Forum » Sport

Sporty Ekstremalne dla mężczyzn

 • 2 gru 2017

  Cześć, jako że nie jestem w temacie i nie mam pojęcia czy coś takiego istnieje w Myślenicach mam do was pytanie, czy w Myślenicach istnieje ASG ? jeżeli tak trzeba mieć własną ekipę, sprzęt ? oprócz karabinu bo to akurat można kupić za nie koniecznie duże pieniądze.
  Czy jest coś takiego jak przejażdżki ATV dla początkujących ?, w Krakowie istnieją takie rzeczy ale bliżej mam do Myślenic dlatego może i tu coś takiego istnieje. Kiedyś jeździłem FreeRide, fajna sprawa ale bardzo droga, poznałem kilka innych ciekawych sportów ekstremalnych dlatego może oprócz rowerów, strzelnicy, i kebabów jest coś w myślenicach jeszcze ?

  5 Cytuj
 • 19 gru 2017

  Skoki ze spadochronem :)

  2 Cytuj
 • 21 gru 2017

  Skoki ze spadochronem na pewno:
  http://www.portalpomorza.pl/wiadomosci/49890,skoki-spadochronowe-w-tandemie-odwazysz-sie - chociaż wydaje się to tylko takie ekstremalne. A skacze się pierwszy raz w tandemie z instruktorem tak wiec nie jest tak niebezpiecznie ;)
  Szczerze? To o wiele bardziej ekstremalne wydaje mi się latanie w kombinezonie jak wiewióra
  http://podroze.onet.pl/aktywnie/wingsuiting-czyli-ekstremalne-latanie-w-kombinezonie-wingsuit-jest-jak-wiewiorka/vpcyy - no na cos takiego na pewno bym sie nie zdecydowala :P Ale na spadochron czemu nie

  1 Cytuj
 • rxtx@poczta.fm 3 lut 2018

  Sporty ekstremalne? Proszę bardzo:

  - Rejestracja samochodu w wydziele komunikacji. Adrenalina murowana przez ok 3-5h,
  - Zaplanowanie i realizacja wizyty w jakimś specjalistycznym gabinecie typu gastrolog, kardiolog, neurolog, etc... Najpierw nic, a potem jazda bez trzymanki,
  - odwiedziny w Urzędzie Miasta. Tam to już na bank adrenalina podskakuje. I to w mniej niż 1min. Wystarczy przyjść z jakimś problemem do rozwiązania.

  :-D

  2 Cytuj

Odpowiedz