Forum » Sport

KS Dalin Myślenice - NOWA OFICJALNA STRONA

  • 27 paź 2010

    chce sie do was zapisac na dalin mam 12 lat odpiszcie plis

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    chce sie zapisac do was czy moge mam 12 lat

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    radziłabym przyjść na trening sekcji która cię interesuje i porozmawiać z trenerem.Może masz kolegów trenujących to się dowiedz od nich kiedy jest trening. Myślę że też możesz spróbować w szkole nr3 dowiedzieć się czegoś w sprawie treningów.Trzymaj się.

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    dzieki ale ja chodze do szkoly nr 3

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    http://www.dalin.myslenice.pl

    Nowa odsłona oficjalnej strony Dalinu Myślenice

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    ile razy jeszcze bedziecie odslaniac ta strone dalinu? kazda kolejna jest niedokonczona i pada po kilku tygodniach...

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Jestem zainteresowany grą w trampkarzach starszych Dalinu, ale nie wiem kiedy są jakieś treningi ;/ Chciałbym się dowiedzieć jeżeli ktoś może To niech napisze lub poda nr do trenera.Moje gg:18974951 z góry dziękuje :)

    Cytuj
  • Krzysztof Murzyn 23 lis 2010

    Proponuję Ci skontaktować się telefonicznie (12 272 04 96) lub osobiście (Myślenice ul. Zdrojowa 7a - za halą widowiskowo - sportową) z biurem klubu. Wg moich informacji najlepiej to zrobić od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 18.00, gdyż wówczas masz pewność, że udzielą Ci dobrych i kompetentnych informacji, kto zajmuje się Twoją kategorią wiekową i kiedy trampkarze mają zajęcia.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    moglibyście mi powiedzieć kiedy o w jakich godzinach siatkarki maja treningi ? chodzi mi o juniorki/kadetki. 15/16/17... lat (;

    Cytuj
  • 5 gru 2014

    co tam w Dalinie?
    jest nowy zarząd, prezes?

    1 1 Cytuj

Odpowiedz