Forum » Wolne Myśli

Alkoholizm.

 • 9 gru 2019

  Ciężka sytuacja, ale nie wierzę, że wcześniej tego nie zauważyłaś. Raczej ludzie nie zaczynają nagle pić. Wychodzenie za mąż za kogoś, kto ma taki problem jest nierozsądne, a tym bardziej mieć z kimś takim dziecko. Nie ma co liczyć, że "po ślubie się zmieni", bo nie znam takiego przypadku. Spróbuj z nim porozmawiać, może uda się go namówić na terapię. Jeżeli nie, to małe szanse, że coś ulegnie zmianie.

  3 1 Cytuj
 • 9 gru 2019

  Uciekaj od człowieka nadmiernie pijącego. Ochraniaj ,a tym bardziej.jeżeli masz dziecko. Terapie są o kant stołu potłuc. Terapie są skuteczne w 3 %. W tych 3 % są ci, którzy przyszli po rozum do głowy, albo ci, którym śmierć zajrzała w oczy.

  5 1 Cytuj
 • 9 gru 2019

  Powtórzę,uciekaj od chłopa nadmiernie pijącego. Jeżeli jeszcze masz dokąd uciekać...Jeżeli jesteś masochistką, to cierp. Jeżeli masz dziecko, to ono potrzebuje Ciebie, ono jest najważniejsze. Jeżeli będziesz po stronie chłopa, to znaczy, że z tobą jest coś nie tak.

  6 Cytuj
 • 10 gru 2019
  obserwator660 napisał/a:

  Mi się wydaje że oprócz wiedzy jakby policja odwiedzała częściej te miejsca o których pisałam i kilka kar to by może coś nauczyło. I dało przykład że pijaństwo lub inne używki nie są do końca legalne i ich propagowanie też jest karane.

  Cytuj
 • 10 gru 2019

  Powyższa wypowiedź obserwatra660 nie jes moją wypowidziedzią.Nie jestem jej przeciwna.

  Cytuj
 • 11 gru 2019
  obserwator 3 napisał/a:

  Powtórzę,uciekaj od chłopa nadmiernie pijącego

  Jeszcze sprecyzuj słowo "nadmiernie" często a mało, rzadko a dużo, często i dużo, czy rzadko i mało bo nawet jak rzadko i mało to i wtedy może odbijać
  https://www.youtube.com/watch?v=bT6k_1ej92A
  picie to choroba, fatalny stan ale gorsze od choroby są jej skutki czyli zachowanie.

  2 1 Cytuj
 • baron nk klasa 21 sty

  w sobotę w Sułkowicach będzie otwarte spotkanie aa

  Cytuj

Odpowiedz