Forum » Sport

Motosport dla wszystkich

  • Marek Stoszek 3 sie 2010

    Celowo założyłem ten temat/jeżeli można proszę administratorów o usunięcie go za ok dwa dni/aby przyspieszyć jubileusz setnego wątku na "sporcie" o Motosporcie. Dziś jak zauważyłem o odbiorze legitymacji to mi przysłowiowe "gumiaki spadły".Macie swoja stronę do cholery to tam piszcie a nie zaśmiecajcie forum kolejnym wątkiem o problemach organizacji. Jest ona potrzebna i fajnie że coś się dzieje ale bez jaj! Jak tak dalej pójdzie to w okresie świątecznym będzie temat: Odbiór karpia dla członków w godzinach 10-15. Sory że tak pojechałem ale po prostu mnie to wpienia i nie najlepiej świadczy o klubie który ma swoja stronę a sprawy załatwia gdzie indziej.

    Cytuj
  • Przemek 4 sie 2010

    Extra zenek! Super! Popatrz co chcesz zrobic. chcesz nam zabronic pisanie tematów na forum? Gdzie jest napisane w regulaminie ze nie wolno tak robic? KTo tobie broni zakładanie nowych tematów? Nie podoba sie to ok. Pisac i tak bedziemy bo mamy do tego prawo. Do twojej wiadomosci jzu na dniach (mam nadzieje) ruszy forum na naszej nowej stronie. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Na Miłość Boską nikt Wam nie chce niczego zabraniać ale faktycznie róbcie to w jednym temacie Motosport a nie w 142 na raz. W 100% popieram Zenka.

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Andrzej a co powiesz na tematy gdzie na frytki gdzie kebaba gdzie piwo itd.itd. Im też tego zabronisz?

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    każdy może załozyć swój temat i zaprosić innych do wypowiadania się o ile nie narusza to regulaminu forum. z całym szacunkiem Zenku nie jesteś moderatorem.
    forum po części reguluje się samoczynnie, bo tematy, które nie są potrzebne nie są wznawiane

    Cytuj
  • adzygmunt 4 sie 2010

    Ja mam podobne zdanie do Andrzeja. Za każdym razem chcąc coś napisać otwierać nowy temat?
    W końcu sami się pogubicie. Tu post tam odpowiedź niedorzeczność!

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    [quote=michalsko1]Andrzej a co powiesz na tematy gdzie na frytki gdzie kebaba gdzie piwo itd.itd. Im też tego zabronisz?[/quote]

    O przepraszam temat z frytkami to temat z przymrużonym okiem.

    Przepraszam za OT

    Cytuj
  • Marek Stoszek 4 sie 2010

    Nie uzurpuje sobie moderowania ani też nikomu nie mam zamiaru niczego zabraniać.Nie jestem tez zwolennikiem tematów z cyklu kawiarnie,puby,frytki czy kebaby. Po prostu drażni mnie bajzel i co tu kryć lekka prywata członków Motosport. Dla czego nie ma kilku tematów o każdej sekcji w Dalinie albo o każdej z osobna drużynie ekstraklasy, dla czego kibice Orła nie zakładają wątków polemicznych o członkach zarządu bo to bez sensu. Popieram Waszą działalność ale nie koniecznie interesuje mnie że macie legitymacje do odbioru a za chwile że kolejne zebranie itd. Każda szanująca się organizacja ma swoją stronę i tam zamieszcza tego typu ogłoszenia. Tak że bez histerii Panowie.

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Faktycznie to jest kpina może się pomyliłem ale naliczyłem 15 wątków związanych z Motosportem/nie licząc Zenka/. Fakt jest taki że Zenek po prostu napisał prawdę. To jest forum myślenickie a nie folwark rajdowców.

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    ja bym tam nie panikował, przecież można czytać co się chce i nie ma przymusu odwiedzania każdego tematu :)

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Cenzuro wróć.
    Każde urządzenie można wyłączyć ,komputer też.
    Wolność polega nie tylko na tym że mogę pisać ale również na tym że nie muszę pisać ani czytać.
    Czyżby sieroty po poprzednim ustroju chciały aby na forum były tematy uznawane przez nich za potrzebne na dowód cytat poprzednika*To jest forum myślenickie a nie folwark rajdowców *
    Czy jako myśleniczanin nie mogę być fanem rajdów.

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Jasne że możesz tylko nie w sposób który po prostu jest żenujący i nudny na dodatek daje do zrozumienia że inny sport nie istnieje.

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    ZENEK ROBISZ Z SIEBIE DEB.... !! JAK NIE PASUJĄ CI TEMATY O MOTOSPORT TO POCO NA NIE WCHODZISZ ?? CO!! NIKT CI NIE KAŻE CZYTAJ SOBIE INNE POSTY!! WIELCE CI NIE PASUJE A DODAJESZ SAM POSTY NA NOWE TEMATY / FORUM JEST DLA WSZYSTKICH NIE TYLKO DLA CIEBIE POMYŚL TROSZKĘ !!

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Coś ostatnio nerwowo zrobiło się na forum. Kobiety sprzeczają się gdzie lepiej rodzić, a gdzie absolutnie nie powinno się tego robić....
    Tutaj rozgorzała dyskusja o miejsce dla fanów rajdów. Dajcie na luz. Niech sobie każdy czyta to, na co ma ochotę i pisze w tych tematach, które go interesują. Jeśli powstają kolejne tematy, i są poczytne, to nie ma co się nakręcać.
    Bądźmy dla siebie trochę milsi, a będzie przyjemniej:)

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Luna - te słowa w całym kierunku do ZENKA powinny być !! każdy czyta to co go interesuję i tam dodaje posty a ZENEK zaczyna / jak dlamnie czytam to co mi pasuję i odp jak mi nie pasuję temat to nie zaglądam i koniec !! pozdro

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Widocznie Zenek zero inteligencji, prosty wniosek, taki człowiek nie rozumie więc nie ma się co dziwić.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Jak dla mnie prawda leży gdzieś po środku. Po pierwsze primo oczywiście , że każdy może sobie pisać o czym mu się podoba (kwestii prowadzenia forum przez adminów i jego jakości nie poruszam ale z doświadczenia wiem , że czym forum o luźniejszych zasadach tym chętniej odwiedzane). Po drugie primo można założyć wątek MOTÓRSPORT i pchać tam wszystko, byłby ład i skład (patrz założony "Wolne tematy o motoryzacji" i jest tam pchane od bułek przez rajdy po gaz w rajdach) ale nikt tego nie powinien narzucać. Po trzecie primo MS na prawdę powinien mieć własne forum, nie byłoby wad takiego rozwiązania.

    Cytuj
  • Wojtek 9 sie 2010

    Zenek czego ty się czepiasz - Ty to jakis strasznie dziwny agresor jesteś - żeby gożej nie powiedzieć
    Wolnoć Zenku w swoim domku

    Cytuj

Odpowiedz