Forum » Sport

śrut do wiatrówki

  • 30 sie 2010

    Witam,
    wiecie może, gdzie w Myślenicach można dostać śrut do wiatrówki? dobrze by było, aby jakiś wybór był, bo ze śrutem to jak herbatą w sklepie. Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    U zegarmistrza koło "Kurdeszu" a największy wybór w poniedziałek na placu targowym(wiatrówki,śrut,sprężyny, lunety i wszystko co potrzebne)

    1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    dzięki

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    A zapytam z ciekawości. Do czego masz zamiar strzelać?

    Cytuj
  • Dominik 2 wrz 2010

    Do Kaczek

    1 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 2 wrz 2010

    W Krakowie jest kilka dobrze wyposażonych sklepów z takimi akcesoriami. Osobiście jestem pacyfistą, mogę jednak polecić ten znajdujący się na ulicy Dietla (czyt. Ditla). Jest tam naprawdę spora ilość śrutu o wszelakich kształtach. Również na Szpitalnej można trafić na takie miejsce, gdzie nie jest trudno o właściwe zaopatrzenie swojej lufy!

    Wiem, że pytanie było o Myślenice, ale, jak twierdzi SAM MARCIN, "w tym mieście nic nie ma, a to co jest, jest do du.."

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    dzięki za informację! a co właściwie ma pacyfizm do strzelania z broni? zwłaszcza z wiatrówki?
    tak, sklep z Dietla jest mi znany i potwierdzam, jest tam prawie wszystko to, co sobie można wymyślić. Ale jechać specjalnie tam, to koszt podróży, nawet jeżeli nie wielki, pokryje się z kosztami przesyłki ze sklepu internetowego. Tym bardziej, że dojeżdżam do Krakowa zupełnie z innej strony.
    W myślenicach czasem w ramach zakupów właśnie brała mnie myśl, co by tu gdzieś dorwać i rzeczywiście ubogo w tym temacie, z drugiej storny snuje się dobry pomysł na small biznes :)

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    śruty można kupić na jarmarku w myślenicach , duży wybór

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    śruty można kupić na jarmarku w myślenicach , duży wybór

    Cytuj
  • 8 lut 2012

    Ej nie wiecie czy kupię wiartówkę u zegarmistrza koło kurdesza?

    Cytuj
  • 9 lut 2012

    ja mam do sprzedania wiatrówkę 4.5 mm zdjęcia mogę wysłać na maila!!!!

    Cytuj
  • 9 lut 2012

    Z jakością śrutu na targu różnie bywa, wiem bo kupuję czasem w MCE. Godny polecenia tutaj, to tylko u zegarmistrza koło Kurdesza.

    Cytuj
  • 17 cze 2014

    Przez internet jest tanio i przynajmniej nie ma ryzyka że kupicie szajs. Istotne żeby kupować w znanych sklepach. Kolter, Bron.pl, ewentualnie na mieście w Hobby4men. Tam powinno być wszystko ok, no i nie problemów ze śrutem 5,5 mm, a wielu przypadkach ten problem faktycznie jest.

    Cytuj
  • 18 cze 2014

    W kurdeszu kupuje śruty , wiatrówki też ma ale krótkie.

    Cytuj
  • 30 cze 2014

    Ja mam długą wiatrówkę, tj. karabinek, mój Hatsan kosztował niecałe 500 złotych. Jednak na mieście te ceny są wyższe, mają wyższe marże. Ze śrutem też w sieci nie ma żadnych problemów. Moim zdaniem szukanie po mieście przestało się opłacać, po prostu w sieci wszystko jest łatwiej i szybciej dostępne.

    Cytuj

Odpowiedz