Forum » Wolne Myśli

Tworzenie strony www

  • 24 maj 2018

    Tworzenie strony WWW z szablonu to dobry pomysł? W internecie jest cała masa sprzecznych informacji na ten temat, że już trudno się połapać, a chcę, żeby zostało to dobrze zrobione.

    Cytuj
  • 24 maj 2018

    To zależy od tego jaki charakter ma mieć strona. Jeżeli wyłącznie charakter informacyjny, to wystarczą szablony. Ja zrobiłem na "wordpresie" bo to mi wystarczy.
    Jak chcesz sklep internetowy to skorzystaj z pomocy kogoś, kto dobrze temat ogarnia.

    1 1 Cytuj
  • Pablo 25 maj 2018

    Otototo ma rację.
    Jeśli chcesz stronę bo np. masz firmę transportową, to lepiej to zlecić komuś, kto to zrobi profesjonalnie. Ale jeśli masz firmę budowlaną i zależy ci na tym, żeby mieć stronę, bo często ktoś potrzebuje twoje dane do faktury itp. to śmiało możesz to zrobić na szablonie.

    1 Cytuj
  • 26 maj 2018

    Ja jednak sądzę, że w przypadku każdej firmy lepiej mieć dobrze zrobioną stronę, czyli nie na szablonach. Szablony są przeznaczone tylko dla stron fanowskich, gdzie jakość nie gra pierwszej roli.

    1 Cytuj
  • 31 maj 2018

    No dobrze, a strona zrobiona przez np jakiegoś studenta, będzie znacznie odbiegać od takiej zrobionej w profesjonalnej firmie?

    1 Cytuj
  • 1 cze 2018

    To już zależy od studenta - na ile ogarnia temat. W każdym przypadku najlepiej sprawdzić dokonania danej firmy/osoby

    Cytuj
  • 24 cze 2018

    Czasami studenci robią świetne projekty, ale niestety nigdy się nie ma co do tego pewności, ja przez krótką chwilę też chciałem robić u studenta swoją stronę, jednak się rozmyśliłem i nie żałuję, że zleciłem to firmie.

    1 1 Cytuj
  • 26 cze 2018

    Jeżeli chodzi o strony to ja wolę się zdać na profesjonalistów. Wprawdzie jest dużo materiałów w internecie jak zrobić stronę, ale zajęłoby mi to miesiące, a firma wyrobi się w 3 tygodnie. Jednak strona to wizytówka naszej firmy, musi być atrakcyjna dla użytkowników, bo to od niej zależy czy zyskam klienta. Sądzę, że nie warto na tym oszczędzać, bo ten koszt się zwróci.

    1 2 Cytuj
  • 27 cze 2018

    Widziałem różne strony robione przez profesjonalne firmy, jednak czasami są one okropne, gdybym wyłożył jakieś większe pieniądze i otrzymał jakiegoś gniota, to chyba bym się załamał.

    Cytuj

Odpowiedz