Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 25 paź 2013
    Maro napisał/a:

    wiem obczaiłem po napisaniu postu, ale nie chciało mi się edytowac bo wiedziałem że ktoś mnie poprawi :) ale tak czy siak w myślenicach w końcu będą rajdówki. ciekawe czy bk będzie jutro na rynku?

    Maro mówią, że "jak się nie chce do gorzej jakby się nie umiało", czyli liczysz przez cale życie na kogoś kto Cię wyręczy :-))) ?
    BK na rynku ??? A było kiedyś jakiekolwiek BK na rynku ? Ale poczekaj .... może ktoś poprawi :-)

    2 Cytuj
  • 25 paź 2013

    Hipokryta :) stronę wcześniej nie chciało Ci się wyników sprawdzić a teraz sam kogos poprawiasz ;)

    BK jest na rynku, dzis od 14 do 19.

    1 1 Cytuj
  • 25 paź 2013

    dlatego zacytowałem, że to gorzej jakby się nie umiało :-)))
    to jak to BK to szacun dla AK , raczej OT powinno być :-) ale niech tam będzie

    2 1 Cytuj
  • Michal P. 25 paź 2013

    hmm jeśli Żubry są w Myślenicach, to z reguły BK było na rynku :)

    4 Cytuj
  • 27 paź 2013

    Mamy mistrza na razie w WRC 2 ale jak na pierwszy rok startów po tak ciężkim wypadku to wielki sukces.O klasie Roberta świadczy to że na tylu naszych kierowców(jeden nawet mówił że będzie mistrzem świata)żaden liczący team nie chciał nikogo z naszych zatrudnić a Robert może przebierać w ofertach.Wielu powie co to za liga ale wbijanie się o klasę słabszym autem w pierwszą dziesiątkę WRC świadczy o klasie zawodnika.Prawdziwym sprawdzianem będzie Rajd Anglii gdy Robert wsiądzie w WRCa .Jak sądzicie będzie niespodzianka ?

    3 Cytuj
  • 27 paź 2013

    Ja tam już kiedyś pisałem, że Robert przypomina mi po części Collina MR po części Kuzaja - albo jedzie albo nie jedzie :-) co więcej marzy o F1 a to przecież wypaczony sport motorowy, bardziej nazwałbym to sportem dla konstruktorów. Czy będzie niespodzianka ? Myślę, że żadnej tzn uwali gdzieś skoro za mało kilometrów OSowych w bardziej "nerwowym" aucie tym bardziej , że po śliskim i na OSach na których jeszcze nie hamował WuRCem. Widziałem go live na Polskim. On jakoś inaczej jeździ....będzie kiedyś wielki :-) dlatego , że wolę trwania i przetrwania ma niesamowitą !

    5 1 Cytuj
  • 27 paź 2013

    Viv i tu się z Tobą zgadzam ,wrogowie zarzucają mu że dzwoni ,że to żaden sukces a prawdziwi kibice go uwielbiają.Colinowi daleko do ilości zwycięstw innych zawodników a jakoś do dziś kibice go wspominają nie mówiąc o kultowej grze firmowanej jego nazwiskiem.On się nie woził albo podium albo dzwon ,myślę że u Roberta dzwony powoli odejdą w zapomnienie i zaczną się wyniki.Oba wymienione przez Ciebie nazwiska zrobiły wiele dla rajdów i teraźniejsze rajdy to już nie to co czasy Collina i Kuzaja wtedy nie było kalkulacji a do historii przeszło zdjęcie Collina kopiącego w auto po wymuszonym team order .Teraz tego brakuje i myślę że Robert dostarczy nam jeszcze wiele emocji.

    4 Cytuj
  • 29 paź 2013

    Ken Block znów wymiata :-)

    http://www.youtube.com/watch?v=sKOaF7esBFY

    3 1 Cytuj
  • 29 paź 2013

    Viv szukasz daleko a blisko też ciekawie.Poczytaj na Autoklubie ,widzę już zazdrośników ale to normalne u nas.A czego zazdroszczą? Tego że będzie Fiesta R5 w Myślenicach.Oby tak dalej.
    A może na Barbórkę będzie kolejna niespodzianka?

    4 Cytuj
  • 15 lis 2013
    krowka123 napisał/a:

    Mamy mistrza na razie w WRC 2 .....

    nie zapomnijmy o Robercie ale Hundli , mamy przecież naszego prywatnego myślenickiego :-) mistrza Polski 2013 ! Pięknie wyjeździli z Jankiem. Brawo.

    1 2 Cytuj
  • 7 gru 2013

    Viv o co chodziło z tą listą bo to że Tomek będzie to sprawa oczywista,.Wk....iło mnie co innego ,wtedy gdy Tomek jechał Karową to akurat telewizja prowadziła wywiad z upalaczem KK.W tym kraju nikt nowy w tej dyscyplinie nie ma szans ,dziadki maja dostęp do mediów i na to nie ma siły.Ma rację Robert że się tu nie pokazuje.PZM niczym nie różni się od PZPN.Najbardziej w relacji TVP z Karowej wku...ło mnie puszczenie za komentatora Juniora który jak zwykle wymądrzał się jak by to czy tamto zrobił a gość nigdy w swojej długoletniej karierze nie wygrał w generalce żadnego rajdu.Robert został odkryciem roku FIA a unika swojego kraju jak ognia i nie ma się mu co dziwić.

    2 Cytuj
  • 7 gru 2013

    a tak wrzuciłem, bo nudno było :-)
    Kajtka upalacza mi jednak szkoda, osiągnął w tym kraju wszystko i stoi, jeszcze rok, dwa i na półkę pójdzie jak czegoś nie wymyśli.

    3 1 Cytuj
  • 9 gru 2013

    Vivaldi napisał"Kajtka upalacza mi jednak szkoda, osiągnął w tym kraju wszystko i stoi.......
    a ten gość za to sie rozwija,na nowy sezon autko którego wielu zazdrości i nawet Kajto o nim marzy i pewnie aby powoli przyzwyczaić się do nowego debiut czterołapkiem
    http://www.youtube.com/watch?v=2O4DnMR0E9I

    2 Cytuj
  • 11 gru 2013

    wszystko wskazuje na to, że już wjeżdżony w zupełnie inną fumankę. Trzymamy kciuki.

    3 1 Cytuj
  • 4 sty 2014

    Lotos wreszcie poszedł po rozum do głowy i zamiast topić pieniądze na kolejne lata startów przechwalającego się że zostanie Mistrzem Świata MK wyłożył pieniądze na dwóch zawodników którzy zapewnią kibicom wiele wrażeń a firmie reklamę.

    5 Cytuj
  • 4 sty 2014

    dobrze powiedziane

    5 1 Cytuj
  • 16 sty 2014

    No i Lotos ma piękną reklamę,nareszcie dobrze zainwestowana kasa.Gdzie nie zerkniesz na relację z Rajdu Monte Carlo to Kubica i Kubica.Trzeba przyznać że ma gość fanów tylko u nas na niektórych portalach pseudo znawcy wypisują takie rzeczy że przykro czytać.Może dzięki Kubicy rajdy tak jak Formuła 1 zagoszczą wreszcie w naszych mediach i to już będzie jego wielką zasługą.Oby tak dalej.

    8 Cytuj
  • 19 sty 2014
    krowka123 napisał/a:

    No i Lotos ma piękną reklamę,nareszcie dobrze zainwestowana kasa.Gdzie nie zerkniesz na relację z Rajdu Monte Carlo to Kubica i Kubica.Trzeba przyznać że ma gość fanów tylko u nas na niektórych portalach pseudo znawcy wypisują takie rzeczy że przykro czytać.Może dzięki Kubicy rajdy tak jak Formuła 1 zagoszczą wreszcie w naszych mediach i to już będzie jego wielką zasługą.Oby tak dalej.

    zagadka dziwnego dzwona w Monte Carlo wyjaśniona :-)
    http://motoryzacja.interia.pl/news/kubica-nie-slucha-pilota-mocne-slowa-pilota-to,1984081

    2 Cytuj
  • 20 sty 2014

    Dobry żart i powoli ludzie tak zaczną podchodzić do jazdy Roberta.Sam zresztą żałuję tej pochwały na początku.Jak szybko zdobył popularność w rajdach tak szybko może ją stracić.
    Powiem szczerze że rozbawił mnie ten tytuł
    http://gwizdek24.se.pl/inne/rajd-monte-carlo-robert-kubica-znowu-swietnie-wypadl-wideo-z-wypadku_376348.html

    2 1 Cytuj

Odpowiedz