Forum » Wolne Myśli

jazda autem

  • marta 21 mar 2011

    Jazda autem powinna być miła i przyjemna, tymczasem tak nie jest. Polscy kierowcy są nerwowi za kierownicą, nie wyrozumiali dla innych kierowców. jak ktoś zajedzie im drogę przez nieuwagę, gotowi są człowieka obrzucać obelgami, wyzwiskami. To jest brak tolerancji i szacunku do drugiego człowieka.

    1 3 Cytuj
  • marta 21 mar 2011

    jazda autem powinna być przyjemna.

    1 2 Cytuj
  • 21 mar 2011

    zgadza się. Kierowcy w Polsce są bardzo nerwowi i nie tolerancyjni wobec osób które mają mniejsze umiejętności w prowadzeniu pojazdów od siebie. Ale z drugiej strony medalu są też osoby które nie mają predyspozycji do bycia kierowcą ale mino wszystko jeżdżą samochodem i tym samym doprowadzają innych do szewskiej pasji. Parkować nie umieją, skręcać w lewo z drogi jednokierunkowej dwu pasmowej nie umieją, używać kierunkowskazu nie umieją, jeżdżą bardzo szybko w ruchliwych miejscach. I jak tu się nie denerwować narodzie??!!

    2 2 Cytuj
  • 31 mar 2011

    to szokujące co dzieje się na kursach dla kierowców tirów

    "Ich uczestnicy dostają instrukcje, jak rozpychać się tirem na drodze. Wykładowcy nakłaniają ich, aby w razie zagrożenia na drogach nie narażali ładunku, tylko powodowali wypadek. Mają "walić po osobówce", bo jest "poniżej nóg", poza tym "osobówka i tak spier...li z wypadku"."
    http://www.tvn24.pl/-2,1697623,0,1,wal-po-osobowce-szokujace-szkolenia-kierowcow-tirow,wiadomosc.html
    http://www.tvn24.pl/2423155,28377,0,0,1,wideo.html

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 12 maj 2011

    Trochę inaczej o jeździe autem.
    Mam bardzo sprawna klimę, ale od dwóch lat nie dezynfekowałem jej, Grzyby, pleśnie maja tam raj.
    Pytanie jakie są objawy zatrucia tymi organizmami. Wczoraj włączyłem klimę, dzisiaj "zmietło" mnie z nóg.
    We wsi panuje Rotha i grypa żołądkowa. Może to zbieg okoliczności?
    Kto w M-cach zrobi to szybko sprawnie inie drogo?

    2 Cytuj
  • 12 maj 2011

    Jeśli idzie o objawy chorobowe pochodzące z niedezynfekowanej klimatyzacji, to są to symptomy przypominające grypę: ból gardła, katar, bóle i zawroty głowy, może pojawić się kaszel, łzawienie i zaczerwienie oczu, ogólne osłabienie. Niemniej jednak, jeśli organizm walczy z jedną infekcją o której obecności nawet możemy nie wiedzieć, to pojawienie się patogenów drugiej mocno osłabia nasz organizm, gdyż nie nadąża w walce z drobnoustrojami. Także obecność tzw grypy żołądkowej w przebywanym środowisku i nieczyszczonej klimatyzacji jak najbardziej może nasilić objawy chorobowe. Niestety nie wiem kto w Myślenicach czyści klimatyzacje, ale z tego co kiedyś czytałem warto znaleźć warsztat, który korzysta z ozonu jako środek dezynfekujący alternatywny do chemicznych preparatów czyszczących układ.

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 13 maj 2011

    rat-med bardzo Ci dziękuje. Ze znalezieniem mechanika sobie poradzę.Uwagę o ozonie przyswoiłem.
    Podane przez Ciebie skutki z korzystania z nieczyszczonej klimy powinni wszyscy znać. Ja od dzisiaj dzięki Tobie znam!

    1 2 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=juliaikinga8] Jazda autem powinna być miła i przyjemna, tymczasem tak nie jest. Polscy kierowcy są nerwowi za kierownicą, nie wyrozumiali dla innych kierowców. jak ktoś zajedzie im drogę przez nieuwagę, gotowi są człowieka obrzucać obelgami, wyzwiskami. To jest brak tolerancji i szacunku do drugiego człowieka. [/quote]

    Dlaczego trzeba jeździć z głową , a jak ktoś obrzuca kierowcę obelgami , wyzwiskami itd to tylko o nim świadczy.

    2 Cytuj

Odpowiedz