Forum » Wolne Myśli

Pomysł na biznes ?

  • Andrzej 26 sty 2019

    A co za różnica, odsetki czy prowizja. Taka ściema dla naiwnych - brak odsetek... A jaka jest rrso?

    6 Cytuj
  • 5 lut 2019
    Endrju napisał/a:

    A co za różnica, odsetki czy prowizja. Taka ściema dla naiwnych - brak odsetek... A jaka jest rrso?

    Albo jesteś kiepsko zorientowany, albo udajesz. Na koszt kredytów składają się odsetki, prowizja i inne opłaty. Bank Raiffeisen zrezygnował z odsetek a oprocentowanie ma się jak 1%/1mc. Jeśli to dla ciebie mało to weź kredyt w parabanku i oddasz 2 razy tyle.

    2 5 Cytuj
  • Andrzej 9 lut 2019

    Podaj mi rrso.

    1 Cytuj
  • 22 lut 2019

    ale wiesz, że reklama tutaj już nie jest bezpłatna :-)))

    3 2 Cytuj
  • 5 sie 2021

    warto zadbać o swoja stronę i social media bo dzieki nim dotrzesz do ludzi jezeli zaczynasz dopiero w tym biznesie;)

    1 Cytuj
  • Andrzej 6 sie 2021

    Warto też się zdrowo odżywiać i uprawiać aktywny tryb życia..

    2 Cytuj
  • 2 wrz 2021

    Pomysł na interes to jedno, najważniejszy jest czynnik ludzi, czyli kto tworzy biznes. Jest wiele firm, które korzystając z oklepanych pomysłów, ale mimo wszystko się wybiło ponad poziom. W każdym biznesie trzeba być jednak na bieżąco, podglądać konkurencję, testować i wprowadzać zmiany - wystarczy, żeby być odrobinę lepszym od konkurencji i to wystarczy, żeby osiągnąć biznesowy sukces.

    5 Cytuj
  • 28 paź 2022

    pomysł na biznes to jedno ale potem prowadzenie tego biznesu i ogarnianie papierologii to jest wyzwanie, chcę zatrudnić nowych pracowników, zastanawiam się jak rozliczyć nadgodziny, znalazłem magazyn Przegląd płacowo-kadrowy, można go wziąć na okres próbny.

    1 Cytuj
  • 28 paź 2022

    pomysł na biznes to jedno ale potem prowadzenie tego biznesu i ogarnianie papierologii to jest wyzwanie, chcę zatrudnić nowych pracowników, zastanawiam się jak rozliczyć nadgodziny, znalazłem magazyn Przegląd płacowo-kadrowy, można go wziąć na okres próbny.

    1 Cytuj
  • 8 lis 2022

    Na kanale Eska tv oglądam
    „Polacy za granicą”.
    Wczoraj np. w Austrii, malarz z Polski zarabia 9 tys.
    U nas malarz ma to samo a może więcej,
    Ceny za wynajem mieszkania są już równe z naszymi,
    A posiłki , w restauracjach gdzie oni jedzą, są w cenach polskich, kawa wszędzie tańsza,

    I to przy kursie dzisiejszym pln/ euro 4,70
    A jak pln wróci do kursu 4,30 to u nas będzie drożej. a jeszcze międzyczasie ceny wzrosły o 20- 30%.

    Podobnie w Niemczech. Jedynie tylko w Szwajcarii Polacy zarabiali znacznie wyżej i ceny były znacznie wyższe.

    Czekają nas czasy, że wyjazd za granicę będzie przyjemnością cenową.

    6 2 Cytuj
  • 8 lis 2022

    Widziałem ogłoszenie:
    „Przyjmę prace w Spółce Skarbu Państwa w zamian za oddanie kandydatom PiS pół wypłaty na cele wyborcze.”

    7 3 Cytuj
  • 9 lis 2022

    Koniec roku 1989 inflacja roczna na Węgrzech 10%,
    w Czechach 20%
    W Polsce 30% -MIESIĘCZNIE.

    Wróciła echem.

    Europejski Bank Centralny na 2023 dla strefy euro przewiduje inflację 4%
    Najwyższą dla Polski- 15%.

    Trza to w biznesie przewidzieć.

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 10 lis 2022

    jeden ze sposobów umocnienia polskiej waluty obecnie byłoby oswiadczenie rzadzących ze staramy sie wejsc do strefy euro - ale to jest nierealne i to dla wielu Polaków .

    A szkoda

    1 5 Cytuj
  • 10 lis 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    jeden ze sposobów umocnienia polskiej waluty obecnie byłoby oswiadczenie rzadzących ze staramy sie wejsc do strefy euro - ale to jest nierealne i to dla wielu Polaków .

    A szkoda

    Przesraliśmy moment gdy jeszcze była szansa,
    teraz doprowadzenie inflacji do poziomu spełniającego warunki potrwa z 5 lat a poczekalnia
    2 lata tak że, prędzej doczekamy się kartek na towary niż porządnej waluty.

    4 6 Cytuj
  • 24 mar 2023

    Pierwsze biznesy robiły Bułgarki na starej Zakopiance.
    A przy luterance był pierwszy dom z czerwonymi oknami.

    6 1 Cytuj
  • 25 mar 2023

    Dzisiaj otwierać biznes , jakikolwiek biznes jest raczej szaleństwem . Państwo pisowskie niszczy przedsiębiorców !

    8 Cytuj
  • 25 mar 2023

    Dlatego proponuje ten powyżej. Jaki rząd taki bizns.

    1 2 Cytuj
  • 26 mar 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    jeden ze sposobów umocnienia polskiej waluty obecnie byłoby oswiadczenie rzadzących ze staramy sie wejsc do strefy euro - ale to jest nierealne i to dla wielu Polaków .

    A szkoda

    taaaa i od razu przy okazji zlikwidowanie gotówki.... :-) .....znów to ojro? Są tu już wątki o wspaniałym ojro, po co nowy zakładać - aaaa o globalne chodzi, że niby wszyscy i dużo tego :-)

    2 2 Cytuj
  • Janek Sal 27 mar 2023
    Vivaldi napisał/a:

    taaaa i od razu przy okazji zlikwidowanie gotówki.... :-) .....znów to ojro? Są tu już wątki o wspaniałym ojro, po co nowy zakładać - aaaa o globalne chodzi, że niby wszyscy i dużo tego :-)

    czy ty czytac ze zrozumieniem nie umiesz? pisze cos o likwidacji gotówki- Wasc zacznij myslec - wiem ze to trudne dla Ciebie ale moze choc spróbuj

    3 1 Cytuj
  • Janek Sal 27 mar 2023
    kris111 napisał/a:

    Dzisiaj otwierać biznes , jakikolwiek biznes jest raczej szaleństwem . Państwo pisowskie niszczy przedsiębiorców !

    ale jest jeden nie zrealizowany a dochodowy - mozna założyc firme sprzatającą i wywozić gnój spod smoka - taki utytłany ten smok .......... oczywiscie wawelski

    1 Cytuj

Odpowiedz