Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 2 paź 2010

    [quote=Wojti 8106]Mistrzostwa w Poznaniu lecą 2 X
    [/quote]

    http://blubry.pl/galeria1196,finalowa_runda_driftingowych_mistrzostw_polski_%5Bzdjecia%5D.html

    grzebał już ktoś za wynikami ??? Mamy mistrza z Jawornika czy nie ?

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    A z kim to walczy Kościuszko,z fryzjerami i kelnerami bo od zawodników dostaje manto.Porównaj czasy Bouffiera i Kościuszki.
    Naprawdę media zrobiły z młodego Kościuszki mistrza,w Koszycach gdy dostawał manto mówił że jedzie testowo a teraz?

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    [quote]A z kim to walczy Kościuszko,z fryzjerami i kelnerami bo od zawodników dostaje manto.Porównaj czasy Bouffiera i Kościuszki.
    Naprawdę media zrobiły z młodego Kościuszki mistrza,w Koszycach gdy dostawał manto mówił że jedzie testowo a teraz?[/quote]

    Pierwszego dnia Michał wygrał dwa odcinki z Bryanem, generalnie tempo było gorsze ale chyba nikt sie nie spodziewał że będzie w stanie walczyc z Bouffierem na jego ziemi. A jeśli takie firmy jak Xavi Pons, Sandell czy Ketomaa to są fryzjerzy i kelnerzy... to nie chce wiedzieć kim są polscy rajdowcy na świecie.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Mamy mistrza! Maciek Bochenek wygrał ostatnią rundę i jednocześnie w całym sezonie.

    http://www.pfd.org.pl/strona-glowna/mamy-driftingowego-mistrza-polski.html

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Świetnie !!! Gratulacje dla driftera z Jawornika i wszystkich którzy wkładali łapy pod maskę autka i przyczynili się do sukcesu.

    MSM do boju, to jest człowiek który powinien honorowe członkostwo dostać i to dzisiaj z samego rana.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    [quote=qbus napisał:[hr][quote]]A z kim to walczy Kościuszko,z fryzjerami i kelnerami bo od zawodników dostaje manto.Porównaj czasy Bouffiera i Kościuszki.
    Naprawdę media zrobiły z młodego Kościuszki mistrza,w Koszycach gdy dostawał manto mówił że jedzie testowo a teraz?[/quote]

    Pierwszego dnia Michał wygrał dwa odcinki z Bryanem, generalnie tempo było gorsze ale chyba nikt sie nie spodziewał że będzie w stanie walczyc z Bouffierem na jego ziemi. A jeśli takie firmy jak Xavi Pons, Sandell czy Ketomaa to są fryzjerzy i kelnerzy... to nie chce wiedzieć kim są polscy rajdowcy na świecie. [/quote]
    Dokładnie! Kuba masz świętą racje ale gość najwyraźniej naoglądał się lokalnych rajdów, co najwyżej RSMP i nie wie, że nawet z pozycji kibica widać MŚ WRC to olbrzymi przeskok poziomów. ME to namiastka tego co dzieje się na drodze w MŚ. Świetnie, że doszło do porównania Michała i Bryana. Przyjeżdża Bryan do Polski, kilkakrotnie z olbrzymią przewagą leje w generalce naszym dupe (nawet starą specyfikacją) a Michał potrafi z nim i u niego rywalizować. Utrzymać się w czołówce MŚ to jest ogromny wyczyn.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Vivaldi ty czytasz to co piszesz". Świetnie, że doszło do porównania Michała i Bryana. Przyjeżdża Bryan do Polski, kilkakrotnie z olbrzymią przewagą leje w generalce naszym dupe (nawet starą specyfikacją) a Michał potrafi z nim i u niego rywalizować. Utrzymać się w czołówce MŚ to jest ogromny wyczyn. "
    Sam piszesz że łoi naszych starszą specyfikacją a za chwilę zachwycasz się jazdą Michała.
    Tak masz rację"gość najwyraźniej naoglądał się lokalnych rajdów," zwłaszcza tych organizowanych przez Ciebie i Motosport.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Rozmawiamy o jednym rajdzie i jak młodzik potrafi się utrzymać za 3 krotnym mistrzem Polski i dzisiejszym zwycięzcą rundy Mistrzostwa Francji to chyba coś oznacza.
    Daj już spokój skoro uważasz, że pogoń i skok na pudło w MŚ http://rajdy.autoklub.pl/news/kosciuszko-wywalczyl-podium,32313 jest niczym, bo zapewne fryzjerów i kelnerów sam wciągnąłbyś nosem.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Pogmatwanie klas i punktacji doprowadziło do tego że ktoś zostaje wicemistrzem Europy a w swoim kraju dostaje baty od innych mało znanych i z relacji dowiadujemy się że zajął np. drugie miejsce w takim a takim rajdzie gdzie w rzeczywistości był 15 ale inni nie punktowali .
    Skok na pudło w MŚ,może dla Ciebie bo dla mnie był 14.
    Jeżeli stworzymy np. klasę "syn właściciela restauracji" to może się okazać że był pierwszy.
    To tyle .Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    W tym momencie udowadniasz ze nie masz pojecia o czym piszesz :)

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Wiem qbus dlaczego Ciebie to tak drażni,bo taka sytuacja dotyczy i Ciebie,wiesz co mam na myśli.Chyba jednak nie mam pojęcia o czym piszę.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    No niestety ale nie masz. Jesteś takim samym dyletantem jak ludzie mylący rajdy z wyścigami.

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    Kuba gość zupełnie nie wie o czym mówi. Dla niego rajdy to kolorowe naklejki na autach i skoro jego miara jest "ojcostwo kucharza" to albo głodny albo nie ma pojęcia ile pracy kierowca i zespół musi wykonać aby jechać i dojechać a czym poziom wyżej tym pracy kilkakrotnie więcej.
    Możemy podciągnąć opis sytuacji z Robertem Kubicą. Nie jest mistrzem, nawet v-ce ale wszyscy zachwycamy się jego regularnością, dyscypliną wyścigową/rajdową i determinacją. Dla gościa będzie nikim, ponieważ dojeżdża na 6-8 m-cu gdzie czołówkę dzielą różnice ustawienia np. aerodynamiki ale dla nas wiadomo, że jest wielki.

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    a dla mnie WIELKI JEST CARLOS SAINZ I SEBASTIAN LOEB!!! NIENASMIEWAM SIĘ BROŃ BOŻE ALE PO CO W POLSCE ROBIONE SĄ TE RAJDY? PAMIĘTAM JAK DAWNO DAWNO TEMU PRÓBOWALI COŚ ROBIĆ I IM WYCHODZIŁO śp.KULIG I HOŁEK A TERAZ TO JAK JADĄ TE NASZE WRC ŚMIESZNE TO ALBO PO 1-osie DACH ALBO AWARIA SAMOCHODU!!! JAK NIEMA KASY I SPONSORA TO PO CO SIĘ WYRYWAĆ? I TE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI JAK WIDZE CC, 126P, JAKIEŚ ŁADY TO MAM WRAŻENIE ŻE SIĘ COFAM W CZASIE! TE PIENIĄDZE TO LEPIEJ POZBIERAĆ I WYBRAC SIE NA RAJD NIEMIEC byłem 4 lata temu ALBO NA RAJD SZWECJI! POZDRO

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    hmmm wiesz fajki wypadły, gorzelniom też nie wolno więc od tej pory każdy bez strategicznego lub firmowego orze jak może. Kłopot w tym, że PZM macza swoje czułki dodatkowo i gro ludzi ucieka na Słowacje czy inne Łotwy. Kościuszko dawno już powiedział, że u nas to raczej treningowo zawita. Na MŚ raczej żadnego nie stać a na ME nielicznych, uspyrlać na całą rundę RSMP także jest dla niejednego wyzwaniem. Nie możesz zatem porównywać zawodowego budżetu Sainza czy teamu Loeba którzy jeździć idą jak do pracy co rano. Janusz czy Hołek to także były wtedy inne (lepsze, spory boom rajdowy po komunie) finansowo czasy. Ciężko tak bezpośrednio porównać dwie różne dekady rajdów i nie tylko. Generalnie nasz cały sport leży i kwiczy w porównaniu z Europą. Jak nie ma rodzynka (np.Kubica) to zamykamy ogon na sportowej mapie.

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    uwielbiam patrzeć na wrc szkoda że żaden polak sie niewybił!!! a z polaków którzy się ścigają to wg. mnie na NAJWIĘKSZY SZACUNEK ZASŁUGUJE TOMCIO GOLLOB!! NIE SĄDZISZ?

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    Witam,wiemy coś więcej na temat próby jaka odbędzie się w Sułkowicach? Chodzi mi tutaj o I Sprint Rally o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy.

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    nie wiem, ale podobno ciężko ma być ;) http://www.youtube.com/watch?v=JPsjJ4DYvVM&feature=player_embedded #!

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    [quote]Witam,wiemy coś więcej na temat próby jaka odbędzie się w Sułkowicach? Chodzi mi tutaj o I Sprint Rally o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy. [/quote]
    Trasa super wąsko i kręto a dla niektórych samochodów nawet szybko.

    Cytuj
  • 10 paź 2010

    znowu żarło żarło i zdechło.... piasty nie dokręcili cycóś? Dobrze, że na kwalifikacje nie wstałem ...

    Cytuj
  • Wojtek 12 paź 2010

    http://www.youtube.com/watch?v=EQ40rRb1VUc
    I CO WY NA TO
    Irek świetny filmik

    Cytuj
  • 12 paź 2010

    jak dla mnie super! Niech klub jeszcze popracuje nad reklamą swoich imprez, żeby nie pojawiały się komentarze, że ludzie dowiadują się o imprezie po samej imprezie, a będzie "git majonez" pozdro :)

    Cytuj

Odpowiedz