Forum » Sport

KUPCZYK MYŚLENICE !!!

  • 2 lip 2010

    Do oficjalnych przenosin siedziby klubu do oddalonych o 40 km od Krakowa Myślenic brakuje już tylko podpisów na odpowiedniej umowie, która sfinalizowana ma zostać jeszcze w tym tygodniu. Kupczyk był w zakończonym niedawno sezonie jedynym przedstawicielem Krakowa i Małopolski w najwyższej klasie rozgrywkowej, Polskiej Lidze Futsalu. O przenosinach do pobliskich Myślenic zadecydowało kilka względów, o których mówił w rozmowie z Futbol-Małopolska prezes klubu Dariusz Kupczyk. - Przenosimy klub do Myślenic, bo właśnie w tym mieście łatwiej będzie zainteresować tą dyscypliną sportu kibiców, a i miejscowe władze są pozytywnie nastawione na promocję swojego miasta w całym kraju. W Myślenicach jest poza tym niesamowita wręcz hala widowiskowo-sportowa, która z tego co wiem została uznana za najnowocześniejszą i najlepszą w całym województwie. Z resztą widzieliśmy tą halę osobiście i zrobiła na nas duże wrażenie - relacjonował prezes Kupczyk.

    Drużyna zrezygnuje z gościny hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kolnej w Krakowie, w której drużyna trenowała i rozgrywała mecze. - Zapadła decyzja o rezygnacji z wynajmu hali przy ul. Kolnej i zarówno treningi jak i mecze mistrzowskie będziemy rozgrywali w myślenickiej hali na Zarabiu - poinformował czytelników Futbol-Małopolska trener Kupczyka, Robert Nazarewicz.

    W drużynie szykują się także poważniejsze zmiany kadrowe, póki co część z nich owiane są nutką tajemnicy ale już dziś wiemy, że kilku zawodników opuści szeregi Kupczyka. - Z drużyną pożegnał się Tomasz Leśniak, którego z gry eliminuje poważniejsza kontuzja. Ten piłkarz zakończył już piłkarską karierę. Nie zobaczymy w drużynie także Łukasza Kępy i Krzysztofa Zająca, którzy wybrali grę na trawiastych boiskach. Zając zdecydował się powrócić do Karpat Siepraw, z których piłkarz ten był do nas wypożyczony. Nie będzie w Kupczyku także Piotra Jamroza - mówi Dariusz Kupczyk. - Nie zamierzamy jednak przystąpić do sezonu kadrowo osłabieni. Prowadzimy rozmowy z kilkoma czołowymi futsalowcami w Polsce oraz Brazylijczykiem, który ma za sobą występy między innymi w lidze rumuńskiej. Oczywiście prowadzenie rozmów nie oznacza jeszcze transferów ale jestem przekonany, że do Kupczyka latem trafi przynajmniej trzech wysokiej klasy zawodników. Wśród nich musi być między innymi snajper nie słabszy niż wspomniany Krzysiu Zając. Chcemy, aby zespół był nieco silniejszy niż w sezonie ubiegłym i walczył co najmniej w środkowej strefie tabeli. - zapowiada prezes klubu.

    Więcej o personaliach zawodników, którzy mogą zasilić szeregi zespołu z... Myślenic, mamy nadzieję dowiedzieć się od trenera Roberta Nazarewicza, z którym w najbliższych dniach przeprowadzimy wywiad. Dziś już wiemy, że kadra zespołu ma zostać zamknięta do 12 lipca, kiedy to zespół ma rozpocząć przygotowania do rundy jesiennej ekstraklasy.

    Co o tym myślicie ?? drurzyna Kupczyka do tej pory Kupczyk Darkomp Kraków występowała w najwyrzszej lidze Fustalu wPolsce teraz Kupczyk bendzie drórzyną Myślenicką !!!
    Najwyrzsza liga znuw w Myślenicah !!!

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    Miejmy nadzieje ze do tego nie dojdzie.

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    Tak, a ciekawe dlaczego tak myślisz ? :D Bo hala jest i w końcu ktoś się nią zainteresował ? Pewnie tak, bo wtedy by wyszło że to trafiona inwestycja. Bo są ludzie. A gdzie są ludzie, jest zapotrzebowanie. Na wszystko. Myślenice to specyficzne miasto, ale mam nadzieję, że się to zmieni. NA plus. Jestem za całkowitym połaczeniem Kupczyka z Myślenicami!

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    a moze by tak kupczyk dorzucil pare zlotych na dalin przy okazji? w zamian za to moglby prowadzic jakas szkolke czy nabor do druzyny

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    zastanawiam sie jescze kto bedzie przcyhodzil na te mecze kupczykow w naszej hali? bo mysleniczan dopingujacych (!) a do tego dopingujacych obcy zespol sobie nie wyobrazam, wiec kto? kibicie z krakowa?

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    ja myślę ze kupczyk zmieni nazwę na Dalin

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    będzie dużo osób przychodziło ponieważ jest to najwyższa klasa rozgrywkowa futsalu i myślę żę nawet będzie większe zainteresowanie kupczykiem myślenice niż dalinem który upada coraz bardziej!

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Na pewno bedzie wiecej ludzi na trybunach niz na meczach naszych nedznych pseudosiatkarek....

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    napewno sprawdze

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Niech się coś dzieje ja chętnie pójdę na takie meczyki wy ludzie na forum w większości dużo piszecie a malutko działacie zróbcie ekipę i sami zabłyśnijcie.

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    Kupczyk Darkomp Kraków : GKS Tychy
    17.10.2010 (niedziela)
    godz. 18.30

    Hala widowiskowo-sportowa na Zarabiu.

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    WSTĘP WOLNY !!!

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    Do zóha. Widać od razu żeś z górnej wsi. Jak to mawiają tam powtarzane mądrości nie mają wartości. Ja wiem, że umiesz czytać i pisać, próbujesz naśladować Zdzicha z Suwałk ale marnie ci to wychodzi. Pomyśl trochę i wypracuj własny styl. Nie baw się w kopiowanie złodzieju pomysłów.

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    Trzeba sie przyzwyczajać do gości:) Zobaczycie, że kiedy Ukraina nie wyrobi na Euro 2012 i mecze będa odbywać się także w Krakowie to na Hali bedzie trenować Portugalia hehe:) A Myślenice staną sie zapleczem na kształt wioski olimpijskiej (czy tam wiochy) a tacy Niemcy postrzelają nie tylko gole ale i na strzelnicy w rewanżu za szturm na Berlin w 1945 cośmy czerwonym nieśli menaszki ze spirytusem:)
    Przepraszam za OT :)

    Cytuj

Odpowiedz