Forum » Wolne Myśli

Jaki bank w mc-e polecicie

  • 6 sty 2018

    Witam, potrzebuje zrobić konto w banku, od razu mówie nie mam pojęcia o żadnym banku, czytałem co oferują w jednym banku drugim i tak dalej. Chciałbym zwykłe konto żebym mógł wypłacać pieniądze w każdym bankomacie i najlepiej gdyby nie pobierali mi prowizji, nie chce dwóch kart . Orientuje się ktoś o jakimś dobrym banku ?

    2 Cytuj
  • 8 sty 2018

    Żodyn :D

    2 2 Cytuj
  • 8 sty 2018

    nie ma takiego :/ :D

    2 Cytuj
  • ania 9 sty 2018

    getin. darmowa karta i konto przy 5 płatnościach, podobno darmowe bankomaty, otwarłam 3 tyg temu, więc nie jestem w stanie potwierdzić, czy nie ma żadnego haczyka

    1 2 Cytuj
  • 13 sty 2018

    Tylko nie Getin, kiedyś mieli jakąs niby super ofertę, mama założyła tam lokatę i finalnie straciła ok 1000 pln, nie pamiętam szczegółów, wszystko przez jakiś haczyk napisany drobnym drukiem. To było kilka lat temu, wiele osób w Polsce wtedy było w podobnej sytuacji, w gazetach tez o tym pisali- w necie są różne artykuły i opinie o nich pod hasłem "getin oszustwo"

    2 1 Cytuj
  • 13 sty 2018

    Pocztowy bank jest w porządku, głównie i tak przelewy ludzie robią praktycznie za wszystko, strona banku pocztowego jest przyjemna dla oka, szybko się człowiek odnajduje, z minusów nic wiem sam długo mam konto a miałem w różnych bankach, na pocztowym zostałem uważam że jest ok, moi znajomi polecają Nest Bank, podobno też w porządku.

    2 2 Cytuj
  • Gosiaa 13 sty 2018

    WBK :d

    Cytuj
  • Pablo 16 sty 2018

    Żaden. Jak będzie potrzeba coś załatwić, to i tak wycieczka do Krakowa... Podjęcie gotówki powyżej 10 000 PLN, graniczy z cudem. Najlepiej zamawiać gotówkę. To ja się pytam jak w tym mieście robią interesy prawdziwe rekiny biznesu? Kartami sobie płacą czy co?

    1 3 Cytuj
  • 19 lut 2018

    Mam konto osobiste w banku Raiffeisen. Nie płacę za prowadzenie i mam darmowe wypłaty z bankomatów. W razie nieszczęścia to mam też darmowe ubezpieczenie karty Mastercard Debit a same konto jest oprocentowane.

    1 5 Cytuj
  • Pablo 20 lut 2018

    Ehhh.... Nic tu po mnie. Żadnych konkretnych informacji... ;-)

    2 Cytuj
  • 20 lut 2018

    Alior, prznajmniej miła obsługa...

    1 2 Cytuj
  • 20 lut 2018

    mam wrażenie, że teraz większość banków oferuje prowadzenie rachunku na podobnych warunkach

    Cytuj
  • Pablo 20 lut 2018
    Albercik Enkonowiczowicz napisał/a:

    Alior, prznajmniej miła obsługa...

    Tylko co ma wspólnego to coś z Aliorem, opricz logo nad lokalem? Załatwisz od ręki kredyt czy musisz czekać na decyzję kogoś z Krakowa? Wypacisz od ręki np. 10 000 ze swojego konta, czy musisz załatwiać gotówkę "na jutro"? Pytajcie o takie rzeczy, a nie piszcie, że warto bo jest miła obsługa...
    Jak dla mnie to Banki są dwa lub trzy i to te stare, które były w rynku od wieków... Reszta Ok, ale ważniejsze sprawy trzeba będzie załatwić w Krakowie...

    3 1 Cytuj

Odpowiedz