teraz jest jak powinno być.

    1 1 Cytuj
  • 22 wrz 2012

    Motoryzacja. Ile słów potraficie wydobyć z tego słowa ?

    Ja mam takie : Motor, motory, ryj, tory, moja, racja, mjara, jara, jarek, darek :)

    1 1 Cytuj
  • 22 wrz 2012

    a co to jest mjara ?

    3 Cytuj
  • adzygmunt 22 wrz 2012

    A skąd się wziął darek /zdrobniale od dar/. Zresztą Darek także nie pasuje!
    Ja dodam ryza /papieru/.

    2 1 Cytuj
  • 24 wrz 2012

    Film z Rallysprint-a

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8xG85Vr73Tg

    Dłuższa wersja filmu + wycinki załóg , do zaopatrzenia na płytce ,

    Tomasz Dyniec - Myślenice - telefon 502 079 494 , mail: dyniec.tomasz@gmail.com
    Leszek Panikowski - Kraków - 694 564 119 , mail: leszek.panikowski@wp.pl

    Oferujemy także wypożyczanie GoPro Hero2, cena i warunki wypożyczenia do uzgodnienia.

    3 Cytuj
  • 24 wrz 2012

    Wystartowałbym ale tydzień na przygotowanie to trochę za mało, gdzie można znaleźć kalendarz imprez?

    Cytuj
  • 24 wrz 2012

    rockman, żartujesz prawda ?

    1 1 Cytuj
  • 25 wrz 2012

    nie wiem, no nie jestem z Myślenic

    Cytuj
  • 25 wrz 2012

    żartujesz w sensie kalendarza w MM <-- to miałem na myśli

    2 Cytuj
  • 25 wrz 2012

    http://wydarzenia.miasto-info.pl/2292,powiat-dofinansowanie-imprez-kulturalnych-i-sportowych-w-roku-2013.html

    a ciekawe czy zarząd MM złożył wniosek i wie jak z kręciołka zrobić imprezę ponad gminną ;-) ..... przynajmniej formalnie

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 1 paź 2012

    Należy docenić trud organizatorów rajdu. Doceniam - ale
    Rajd był nudny dla widzów 12 godzin stania by co 10 min zobaczyć mały fragmencik!
    Rajd był wyjątkowo trudny = nudny dla zawodników. Wyczekuj na swój start tyle godzin!
    Impreza rajdowa ok. ale formuła rozgrywania do bani!

    6 2 Cytuj
  • 2 paź 2012

    Tu nie ma co doceniać,organizacja na zasadzie "jakoś to będzie",opóźnienia i czekający kibice i zawodnicy a z drugiej strony zadowoleni z siebie działacze przy grillu.Kierowcy samochodów organizatora (których było tyle co na imprezie do RSMP próbujący sie popisać poślizgami które naprawdę im nie wychodziły zwłaszcza kierowca bodajże srebrnej vectry).Organizatorem był wprawdzie MM Myślenice ale większość roboty odwalali po raz kolejny ludzie z innego autoklubu(młody klub ale ma kasę żeby płacić innym).
    Widać że zawodnicy powoli omijają zawody organizowane przez MM Myślenice ,wystarczy zobaczyć ile załóg startowało tydzień wcześniej w Dobczycach czy Łapanowie a ile u nas.
    Wiem że podniesiono wiek emerytalny ale w niektórych wypadkach lepiej zrobić miejsce młodym,czasy sie zmieniają tamto se ne wrati.

    4 1 Cytuj
  • 2 paź 2012

    Automobilklub Śląski Koło Środowiskowe w Krakowie http://safetypoludnie.pl/glowna/zgoszenia

    2 1 Cytuj

Odpowiedz