Forum » Wolne Myśli

STARE KLISZE gdzie wywołać

  • 13 gru 2010

    Witam,
    ostatnio podczas porządków znalazłem kliszę ze zdjęciami gdy byłem malutki.
    Chciałbym ją wywołać w Myślenicach ale nie bardzo wie gdzie odtwarzają tego typu klisze i wywołują zdjęcia.
    Nazwa kliszy to FOTOPAN FF. Zgodnie z moimi obliczeniami klisza ma ok. 20 lat. Dodam, iż nie była ona nigdy otwierana a tym samym naświetlana( o tym że są na niej moje zdjęcia wnioskuję tylko z podpisu na pudełku).
    Jeżeli ktokolwiek wie gdzie powinieniem się udać to bardzo prosze o odpowiedź, choć obawiam sie, iż ratuje mnie tylko Kraków. Swoją dorgą myślałem coś o Kodaku w Myślenicach.... Badzo prosze o pomoc:)

    Cytuj
  • Ryszard Zaleski 13 gru 2010

    niechce cie martwic ale pewnie na nic juz nic nie ma,albo sie nie wywola (choc moge byc w bledzie), tak czy siak wal smialo do foto video kadr, na slowackiego(kolo dobosza)

    Cytuj
  • Mieczysław Nowak 14 gru 2010

    Trudno jest mi powiedzieć, czy można jeszcze wywołać stare filmy Fotopanu. Wiem, że w Foto-kadrze na Słowackiego wywołują filmy cz-b ale w nowej technologii. A o stare trzeba tam zapytać.
    Pozdrawiam.
    Na pocieszenie mogę dodać, że wywoływałem stare filmy ORWO czarno-białe, które również liczyły ponad 15 lat i nieźle wyszły, ale miałem odczynniki do ORWO.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • Ryszard Zaleski 14 gru 2010

    na 100% wołają w korexach, chyba raz w tyg albo jak się im kilka filmów nazbiera

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Dzięki wszystkim za odpowiedź w czwartek idę zabytać w foto kadr.
    A korexy mają swoją siedzibę w Myślenicach?

    Cytuj

Odpowiedz