Forum » Wolne Myśli

Listwa przypodłogowa - wybór

  • 14 cze 2018

    Na jakiej podstawie wybierać listwy przypodłogowe? Są jakieś szczególne rzeczy na które trzeba zwracać uwagę, żeby służyły przez wiele lat?

    1 Cytuj
  • 16 cze 2018

    Najczęściej spotykaną wadą są słabej jakości farby, które np w przypadku białych listew zaczynają żółknąć, jest to niestety częsta zmora.

    1 Cytuj
  • 17 cze 2018

    W takim razie skąd wiedzieć, które listwy wybrać? Może lepiej pomalować listwy własnoręcznie?

    Cytuj
  • 18 cze 2018

    Nie ma takiej konieczności, w sieci znajdziesz listwy pomalowane odpowiednimi farbami, wystarczy poszukać, zwykle rodzaj i marka farby jest podana w opisie listew.

    Cytuj
  • Pablo 19 cze 2018

    A ja proponuję wziąć kawałek "podłogi" i ruszyć do kilku sklepów. Tam bez trudu dobiera się listwy do tego kawałka, co ma się w ręce. Ot cała filozofia...
    Przed kompem niestety, źle lub wcale nie skalibrowany monitor, może spłacać figla...

    Cytuj
  • 24 cze 2018

    Z tym skalibrowaniem monitora to cenna uwaga, sam jestem grafikiem i wiem jak duża jest różnica pomiędzy tym co jest w monitorze, a później jest wydrukowane.

    Jednak w przypadku białych listew kolor będzie raczej ten sam.

    Cytuj
  • 6 wrz 2021

    Obecnie mam listwy mdf. Sprzątać trzeba wszystko a efekt jaki daje biała listwa to rekompensuje. Nie odpryskuje nic, w jednym miejscu uderzone to zrobił się malutki wgniotek którego praktycznie nie widać. Nie wiem jak mokrą szmatką bądź mopem trzeba sprzątać żeby zaczęła ''puchnąć'' ;)

    W dobrej cenie można je obecnie zamówić w sklepie GOlddoor. Wybieracie tam szerokość listwy. LIstwa ma również wglębienie na kabelki.

    4 Cytuj

Odpowiedz