Forum » Sport

BASEN ODKRYTY ZARABIE !

  • 28 cze 2010

    Wie ktoś czy będzie otwarty basen na zarabiu w te wakacje ?:p

    1 2 Cytuj
  • Paweł Powroźnik 28 cze 2010

    Basen juz byl otwarty, w maju, nie zauwazyles?? pelen wody byl hehe...a tak na marginesie, biorac pod uwage jak wspanialym burmistrzem jest MO, nie liczylbym na powtorke...pozdrowienia dla racjonalistow

    4 4 Cytuj
  • 28 cze 2010

    co ma burmistrz do basenu ?;/

    8 1 Cytuj
  • 28 cze 2010

    ostatnio widziałem jak pare chłopa tam coś naprawiało (przygotowywało(?)) basen i pewnie już w najbliższych tygodniach będzie, bo w Rabie dużo wody mamy :D

    4 1 Cytuj
  • 2 lip 2010

    [quote=soterclub.pl]tak na marginesie, biorac pod uwage jak wspanialym burmistrzem jest MO, nie liczylbym na powtorke...pozdrowienia dla racjonalistow[/quote]

    A co ma do tego Pan MO ?

    5 1 Cytuj
  • 2 lip 2010

    basen bendzie otwarty od 15 lipca zrudło mam pewne

    6 2 Cytuj
  • 3 lip 2010

    prawie na koniec wakacji

    3 1 Cytuj
  • 7 lip 2010

    zóh z gurnego... skad masz takie informacje?

    2 1 Cytuj
  • 7 lip 2010

    po 1 znam trohe lódzi , po 2 nie mogę takih informacji podawać . Po 3 basen letni w ogule nie miał być w tym rokó otwarty , ze względó na niespżyjaący klimat nikomó nie opłacało się w niego inwestować .Inwestor od kilkó , hyba 2 sezonuw jest Moks a wienc basen kryty ,to z niego panie tam sie krencom (obsłógują) od czwartu ma być ponoć fajna pogoda i jeśli się utżywa to niemal pewne jest rze od 15(+/- 2 dni)basen bendzie otwarty aczkolwiek to wielkie ryzyko bo nawet ja gdybym miał być inwestorem nie otwierał bym w tym rokó tego basenu , bo strata miesiąca czyności w okresie letnim to i tak znacznie przyczynia się do minimalnyh zyskuw .

    3 1 Cytuj
  • 12 lip 2010

    Ludzie powiem wam tak organizacja myslenuic jest do bani jak dla mnie cały ten szajs myslenicki jest do nieczego nic tu nie działa naprawde przyjdą wakacje upalne dni to oni zaczą prezygotowywac w te upały kiedy by mozna było juz sie kąpac to jest jakies nieporozumienie druga sprawa w myslenicach nie ma coi robic wieczorami jedynbą perspektywą myslenic jest isc do baru i zachlac sie i wrocic na 4 łapach do dobu ani dyskoteki ani nic na zarabiu pustki w sumie nie ma sie co dziwic ludzie nie będą przyjezdzac cdo gnoju jaki jest zrobiony mało tego nic z tym nie robią to jest w ogule chora organizacja zadnej dyskoteki niuc ma bysc spokojne miasto nie podoba mi się tutaj naprawde to jest szajs nie miasto nudy jakichmało wszyscy po 20 są juz w domu w sumie nie dziwota jak nie ma co robic zrobmy cos z tym

    2 2 Cytuj
  • Mieczysław Nowak 12 lip 2010

    Zdjęcie basenu z 11 lipca:
    http://www.mietnow.futuro.info.pl/b/100711-zarabie/slides/100711-120.html
    Basen jest napełniany.

    2 1 Cytuj
  • 12 lip 2010

    Powyższy post (ninjy) nie jest mojego autorstwa. Osobiście uważam inaczej.
    Pozdrwaiam

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2010

    i co z tym basenem? otworzyli czy jeszcze nie?

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2010

    [quote]i co z tym basenem? otworzyli czy jeszcze nie?[/quote]
    basen czynny od jutra od 10-18

    1 1 Cytuj
  • 16 lip 2010

    Witam
    Orientuję się ktoś w jakich godzinach jest jutro(sobota) otwarty basen ?

    1 1 Cytuj
  • 17 lip 2010

    ninja-przyznaję rację, w 100%

    1 1 Cytuj
  • 17 lip 2010

    ile kosztuje? ulgowy/

    4 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Basen w Myślenicach jest czynny , woda kryształ i ma jak na dzisiejsze warunki 21 stopni , dno piękne , dużo przestrzeni -- cudownie tylko pływać i lezakować

    5 1 Cytuj
  • 29 maj 2012

    Czy Wie Ktoś W Jakim Dniu i Miesiącu Zostanie Otwarty Basen Letni Na Zarabiu???

    5 Cytuj
  • 29 maj 2012

    w najbliższy weekend

    3 Cytuj
  • 30 maj 2012

    oOo To Będzie Elegancko. Oby Lato Było Upalne :)

    3 Cytuj
  • 30 cze 2012

    Pytanko, czy na dzien 30/06/12 basen juz jest otwarty?
    Nie chce mi sie w taki upal isc tam tylko po to zeby zobaczyc pustke a Raba za bardzo smierdzi...

    2 1 Cytuj
  • 30 cze 2012

    [quote=gość: misiaczek] Pytanko, czy na dzien 30/06/12 basen juz jest otwarty?
    Nie chce mi sie w taki upal isc tam tylko po to zeby zobaczyc pustke a Raba za bardzo smierdzi... [/quote]
    Podbijam kolege ;)

    1 1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    otwarty jest basen?;)

    1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    12 zł od osoby!

    1 1 Cytuj

Odpowiedz