Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 4 lut 2014

    Jako że wątek nie tylko o rajdach ale ogólnie o motoryzacji
    http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3319968,skawa-pijany-kierowca-bmw-potracil-kobiete-ktora-szla-z-dziecmi-40latka-zmarla-zdjecia,id,t.html
    Nie jestem za zbiorową odpowiedzialnością,do niedawna nie zwracałam uwagi na kierowców w tych bolidach ani na dow***** na ich temat.Po ostatnich zajściach zaczęłam sie przyglądać doniesieniom medialnym jak i zachowaniom na ulicy i wniosek nasuwa się jeden policja powinna bardziej zwracać uwagę na kierowców w tych bolidach za kilka tysięcy.Naprawdę są zagrożeniem na drodze większym od kierowców innych marek.

    4 1 Cytuj
  • 5 lut 2014

    po mojemu to nie ma reguły a działa tu starokrakowski slogan : "szkoda głowa o mur tłuc, kto był bucem - będzie buc". Izolować i tyle. Co ciekawe wszelkie statystyki wskazują na to , że największe tragedie popełniają alkoholowi recydywiści. Tu się należy zastanowić.

    http://motoryzacja.interia.pl/raport/pijani/o-pijanych-kierowcach/news/polacy-nie-jezdza-po-pijaku-rzadowe-pomysly-to-bzdury,1979971,6737

    a tak z innej beczki : Motosport już całkiem umarł czy coś zorganizują z dobrego upalania ? Miało się dziać, miały być cykliczne imprezy, miało być 101% wsparcia dla aut i ..... nic. Zupełnie nic , nawet najprostszej pachołkolandii, którą w trojkę można zapiąć. Zero. Dlaczego ?

    4 1 Cytuj
  • 5 lut 2014

    bo Motorsport ma ambicje i organizuje taką imprezę, że nam laczki pospadają.... przewidywany termin 2025 jak Burmistrza Marka będzie miało trzy zakręty więcej :P

    6 1 Cytuj
  • 5 lut 2014

    taaaa ambicje......i już ??? :-))))
    tylko, że ludziska chcieliby poupalać u siebie a Ci sobie własne ścieżki udeptują i dalej nic. To jest stowarzyszenie które ma organizować dla całej reszty czy zrzeszenie tych co mają coś do pokazania. Upalanie dla wszystkich czy muzeum dla nikogo ? Bom się pogubił z deka :-)

    6 1 Cytuj
  • 8 lut 2014

    Działacze dzielą się na tych od roboty i tych od wywiadów i orderów.Jeżeli więcej jest tych drugich to mamy co mamy.A miało być tak pięknie ,niektórzy marzyli o rajdzie III ligowym a zwykłego kręciołka bez ludzi ze śląskiego i południowego nie potrafili zrobić.A ostrzegali niektórzy ,nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki a na starych fundamentach można zbudować jedynie skansen a nie coś nowego.

    2 Cytuj
  • 8 lut 2014

    skansen to właściwe słowo :-) ale kto miałby tam szarpnąć cokolwiek skoro żaden nawet podstawowego regulaminu rajdowego nie ogarnia :-) ale na tytułowanie się stoją w kolejce i jest sobie taki sztuczny, nieruchawy twór mogący co najwyżej na wystawy jeździć. Dla chętnych poupalać nie są w stanie nic zorganizować. Choć jestem teraz przekonany, że mobilizacja nastąpi....zawsze tak jest po negatywach, a niech się zabiorą za jakąś robotę dla wszystkich chcących porajdować :-)

    3 1 Cytuj
  • 4 mar 2014

    takie cóś : I Edycja Przeprawowych Mistrzostw H6 (22 marca 2014, Wysoka k. Łaz)
    Przeprawowe Mistrzostwa H6 będą połączeniem formy 6 godzinnego maratonu, z przeprawowymi odcinkami specjalnymi w stylu Poland Trophy. Zawody będą rozgrywane na kilkukilometrowej, w pełni wytaśmowanej pętli. Na trasie zostaną wytyczone odcinki specjalne o przeprawowym charakterze. Wyścig będzie składać się z dwóch części, trwających po trzy godziny. Zwycięzcą zostanie załoga która w łącznym czasie 6 godzin pokona jak najwięcej odcinków specjalnych. Liczone są tylko oesy z ukończonych okrążeń.
    Dla klasy Challenge będą przygotowane osobne odcinki specjalne. Klasy Advance i No Limit będą rywalizować na tych samych oesach. Trasy będą techniczne, ale średnio trudne. Mogą pojawić się na nich niemal wszystkie elementy jazdy przeprawowej ; podjazdy, zjazdy, rowy, bagna, brody. Nie będzie tylko stromych, wymagających asekuracji trawersów.
    Kierowcy będą mogli zrezygnować z pokonywania oesu ; każdy ominięty odcinek oznaczać będzie karę czasową. W trakcie całego rajdu będzie można naprawiać swoje pojazdy, ale tylko w wyznaczonej strefie serwisowej.
    Pierwszy rajd z nowej serii odbędzie się 22 marca w Wysokiej, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Więcej informacji już wkrótce na stronie www.pth6.pl

    1 1 Cytuj
  • 4 mar 2014

    Wie ktoś coś o testach rajdówek w Sułkowicach ?

    Cytuj
  • 8 mar 2014

    I co wy na to
    http://rajdy.autoguard.pl/wyniki/2014/arlamow/rsmp#!r=93&o=1542
    pierwszy start nowym autem i taki wynik?
    To chyba zasługa tego że powstał Motosport Myślenice?

    2 1 Cytuj
  • 9 mar 2014

    Świetny początek, nie nerwowo i do przodu. Na Tomku wielu lagę kładło, z przekąsem gadało, a ja tam mu dopingowałem od początku.

    Jasne, Motosport pomógł niejednemu w karierze ..... działaczowi :-) a może i dobrze, być może ktoś odnalazł swoje miejsce, dowartościował się, jest kimś "ważnym" :-)))

    3 Cytuj
  • 23 mar 2014

    MKM jedzie grubo - brawa dla organizatorów. Są chęci, jest zapal, jest zaplecze. W końcu się coś dzieje co widać, że z pasji pochodzi i z pasji do benzyny a nie tytułomanii. Dobra robota. To miasto ma motopotencjał trzeba go tylko trochę wyłuskać MKM widać wie jak. Troszę za mało informacji o OFF ROADZIE ale i tak masa ludzi na Borzecie. Oby tak dalej.

    4 Cytuj
  • 30 mar 2014

    Fajnie, że Kajtek udowodnił sponsorom, że warto w niego inwestować. Może się w ten sposób zmierzyć w Europie, a u nas myśle, że to nie będzie naciągane jak go określę jako poza zasięgiem krajowych kierowców.

    1 3 Cytuj
  • 11 kwi 2014

    Czy to nie jest piękne
    http://rajdy.autoguard.pl/wyniki/2014/rajd-swidnicki/rsmp#!r=99&o=1579
    To dopiero początek ale co by nie było to sensacyjny wynik

    1 1 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    a lokalnie w świecie rajdowym coś się dzieję? Na stronach klubu z myślenic są tylko jakieś dyżury w remizie

    6 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    pewnie spotykają się i żyją wspomnieniami jak to "wypasione" imprezy robili a sport na benzynę w tym mieście uratowali :-) no i oczywiście wkład w rozwój młodych ludzi i bezpieczeństwo na drogach jest wręcz nieoceniony i niedoceniony :-))) ojjjj my niewdzięczni !!!

    5 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    ojj bo zaraz powiedzą "Coś Ty towarzyszu uczynił dla dobra ojczyzny", "bo my ciągle na posterunku trwamy" ;P Czyli syn zamiast składki opłacać to na alkohole cenne PLNy wydał, bo go chcą usunąć.... źli Towarzysze "(

    3 1 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    no i "nie chcem, ale muszem" to napisać. Jak już od biedy jesteście klubem motoryzacyjnym, sportowym, rajdowym, czy jak Was zwał to życzenia składajcie w tym klimacie. No po prostu miejcie JAJA! A nie jaja smaczne... te jaja....grrrr :( Dużo nie trzeba, a można, tylko wciąż nie umiecie być z "jajem" towarzysze..... coś tu zgniło.... i dyżur nie aktualny :( co za nie kompetencja

    4 Cytuj
  • 28 kwi 2014

    Znów dyżur nie aktualny i nie wiem z kim się mogę spotkać w siedzibie klubu na co tygodniowym posiedzeniu? :(

    4 Cytuj
  • 15 maj 2014

    czy to już jest koniec tak prężnie i hucznie rozpoczętej działalności klubu samochodowego z Myślenic?

    4 Cytuj
  • 15 maj 2014
    Szyder napisał/a:

    Znów dyżur nie aktualny i nie wiem z kim się mogę spotkać w siedzibie klubu na co tygodniowym posiedzeniu? :(

    Zadzwoń że jesteś z jakieś redakcji i chcesz przeprowadzić wywiad z działaczami.Wstawią się w komplecie.

    1 2 Cytuj
  • 15 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Zadzwoń że jesteś z jakieś redakcji i chcesz przeprowadzić wywiad z działaczami.Wstawią się w komplecie.

    no tak, do gazety czy przed mikrofon to by się pchali. No ale czy jest z czym? Ojjj nie wierzyłem, ale teraz widzę, że rację mieli Ci, co kilka lat temu czarne scenariusze pisali :(

    3 Cytuj
  • 16 maj 2014
    Szyder napisał/a:

    czy to już jest koniec tak prężnie i hucznie rozpoczętej działalności klubu samochodowego z Myślenic?

    Żartujesz ??? :-) A gdzie oni się łatwiej prezesami będą tytułować jak nie we własnej kupie (w sensie grupy ....chyba :-) ). Ale to w sumie nie ich wina, zapytaj tych co ich wybrali, gdzie oni teraz są i jedni i drudzy ? A cała reszta niech upala jak dawniej : po zmroku, z przyczajki, na nielegalu, po lasach ....
    Ale nic straconego. Jacek długo wytrzymał ale też odpuścił i prężnie ruszyli tutaj http://www.mkm-myslenice.pl/ zawsze jest szansa spróbować jeszcze raz w NORMALNYM gronie. Ja im się już zadeklarowałem i określiłem. Ktoś jeszcze ?

    1 2 Cytuj
  • 19 maj 2014

    zauważyłem nie dawno naklejkę MKM na samochodzie i jakież było moje zdziwienie. Pomyślałem, że MSM zmienił nazwę i logo, a tu jednak jakiś nowy twór powstaję. Życzę Wam dużo sukcesów i nie dajcie się wciągnąć w bagno wiążąc się z MSM. Szczerze, POWODZENIA

    4 Cytuj

Odpowiedz