Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 6 sty 2013

    no czyli??

    Cytuj
  • 6 sty 2013

    czyli no :-)

    ja tam do Dobczyc podjadę ale to z powodu , że dyżur mam na telefonie wtedy i muszę być blisko Myślenic :-)

    1 Cytuj
  • 6 sty 2013
    Vivaldi napisał/a:

    czyli no :-)

    ja tam do Dobczyc podjadę ale to z powodu , że dyżur mam na telefonie wtedy i muszę być blisko Myślenic :-)

    Maków parę kilo dalej a w ch,,lepiej Waldi

    1 2 Cytuj
  • 6 sty 2013

    A mógłbyś jakoś uzasadnić dlaczego w Makowie jest

    michalsko1 napisał/a:

    w ch,,lepiej

    ?

    Bo jednak tych parę kilo jest.

    1 Cytuj
  • 7 sty 2013

    Dla mnie odległość nie gra roli, ale chciałbym usłyszeć od bardziej rozeznanych w temacie gdzie będzie bardziej na co popatrzyć.

    Cytuj
  • 7 sty 2013

    W Dobczycach oprócz rajdówek (w których za 30-50-i więcej złotych można usiąść na prawym) i terenówki, a zapewniam że przejażdżka ciężarówką przygotowaną do ścigania się gwarantuje niezapomniane przeżycia :)

    Jeśli chodzi amatorow tych pewnie bedzie wiecej w Makowie.

    3 1 Cytuj
  • 7 sty 2013

    Nawet gdyby w Makowie było ciekawiej w co wątpię to patriotyzm lokalny zmusza do wybrania Dobczyc natomiast do Myślenic nie byłaby w stanie ściągnąć mnie żadna gwiazda.Zresztą gdyby nawet był nie wiem kto to i tak w relacji prasowej byłoby ......Prezes to,Prezes siamto,Prezes powiedział,dzięki Prezesowi ..ble,ble,ble

    5 2 Cytuj
  • 9 sty 2013

    ale MSM cóś na Zarabiu organizuje a właśnie z powodu prezesa ble ble ani końmi mnie tam nie zaciągną .... :-)

    4 1 Cytuj
  • 11 sty 2013

    tymczasem w Myślenicach

    http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-polska-kraina-zametu-sprzecznosci-paradoksow-i-absurdow,nId,768651

    abstrahu je już od tego , że wpis "w podkrakowskich Myslenicach" jest nie na miejscu , bo wszem wiadomo , że to Kraków leży koło Myślenic :-)))

    2 Cytuj
  • 12 sty 2013

    Myślenice niedługo będą kojarzone podobnie jak Wąchock chociaż niektórzy wspominali kiedyś o Międzyzdrojach Małopolski co dopiero było żartem.

    2 Cytuj
  • 13 sty 2013

    no i nie zawiedliście ;) Wielkie dzięki dla wszystkich przybyłych i za wsparcie :))))
    Dobczycki WOŚP

    3 Cytuj
  • 19 sty 2013

    wie ktoś coś o KJSie który miał być organizowany w styczniu przez MM ???

    2 Cytuj
  • 19 sty 2013

    już był ... na rynku 13go stycznia :-)

    3 2 Cytuj
  • 19 sty 2013

    Nie na rynku tylko na Zarabiu i powiem że mają szczęście że przy takiej partyzantce obeszło się bez przygód.Wozić gości samochodem bez klatki i kasku to ja dziękuję ,odważni ludzie a gdy zobaczyłem jak wpuszczono pod prąd "cywilnego"czarnego Mercedesa gdy samochody były na trasie to poszedłem żeby się nie denerwować.Mają szczęście.Sądząc po egzotycznych rejestracjach niektórych pojazdów ..........,,

    4 2 Cytuj
  • 20 sty 2013

    nie wiem , nie byłem .....żeby się nie denerwować :-)))

    2 2 Cytuj
  • Moriss Moriss 20 sty 2013

    Czy kamery na światłach w myślenicach rejestrują przejazd na późnym żółtym bądz na czerwonym świetle ? czy są to tylko kamery do sterowania natężeniem ruchu ?

    Cytuj
  • 20 sty 2013

    już Cię jadą aresztować :-))) nakup czosnku i cebuli i po mydło się nie schylaj , najlepiej wziąć ze sobą mydło w płynie :-)

    2 4 Cytuj
  • Moriss Moriss 21 sty 2013

    Pytam się poważnie. Podobno na niektórych skrzyżowaniach w krakowie zamontowali...

    Cytuj
  • 21 sty 2013

    zdjęcie przychodzi w zależności czy się ogoliłeś. Jak masz niechlujny zarost to nie przychodzi wtedy ....... proszę Cie, weź ..... to są tylko kamerki do monitoringu stanu.

    5 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Tomek wypływa na szerokie wody,pierwszy start w tym roku myślę że będzie udany
    http://www.lvrally.com/eng/rally/competitors/ec

    Cytuj
  • 25 sty 2013

    ja tam się powtarzać nie chce ale 2-3 lata będzie w pierwszej 10. RSMP, później się zobaczy a że ambitny to będzie walczył o wszystko ;-) , jeździ już bardzo dojrzale jak na swój wiek, nabrał dystansu, nabiera doświadczenia i jest zadziorny. Ten cały zlepek rokuje w przyszłości dobrego zawodnika z Myślenic. Życzymy mu sukcesów i trzymamy kciuki !

    zdjecie

    2 Cytuj
  • 25 sty 2013

    ERC to nie będzie pierwszy start w tym roku, juro jedzie Halls Winter Rally na Łotwie ;)

    1 Cytuj
  • 26 sty 2013

    I ukończyli a trzeba przyznać warunki były trudne ,na filmiku gdzieś tam widać myślenicką załogę z łodzką licencją.
    http://www.youtube.com/watch?v=zdE7Q_61hnE

    1 1 Cytuj
  • 12 lut 2013

    szukam kierownika ciemnego/czarnego seata z którym dziś około 21.40 -21,50 podróżowałem od Bochenka w Jaworniku do zjazdu na centrum
    Prosiłbym o pw

    2 Cytuj
  • 13 lut 2013

    a co się stało ? na skórze coś zaczęło wychodzić ? :-))))

    9 1 Cytuj

Odpowiedz