Forum » Sport

Piłka ręczna w Myślenicach

  • 13 lip 2010

    Witam.

    Jak to jest z tą piłką ręczna w Myślenicach, istnieje jakaś działająca sekcja (chodzi mi głównie o sekcję mężczyzn)? Odpowiednie warunki są, ostatnio widziałem jakieś zdjęcia na stronie hali na Zarabiu przedstawiające zawodników Azoty Puławy, którzy u nas byli na obozie treningowym. Warunki są, czyżby brakowało chętnych?

    Pozdrawiam
    Paweł.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    a selekcja kobiet jest w Myślenicach ?

    6 Cytuj
  • 13 lip 2010

    Myślę że brakuje chętnych gdyż jest to kompletnie nie atrakcyjny sport.

    9 Cytuj
  • 21 lip 2010

    nie atrakcyjny sport ? bez przesady w Polsce jest duże zainteresowanie Piłką Ręczną .
    jeżeli była by selekcja to na pewno znalazłyby się osoby chętne !

    9 Cytuj
  • 21 lip 2010

    Też uważam, że piłka ręczna to atrakcyjny sport. Co do zainteresowania, może jest, ale w takich mniejszych miastach jak Myślenice to raczej z tym bywa różnie. Ale i tak nie ma co gdybać, nie ma sekcji i pewnie nie będzie :/.

    3 Cytuj
  • adzygmunt 22 lip 2010

    Atrakcyjny tak. Przewidywalny i mniej bezwzględny jak punktacja w siatę. Mimo, że upłynęło kilka sezonów i niektórzy zapomnieli: że siatka ciągnęła się godzinami: zagrywka, strata, net.
    Pr jest jedną z najbardziej brutalnych granych bez kasków i masek na twarzy gier.
    Oko, raczej jego brak Karola Bieleckiego, to szczyt góry lodowej, której podstawa nakrywa całą Arktykę.

    Cytuj
  • 1 lis 2010

    czy na terenie Myślenic lub okolic jest jakiś klub piłki ręcznej kobiet w roczniku 1996 ?

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    goscibia solkowice

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Gościbia mnie nie interesuje. A w Myślenicach nie ma jakiegoś klubu?

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    ej nooo, liceum średniawskiego .. ale nie wiem czy wgl jeszcze jest.

    Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Średniawski to technikum (ale nieważne) i tam są zajęcia z piłki ręcznej, ale to nie jest klub z tego co wiem, tylko po prostu zajęcia dla uczniów. Może to się łapie pod jakiś szkolny klub sportowy, bo wiem, że rok temu byli na jakiś zawodach. Ale na jakich zasadach takie SKS działają, to nie wiem.

    Jak już temat został odświeżony, to może zapytam, czy były by jakieś osoby chętne do wspólnej gry? Jest to mało popularna gra, ciężko znaleźć ludzi, ale może akurat znalazło by się wystarczająco chętnych, żeby się od czasu do czasu spotkać i zagrać?

    Cytuj
  • 31 paź 2011

    Co do Technikum Średniawskiego. Jestem pierwszoroczniakiem i niby są zajęcia z piłki ręcznej, ale głównie pod zawody. Tak normalnie to brak chętnych. Ja osobiście będę grać na pozycji bramkarza (co jest zmorą w tej szkole wśród dziewczyn). Więc taka opcja odpada. Co do zainteresowanych - ja z chęcią, ale tylko na pozycji bramkarza :)

    Cytuj
  • Paweł Strojny 22 lis 2011

    Mrówa!

    Jestem chętny do gry. Napisz do mnie maila - kaczana@o2.pl

    pozdr,

    Cytuj
  • 10 lut 2012

    Jak bardzo chetnie zapisze się do klubu, gdy skącze gimnazjum ;]
    Ostatnio mialem zawody powiatowe i na moją ocene wypadlem bardzo dobrze 2/4 karne obronione
    75% skutecznosci ;]
    Gram na pozycji bramkarza, myśle że warunki fizyczne do tego mam, a co i najwazniejsze kocham bronic ;]

    Cytuj
  • 10 lut 2012

    Witam, ja jestem rocznik 1989. Bardzo chętnie zapisałabym się, żeby pograć w piłkę ręczną. Wprawdzie grałam ostatnio w technikum heheh ale teraz bardzo chętnie znów bym pobiegała z piłką :)

    Cytuj
  • adzygmunt 10 lut 2012

    Biega się z piłką to w rugby. Kosz i p. ręczna to kozłowanie przy poruszaniu się z piłką.
    Za footbolówką "latają" chłopaki od Smudy!
    Taki żart!

    1 3 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Nie zaglądam tutaj często, pomysł w zasadzie upadł, ale ostatnio zastanawiam się, czy nie spróbować jednak ponownie zebrać ludzi. Zostawiam maila, napiszcie do mnie: pawel.goralik@interia.pl

    2 Cytuj

Odpowiedz