Forum » Wolne Myśli

co wybrać??

  • 23 paź 2010

    Witam

    Czy ktoś z was ma lub miał któryś z tych samochodzików??

    land rover freelander
    suzuki jimnny
    nissan patrol II
    Pajero II

    co możecie napisać o nich wady /zalety
    benzynka czy disel??

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    ??:)

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    Nie wiem do czego ma Ci ten samochód służyć, ale mierzył bym Patrol i Pajero. Benzyna ma spory przepał, a diesel, diesel też dużo pali. Ogólnie spore koszty eksploatacyjne, trzeba też mieć speca który zajrzy przed zakupem w kluczowe miejsca tych samochodów, pewnie wiesz o co chodzi.
    Z wymienionych jeździłem trochę Pajero.

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    służyć do terenu i zwykłej jazdy
    wiem ciężko o speca do tych aut :(
    hmmm jimny 1.3 ben to chyba dobre rozwiuazanie ale własnie ale komfort 4 osobowy brak bagażnika.
    Pajero wydaje się być tym pomiędzy terenem a zwykłą jazdą

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    normalnie radio na czasie:PPPPP

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    Mysleniczanin007 dziękuję :D za lekturkę

    A czy ktoś z was szanowni mieszkańcy powiatu myślenice uzytkuje któryś z tych aut i zna dobrego mechaniora od nich ??

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    [quote=celineczka]normalnie radio na czasie:PPPPP[/quote]
    hhhheehhe "calineczka" może i na czasie ale czy dowiem się z niego , kótry samochód lepszy??:P

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    Pit poczekaj aż Vivaldi się "podłączy" napewno wrzuci od siebie "conieco". Ja niestety nie gustuje w terenówkach. ;)

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    oki zaprosze go może lepiej do tematu może jeszcze inni nie zdecydowani przy kupnie terenówki znajdą odp. na swoje pytania :)

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    Liczę się z tym iż zdania będą podzielone tak samo jak przy pb czy disel są zwolennicy:)

    chcę tylko się dowiedzieć o wadach i zaletach zwykłych użytkowników tych aut .
    Freelander ładny komfortowy ale to moim zdaniem zwykły suv na asfalt i ubitą suchą drogę w teren jakoś nie pasi. Anglicy cenią sobie wytrzymałość samochodów i są leniwi aby z nimi jezdzic po serwisach i warsztatach tak wiec możr być mało awaryjny ale zdania są podzielone .
    Suzuki mały zgrabny Jimnny i super nastepca samuraja wiem bo jezdziłem obojga przez 2h no ale komfort :(
    patrol i pajero ??

    waham się ludzie aby nie wdepnąć w studnie bez dna.
    nie napalam się na zaden z nich to nie mój pierwszy samochód:)
    wiem, że jak szanujesz autko to tak ci bedzie służyć :)
    ciężko jest o fachowców znających te autka w powiecie Mc-e :(

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Pit poczekaj aż Vivaldi się "podłączy" napewno wrzuci od siebie "conieco". Ja niestety nie gustuje w terenówkach. ;)[/quote]
    tylko jako obserwator na kilku rajdach offroadowych ale pogadałem czasem i Jimmny w orginale odpada. Ta kosiarka po prostu nie wydoli trzeba wybebeszać. Bez podniesienia autko bardziej na przejazdy po śniegu i piasku, o ile pamiętam to nawet niezbędnego reduktora nie ma.
    Freelander jak napisałeś ładny do lansu (mowa o nowszy, stary nie do zajeżdżenia).
    Nie wiem jaki budżet ale wg.mnie stare Pajero da radę, jednak w dieslu (moment,moc, temperatury, woda itd).

    Nizińskiego i Zenka zaproś, coś się kręcili w temacie.

    Najbliżsi rozsądni mechanicy od takich zabawek w Kraku. Na priva poszedł namiar na ludzi (organizatorów) z Żubrów terenowych.

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    dzięki Vivaldi
    Też myślę, żę Pajero bardziej pasuje pomiędzy zabwę w terenie a uzytkowanie na codzień w diselku.

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    http://www.radiocontra.pl/ gratamke moja brasko inietow jestestm jak rodynka naradjku podaw braszko ja

    Cytuj

Odpowiedz