Forum » Sport

Skateboarding

  • Nir Vana 4 lip 2008

    Jak większość z was widzi wielu chłopaków a nawet i dziewczyny którzy jeżdżą po ulicach na deskach to ten sport w Myślenicach cieszy się dużym zainteresowaniem ale taka prawda jest , że ci młodzi ludzie niemają gdzie jeździć i potem są jakiekolwiek pretensje że niszczą mienie miasta czy coś , burmistrz obiecał na lipiec skatepark na zarabiu jak narazie to ja tam krzaki widze nic więcej mam nadzieje że w najbliższym czasie wkońcu powstanie tam miejsce na tego typu sport bo wielu ludzi czeka z niecierpliwością aby pojeździć na nowym obiekcie ...

    CHciałbym by kto kolwiek kto sie tutaj loguje wypowiedział się na ten temat nawet jeśli jest przeciwko nowemu skatepark'owi

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 4 lip 2008

    podobnie jest z rodzima scena bmx... rok temu byly to 2 osoby w tym roku juz prawie 10 a jezdziec wciaz nie ma gdzie

    Cytuj
  • 4 lip 2008

    Ogólnie obietnice były i efektów nie widać!! Zabrali rampy z parku jordanowskiego i teraz straż miejsca czepia sie każdego na rowerze czy deskorolce...

    Cytuj
  • 17 lip 2008

    Jakieś prace ruszyły w owym miejscu gdzie ma powstać skatepark.

    Znając myślenickie realia z obiecanego lipca jak dobrze pójdzie zrobi się listopad.

    Cytuj
  • 18 lip 2008

    I tak dobrze ze coś ruszyło... bo zaczynało tam znowu zarastać wszystko:) a to ma robić jedna firma wszystko czy kilka firm poszczegolne rzeczy?

    Cytuj
  • 16 sie 2010

    Wie ktoś może czy w tym roku będą jeszcze zawody typu "Skate City Cup" ? Ponieważ słyszałam, że w ostatni weekend sierpnia ma "flesz" organizować, ale jak dotąd nic oficjalnie na ten temat nie było napisane. ??

    Cytuj
  • adzygmunt 11 gru 2010

    Zanim założyłem nowy temat sprawdziłem czy były wpisy na temat deskorolki. I bingo!
    Chciałbym kupić deskorolkę dla sprawnego silnego chłopca 10 lat Jaką firmę wybrać?
    I jeszcze jedno pytanie> Są różne szerokości deski od 17 do 20 cm Która będzie adekwatniejsza do nauki jazdy?

    Cytuj
  • adzygmunt 15 gru 2010

    Deska kupiona. Porady znalazłem na forum deskorolkarzy!

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 16 gru 2010

    [quote=adzygmunt] Deska kupiona. Porady znalazłem na forum deskorolkarzy! [/quote]

    to teraz ci sie syn rozpije, zapali pierwszego papierosa i nauczy sie przeklinac :P

    Cytuj
  • adzygmunt 16 gru 2010

    Bartek - wnuk!!!
    Ten świat deskorolkarzy klnie, pije i pali? Co ja najlepszego wymyśliłem!
    No chyba, że żeby nauczyć się jeździć trzeba umieć i "te" rzeczy to trudno!

    Cytuj

Odpowiedz