Forum » Wolne Myśli

a Mikołaj był?

  • Bartek Bartkowski 6 gru 2008

    NO wlasnie przyszedl do was? bo do mnie chyba nie trafil, albo nie zdazyl bo ludzi na swiecie przybywa ponoc :)

    Cytuj
  • 6 gru 2008

    U mnie nie bylo Mikolaja :P

    Cytuj
  • Basia 6 gru 2008

    bo Mikołaj tylko do grzecznych dzieci przychodzi... do mnie jakoś też nie dotarł choć sądzę że to akurat wina niesprawnego GPSa :]

    Cytuj
  • 6 gru 2008

    A do mnie to nawet wpadł z rana :)A ty Bartek pewnie listu nie napisałeś i temu nie przyszedł:P

    Cytuj
  • 7 gru 2008

    W tym roku Mikołaj coś się nie postarał i prezenty dostałam,nie takie jak chciałam... :( Ale tłumacze to tak,że nie zdążył kupić dla mnie wymarzonego prezentu :p Już wysłałam mu list z dłuuuuugą listą prezentów na przyszły rok :-)

    Cytuj
  • 7 gru 2008

    [quote=Mała Mi]Ale tłumacze to tak,że nie zdążył kupić dla mnie wymarzonego prezentu :p [/quote]

    błąd podstawowy, Mikołaj nie kupuje prezentów! :]

    Cytuj
  • 17 gru 2008

    nie

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 17 gru 2008

    [quote=bałwanek napisał:[hr][quote]Mała Mi]Ale tłumacze to tak,że nie zdążył kupić dla mnie wymarzonego prezentu :p [/quote]

    błąd podstawowy, Mikołaj nie kupuje prezentów! :][/quote]

    jak nie kupuje? to co robi je? :) i skad ma patenty np jak firma matel na barbie :P haha

    rzeczywiscie nie napisalem listu... ale mysle ze te prezenty nie teges bo przeciez kryzys mamy - mikolaja tez pewnie dotknal i musial zrobic redukcje zatrudnienia wsrod elfow HA! :D

    Cytuj
  • 17 gru 2008

    [quote=bartek napisał:[hr][quote]bałwanek napisał:[hr][quote]Mała Mi]Ale tłumacze to tak,że nie zdążył kupić dla mnie wymarzonego prezentu :p [/quote]

    błąd podstawowy, Mikołaj nie kupuje prezentów! :][/quote]

    jak nie kupuje? to co robi je? :) i skad ma patenty np jak firma matel na barbie :P haha[/quote]
    Robi drewniane zabawki, sprzedaje je krajom trzeciego świata, a za te pieniądze kupuje europejczykom i amerykanom.

    Cytuj
  • Basia 18 gru 2008

    [quote=bartek]

    jak nie kupuje? to co robi je? :) i skad ma patenty np jak firma matel na barbie :P[/quote]

    nie czytałeś nigdy historii świętego Mikołaja? chcesz to pożyczę Ci jedną, dowiesz się skąd stary, brodaty, grubasek bierze prezenty :]

    Cytuj
  • 20 gru 2008

    Kurcze... a mi zawsze mówili,że Mikołaj prezenty kupuje... A ja w to wierzyłam! :) <hahaha>

    Cytuj

Odpowiedz