Forum » Sport

SIATKÓWKA :)

  • szu teższu 21 wrz 2010

    witam szukam ciekawych ludzi którzy mają ochotę raz w tyg zagrać rekreacyjnie w siatkówkę na zarabiu na sali podstawówki, sala może troszke mała ale za to zawsze panuje tam miła atmosfera :) nie szukam ludzi grających jakoś wybitnie poprostu zwykłych ludzi którzy lubią dobrą zabawe bo o to w tym chodzi :D Ps. zapraszm również dziewczyny bo gramy wszyscy :) moja żona też :)

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    witam my też mieliśmy drużyne ale tak jakoś wyszło że się rozpadło a chętnie byśmy zagrali jest nas jak narazie chętnych 4 osoby ale jak się uda to moźe będzie więcej daj jakies namiary to pogadamy

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    ja też jestem chętna:)

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    na razie zaczynamy jutro o 17:00 we Włoszech z Kanadą. Zestawy kibica przed TV przygotowane?

    Cytuj
  • adzygmunt 24 wrz 2010

    Vivaldi mała prośba: pisz w biało-czerwonych o siatce. Tutaj jest o siatce amatorów w Myślenicach

    Cytuj
  • 25 wrz 2010

    zły coś wnosisz do tego wątku czy lubisz za mną łazić? po co ta agresja? taki już się urodziłeś czy jakaś frustracja? aaaa....a umiesz grać w szachy skoro mi proponujesz czy tylko słabo, dwuznacznie sklecone zdanie?

    adzygmunt zgadza się po....myliłem wątki ;)

    Cytuj
  • szu teższu 26 wrz 2010

    moje namiary to szu20@o2.pl tam podam chętnym nr tel i wszystko obgadamy :)

    Cytuj
  • szu teższu 27 wrz 2010

    czekam na jakąs wiadomość :) jesli by było was 4 i jedna koleżanka co napisała to można już by coś zagrać ja tez mam kilka osób więc piszcie dogadamy sie jakoś /:P

    Cytuj
  • szu teższu 30 wrz 2010

    mam takie pytanie można jakoś skasować niepotrzebne wypowiedzi niewiążące sie z moją sprawą ??? robi sie sztuczne zamieszanie

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    witam ja w dalszym ciągu chętna na grę jestem, ale mam pytanie bo mowa tu o amatorskim graniu a jak ktoś umie grać to też może??

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    Witam
    ja też chętnie bym się pisał na regularne spotkania przy siatce i jeszcze jedna osobe mogłbym skombinowac.
    tylko jaki termin by wam odpowiadał i gdzie mozna by bylo pograc.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • szu teższu 1 paź 2010

    każdy kto ma ochotę zagrać dla zabawy <aczkolwiek jakieś pojęcie trzeba mieć o grze > gralibyśmy na hali szkoły podstawowej na zarabiu najprawdopodobniej w srodę około 20 ale trzeba się jakoś umówić spotkać i dogadać wszystko :) koszt takiego grania tj około 5 zł za 2 godz gry <czyli malutko > tylko trzeba to jak najszybciej załatwiać więc jesli ktos jest chętny niech tu napisze czy mu odpowiada i ile osób ma jak się zbierze kilka ludzi to się spotykamy i zaczynamy grać

    Cytuj
  • szu teższu 6 paź 2010

    witam no to jak odezwie sie ktoś ???

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    ja jestem w dalszym ciągu na tak:)

    Cytuj
  • Dominik 6 paź 2010

    Ja tez sie pisze kaczornwr@vp.pl

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    Ja bym chętnie z Wami zagrał ale orłem nie jestem :] Jakby co to pablooo84@poczta.fm

    Cytuj
  • 12 paź 2010

    co z tym graniem jak coś to aniolek.5@wp.pl

    Cytuj
  • 12 paź 2010

    ja tez sie pisze marcinia@interia.pl

    Cytuj
  • szu teższu 12 paź 2010

    witam sorki byłem za granica kilka dni jutro ide załatwiac sale może od przyszłej srody zagramy :)

    Cytuj
  • szu teższu 13 paź 2010

    witam serdecznie, juz sie we wszystkim zorientowalem. niestety jedyny wolny termin gry w siatke jest w poniedzialki od 18.00 do 20.00 na tej sali podstawowki na zarabiu. moglibysmy juz od przyszlego poniedzialku zaczac. koszt to 35zl/godz czyli w sumie 70zl za 2h. proponuje zrzutke kasy z gory za miesiac jesli beda pewne osoby zdeklarowane, ale pierwsze spotkanie bedzie zapoznawcze i dokladnie sie wtedy ze wszystkim dogadamy, rowniez kazdy po grze zorientuje sie w kwestii pewnosci uczestnictwa ;) np.czy mu odpowiada taki poziom gry, sala i kasa. a wiec do zobaczenia w poniedzialelek 18 pazdziernika! moj nr tel 601099383 szymon

    Cytuj
  • szu teższu 13 paź 2010

    witam serdecznie, juz sie we wszystkim zorientowalem. niestety jedyny wolny termin gry w siatke jest w poniedzialki od 18.00 do 20.00 na tej sali podstawowki na zarabiu. moglibysmy juz od przyszlego poniedzialku zaczac. koszt to 35zl/godz czyli w sumie 70zl za 2h. proponuje zrzutke kasy z gory za miesiac jesli beda pewne osoby zdeklarowane, ale pierwsze spotkanie bedzie zapoznawcze i dokladnie sie wtedy ze wszystkim dogadamy, rowniez kazdy po grze zorientuje sie w kwestii pewnosci uczestnictwa ;) np.czy mu odpowiada taki poziom gry, sala i kasa. a wiec do zobaczenia w poniedzialelek 18 pazdziernika! moj nr tel 601099383 szymon

    Cytuj
  • szu teższu 13 paź 2010

    dajcie mi jeszcze tu znac komu pasuje :)

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    ja niestety odpadam, w poniedzialki juz gram, szkoda, myslalam ze sroda wypali

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Ja się pisze, mogę przyjść

    Cytuj
  • szu teższu 15 paź 2010

    no to zbiórka o 17,50 na parkingu koło sklepików na zarabiu :)

    Cytuj

Odpowiedz