Forum » Wolne Myśli

Przeprowadzka Pana Zdzicha w miast Suwałki.

  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    Szanowni mieskańcy!
    Tylesz proszono mieskańce miast Myślenice o pomoc w przeprowadzeniu i nie oczymano. Nikturen nie hce nakupić u Pana Zdzicha towaru, mimo rze w przedniości i za tanioś, nikturen nie hce zaporzyczyć piniomdz Panu Zdzichó, a dawano gwarancji spłat i nie chciano jakih wielkih sum!
    Pytano terz mieskańce gdzie by tu morzna wsiomś do jaki bus do Suwałki i któremdy popoprzez miast Myślenice ido pociomgi w ten kierunek. Tu zez przykrościo terz nie oczymano odpowiedzenia.

    Dlatego zakłado siem ten womtek jako ku zastanowieniu nad stan rzyczliwości mieskańcuw, gdzie nieh siem przypomni i o tyh zasugach Pan Zdzich i pomyśli rze niektury rzecz morznaby uczynić dla samy przystojności jego samego.
    Pomyścierz mieskańcy co zezrobić zez ten femnomen Pan Zdzich za jaki czas, gdzie było siem w zetkniemciu zez mieskańcami miast Myślenice i znieczulico na gemniusz, niebywało zdolmnoś do rurznych spraw i nieuświadczono u innych Panuw przystojnoś.
    Pomyścierz mieskańcy nad sobo, zastanuwcierz siem, gdzie rzucono perłe popoprzez opacznoś i jak wykorzystano?

    pozdrawiam
    Zdzichó

    pod skriptum:
    Inno rzeby mi siem kturen tu nie wyrwie z jako poltyko do jasny ciasny!

    1 Cytuj
  • 20 lis 2010

    Drogi Zdzichó
    wielką stratą dla Myślenic byłby wyjazd takiej perły, takiego nieoszlifowanego diamentu, takiego geniuszu, takiej przystojności w jednej osobie jak Pan! Jeśli Pan Zdzichó nie ma gdzie mieszkać, bo wkrótce przyjdą na niego trudne czasy, to zapraszam do siebie. Mam wolny pokój, łóżko, szafę, lodówkę, talerz i pantofle się jakieś znajdą i szlafrok, co by Pan w czasie depresji miał w czym chodzić... Zaopiekuję się Panem, pomimo tego, że był Pan do niedawna w wielkiej "zapalszczywości";)

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    ....niemoralne propozycje i to tak z samego rana.

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Och Cygnus jakie niemoralne Luna chce tylko pomóc a Ty od razu niemoralne. Jakbym mogła ci jakoś pomóc Zdzichó to służę pomocą. Jakbyś czasem potrzebował sztućców do tego talerza chętnie ci je sprezentuję.

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Już ja wiem jak sie taka pomoc kończy, później z pantofli gośc już nie wyskoczy i biedna Luna usłyszy tylko: podaj mi gazete, dlaczego znów jest rosół, teraz ja oglądam, zrób mi jajecznice, gdzie są moje skarpetki, dlaczego jesteś rozczochrana, kup mi tempo, nie mów złego słowa o mojej mamusi, znów idziesz do koleżanki, nie pij tyle kawy bo jest droga, umyj mój samochód, znów pomidorowa i dlaczego taka słona, przypaliłaś mieso, nie używaj tego płynu do płukania bo nie lubię tego zapachu, przytyłaś.....itd.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    Masz Pan Cygnus teraz naocznoś jak siem uwielbia Pana Zdzicha popoprzez Panie, gdzie zaraz bemdzie siem losowało pomiemdzy nimi gdzie zamieszkać natenczas.

    Tymbardziej zdziwion Pan Zdzichó rze Ci dwaj Panowie nie hcieli rozmowy ZE MNO, i rze nie dopuszczono wszyskih dziemnikarzy na mojo przystojnoś i otwartoś.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Tylko rzeby mi rzaden nie zaczon tu o tyh wyborah kruca śpec.

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Rozumiem Twoją troskę Zdzichó, jakoś trudno wyjechać z "miast Myślenice", po prostu nie ma z kąd. Pieniądz też nie ma kto pożyczyć z wiadomego powodu. Zdzich wyjedzie a kredyty ktoś bedzie spłacać musiał. Jedynie w przystojności ostoja którą można uświadczyć na forum. A co do rozmowy, podejżewam że dwaj Panowie to jeszcze przyjdą do Zdzicha na rozmowę, może nie "Ci", ale przyjdą napewno. ;)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    Szanowny Pan Mysleniczan rozumie trosk Pana Zdzicha, gdzie mus do wyjechania w miast Suwałki, kturen miejscowoś poczebuje rozwój zezrobiony skutecznie przez człek doświadczony. Przyjdzie czas rze siem zatemskni lokalnemu krzykactwu za Zdzichowo przyzwoitościo kiedy ucisno pod rzomdami arhitektury.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    pod skriptum: A nieh siem kturem zajomknie w temat wyboru to jak szczele w ...

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    czytam i oczom nie wierze, teraz to już tylko zgasić światło pozostanie, głównie paniom :)
    jeżeli decyzja niezmiennie nieodwołalna to szerokości życzymy, ale jednak może do tego nie dojdzie <-- teraz Pan Zdzich wie dlaczego pomóc nie chcieli, trzymają jak mogą najdłużej aby Suwałkom nie oddać !

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    Jako towarzymstwo z pewnościo zabierze siem Pan Órbański rzelazna remka kturen czyści wode, jako towarzysz budzomcy powszehno sympatie wewśrud mieskńcuw.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    pod skriptum:
    Niehmi kturen rozdziawi jap wew temacie wybur to dam do somdu!

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    taaaa najprociej ucieć i nas malućkich zostawić na pożarcie ... :-) znikąd pomocy już nie uświadczymy, chyba że jednak on-line z Suwałk duchowo choć. Będziem wypatrywać postów od Pana Zdzicha i samego Pana Zdzicha jak tam mu źle będzie.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    W dobie dopisywania z internatu, morze Pan Cygnus w spokojności.
    W karzdy hwili siem wepsrze miast Myślenice jako rado w temat komunikacja, gospodarzenie śmieciem, demokratyczmnoś. Takorz jeśli byłrzby problem w demograficzmności morzna liczyć na Pan Zdzich.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    U nas w gminie powiadają, że krowa co dużo ryczy mało mleka daje, to do demograficzmności.

    Pan Cygnus dokonale "rzondzi śmieć i zakpiony wiele lat kosz z blah słórzy do zdziś i to do komca koleiny kandencji usłurzy"

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    Najlepi jak śmieć to do zespalenia w piec wszyskopalny, gdzie siem zamieni w ekologicznoś i jego uciomrzliwoś zamknie siem w granicy działki.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    pod skriptum: Ino nieh kturen spomni tu o jakim kamdydacie to wewmomemt doniesiem do prokuratur za rozpirzenie ciszy wyborczy!

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    [quote=Zdzichó z Suwałk] Takorz jeśli byłrzby problem w demograficzmności morzna liczyć na Pan Zdzich.
    pozdrawiam [/quote]

    Jakby się Zdzichó postarał w "problem demograficzmności" to może by mu "Lipkę" wręczyć jako Zasłużonemu dla Myślenic?

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    "Muj smieć nie lata, mój smieć jeźdzji, do sonsiada na wsi bożemta, gdzie wielmorzny pan przyjmuje z otwarty remkami ino nie za darmo, ale że zadurzo płacić za ten wycieczki śmieciów co raz w tygodniu, to na dobre wyjśc całmu gminje i cygnus dumny z polityki śmieciowej"

    ino niech mi tu któren napisze ino słowo o polityce.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    [quote=taki_gość napisał:[hr][quote]Zdzichó z Suwałk] Takorz jeśli byłrzby problem w demograficzmności morzna liczyć na Pan Zdzich.
    pozdrawiam [/quote]

    Jakby się Zdzichó postarał w "problem demograficzmności" to może by mu "Lipkę" wręczyć jako Zasłużonemu dla Myślenic?[/quote]

    Szanowne Niewiasty Miast Myślenice

    Wiadomo rzeczo jes rze Ci co jurz byli so sprawdzeni w jurności jako ogierzy, gdzie siem nie spomni o zezprzykłady memskości wmiast dla nieposomdzenia o naruszenie ciszy przedwyborczy. Ale to siem teraz wszysko zaprzyda w miast Suwałki.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    A nie wiadomo do ktury to godziny uplanowano to cisze wyborczo, rze nic do powiedzenia, bo tak w mordzie miemdli Pan Zdzich rze strah?

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Ja być zastanowiona: ila dnia musieć iść piesza do miasta Suwałka?

    Czy czterdzieści dnia wystarczająca na taka podróża?

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Pan Zdzichó to tak się reklamuje, że mu nie potrzeba Wydziału Promocji;)

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Podobno na blogu będzie informacje o "zaprzestaniu ciszy", także ciszo trwaj, na wieki wieków amen.

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Oby Zdzichu nie okazało się jak w fraszce Henryka Szumielskiego:

    POMYLIŁA WSZYSTKO
    Myślała, że jest jurny,
    A on był jurystą.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    [quote=Wuj Józef]Ja być zastanowiona: ila dnia musieć iść piesza do miasta Suwałka?

    Czy czterdzieści dnia wystarczająca na taka podróża?
    [/quote]
    Szanowny Wuj Juzef
    Jak my kiedysi otwarli Orlik w Suwałki to z kolego z tamtejszy samorzomd przynapici uszli do Ciehanowa we czy dni czymajomc siem wstemgi do pociemcia. Z tym rze czeźwoś nas jurz wziena koło Elblomg.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Podobno byli tacy, co jej jeszcze do dziś puścili;)

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    Ja proponowana:

    Pan Zdzich wyruszać wspólna Wuj Józef już dziś wieczora. Kierunek: Suwałka!
    Wuj Józef nie zapomnieć pieczona sowa na droga, samurajska miecza i niezywkła cenna tablica z brąza!!!

    P.S. Pan Zdzich, czy w suwalska lasa żyć dużo sowa?

    P.S.2 A pan Bronisława nie chcieć nam towarzyszyć?

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    Bohaterowie naszej historii pewnie już w drodze:)

    Cytuj

Odpowiedz